چرا پریانکا چوپرا مجبور شد بالیوود را ترک کند؟

چرا پریانکا چوپرا مجبور شد بالیوود را ترک کند؟

پریانکا چوپرا یکی از پردرآمدترین ستارگان سینمای هند و از محبوب‌ترین هنرمندان این کشور است. او در مورد اینکه چرا مجبور شد علیرغم موفقیت عظیمش در بالیوود، آنجا را ترک کند، صحبت کرد.

او با افراد این صنعت مشکل داشت

چرا پریانکا چوپرا بالیوود را ترک کرد؟

تنها چند سال پس از کسب عنوان Miss World در سال ۲۰۰۰، پریانکا در سینمای هند به موفقیت چشمگیری دست یافت. اما با وجود موفقیت در حرفه اش، در نهایت به آمریکا رفت تا از صفر شروع کند.
پریانکا توضیح داد که با کار کردن در کنار افراد خاصی در بالیوود مشکل داشت و به همین دلیل علیرغم اینکه از کارش در پروژه های بالیوود لذت می برد، تصمیم گرفت به هالیوود نقل مکان کند.

چرا پریانکا چوپرا بالیوود را ترک کرد؟

او با صحبت از تصمیم تغییر دهنده زندگی خود، اعتراف کرد: «من به گوشه ای در این صنعت رانده شدم.» وی توضیح داد: «افرادی در بالیوود بودند که از انتخاب من برای بازی در فیلم ها اجتناب می کردند و اختلاف نظرهای زیادی بین من و افرادی که در بالیوود فعالیت می کردند وجود داشت.» چوپرا خاطرنشان کرد که آدم این بازی ها نیست و در آن لحظه متوجه شد که نیاز به استراحت دارد.

او در مقطعی خواننده هم شد.

چرا پریانکا چوپرا بالیوود را ترک کرد؟

در نتیجه، زمانی که این بازیگر فرصت سفر به ایالات متحده و کار در صنعت موسیقی را پیدا کرد، از حرفه بازیگری خود در هند کناره گرفت. این فرصت در نهایت باعث شد تا او در اوایل دهه ۲۰۱۰ با Interscope Records به عنوان خواننده قرارداد امضا کند. پریانکا توضیح داد: «وقتی مسئله فعالیت در زمینه موسیقی مطرح شد، می دانستم که باید به آمریکا بروم.»

چرا پریانکا چوپرا بالیوود را ترک کرد؟
پریانکا پس از همکاری با هنرمندانی مانند Pitbull و Will.i.am به این نکته پی برد که استعدادهای او در بازیگری بیشتر از موسیقی است.

در نتیجه، او به دنبال ایفای نفقش در آثار هالیوودی رفت؛ چراکه می دانست اگر برای بازیگری دوباره به بالیوود برگردد، همچنان مشکلات قبلی را خواهد داشت.

او در هالیوود نیز موفق شد.

در سال ۲۰۱۵، این بازیگر نقش اصلی سریال کوانتیکو (Quantico) را به دست آورد که در آن به مدت ۳ سال بازی کرد. او به یاد می آورد. از آن زمان به بعد، چوپرا با حضور در چندین فیلم پرفروش، از جمله گارد ساحلی (Baywatch) و ماتریکس: رستاخیزها (The Matrix Resurrections)، حرفه ای پر رونق در هالیوود داشت.

پریانکا چوپرا همچنین پس از نقل مکان به هالیوود عشق زندگی خود را یافت. پریانکا با نیک جوناس آشنا شد و در سال ۲۰۱۸ با او ازدواج کرد. این زوج که داستان عاشقانه آنها شبیه یک افسانه است، با تولد دختر زیبای خود، مالتی، پدر و مادر شدند.

منبع: bright side
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • بهرنگ خرداد ۲, ۱۴۰۲

    نه در بالیوود موفق بود نه در هالیوود. کلا بازیگر خاصی نیست و معمولیه مثل خیلیا

  • وحیده قاسمی خرداد ۳, ۱۴۰۲

    من که هیچوقت ازش خوشم نیومد اصلأ آش دهن سوزی نبوده و نیست

  • عسل خرداد ۴, ۱۴۰۲

    اونه که داخل یه برنامه ….زده بود. شاید برای همین هند را به مقصد امریکا ترک کرده