تصویرسازی هوش مصنوعی از شخصیت‌های «بازی تاج و تخت» در دنیای انیمیشن + ویدیو

تصویرسازی هوش مصنوعی از شخصیت‌های «بازی تاج و تخت» در دنیای انیمیشن + ویدیو

اگر شخصیت‌های بازی تاج و تخت را در یک انیمیشن دیزنی تصور کنید چگونه به نظر می‌رسند؟ کانال یوتیوب AI Generated Art، ویدیویی ساخته است که نشان می‌دهد، ظاهر شخصیت‌های سریال بازی تاج و تخت اگر زیر قلم طراحان دیزنی بودند چه شکلی می شدند. 

در حالی که شخصیت های بازی تاج و تخت به خاطر نمایش بی پرده‌ی خشونت و دسیسه به شهرت رسیده اند، با این حال ظاهرا می توانند آنها را به عنوان شخصیت های انیمیشنی هم در نظر گرفت. در این بازسازی های هوش مصنوعی، حتی جافری براتیون تشنه به خون نیز مانند یک پادشاه خونگرم و دوست داشتنی به نظر می رسد، که می تواند روی آوردن او را به شرارت بیش از پیش تکان دهنده کند.

آیا انیمیشن بازی تاج و تخت به خوبی سریال آن می شود؟

انیمیشن بازی تاج و تخت

اگرچه نسخه انیمیشنی دیزنی ممکن است سرگرم کننده باشد، اما اگر این سریال در قالب انیمیشن ساخته شود، احتمالاً تفاوت سبکی زیادی به وجود می آید. این نکته را هم در نظر بگیرید که اژدهاهای دنریس با استفاده از CGI در این سریال ترسیم شده اند که همین امر باعث تاثیر بی‌نظیر جادویی صحنه های سریال شد. در نتیجه انیمیشن، رسانه‌ای آسان‌تر برای ترسیم جهان این سریال است که احتمالا آن گیرایی را هم نخواهد داشت.

انیمیشن بازی تاج و تخت

اگرچه بسیاری از مشکلات اقتباسی نیز از بازیگران جوان‌تر، از جمله میسی ویلیامز (آریا استارک) و آیزاک همپستد رایت (برن استارک) ناشی می‌شد که از نقش‌هایشان بزرگ تر شده بودند. انیمیشن می‌تواند گزینه بهتری وفادارانه تری در این جزئیات باشد تا شخصیت‌ها را در سنین مطابق با کتاب نشان دهد. همچنین می‌تواند نقش برجسته‌تری را برای گرگ‌های استارک بازی کند، زیرا ظاهرا سازندگان مجبور بودند به دلیل محدودیت‌های بودجه احتمالی، نقش آنها را کاهش دهند.

انیمیشن بازی تاج و تخت

علاوه بر خاندان اژدها که اسپین آف پیش درآمد ماجراهای بازی تاج و تخت است، یک انیمیشن مهم به نام امپراطوری طلایی (The Golden Empire) نیز در حال ساخت است. این انیمیشن امپراتوری یی-تی را دنبال می کند و برخی از اسرار کلیدی جهان بازی تاج و تخت را فاش می کند. اگرچه هنوز این انیمیشن ساخته نشده است، اما نشان می دهد که HBO از استفاده از انیمیشن برای کشف دنیای جرج آر.آر. مارتین ترسی ندارد. 

منبع: screenrant
۲ نظر

ورود

  • مجید اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲

    بجز تریون همشون خوب بودن

  • S اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲

    جفری رو خیلی خوشگل در اوردن با توجه به شخصیتش یکم باید داغون تر میساختن