تصاویر تصادف مرگبار پژو پارس با یک اسب در بندرانزلی و طعنه کاربران به مصطفی میرسلیم

تصاویر تصادف مرگبار پژو پارس با یک اسب در بندرانزلی و طعنه کاربران به مصطفی میرسلیم

گزارش‌ها از بندرانزلی حاکی است که در پی برخورد شدید یک دستگاه پژو پارس با یک اسب، راننده خودرو جان خود را از دست داده است. این خبر و تصاویر منتشرشده از آن بار دیگر کاربران شبکه های اجتماعی را به یاد اظهارات اخیر مصطفی میرسلیم درباره خودروی ملی انداخته که گفته بود: «پژو ۲۰۶ و لندکروز فرقی با هم ندارند».

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تصادف یک دستگاه پژو پارس با یک راس اسب در بندرانزلی و کشته شدن راننده خودرو در اثر این برخورد خبر داد.

تصادف پژو پارس با اسب در بندرانزلی + عکس و واکنش ها

سرهنگ امیر طالبی با اشاره به بررسی‌ صحنه تصادف توسط کارشناسان پلیس گفت: «با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه سواری پژو پارس به علت تخطی از سرعت مطمئنه با یک راس اسب که به علت بی‌مبالاتی توسط مالک‌ در جاده رها شده بود، برخورد کرده است.»

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان افزود: «متاسفانه سرنشین این خودرو به علت شدت جراحات وارده از ناحیه سر و گردن در محل وقوع حادثه جان باخت.»

تصادف پژو پارس با اسب در بندرانزلی + عکس و واکنش ها

این مقام انتظامی با تاکید بر رعایت سرعت مطمئنه، توجه به جلو و استفاده از کمربند ایمنی، رعایت مواد ۲۰۹ و ۲۱۰ آیین‌نامه رانندگی را نیز یک ضرورت دانست و گفت: «توجه به این مواد که به عدم رهاسازی احشام در محل عبور و مرور خودروها و استفاده از علائم هشدار‌دهنده توسط مالکان حیوانات حین گذر از عرض یا طول معابر اشاره دارد، موجب جلوگیری از بروز چنین حوادث تلخی خواهد شد.»

تصادف پژو پارس با اسب در بندرانزلی + عکس و واکنش ها

در پی انتشار این خبر، کاربران شبکه های اجتماعی با بازنشر آن، به اظهارات اخیر میرسلیم، نماینده پرحاشیه مجلس کنایه زدند که در دفاع از تولید خودروهای داخلی گفته بود: «پژو ۲۰۶ و لندکروز فرقی با هم ندارند». کاربران با بازنشر این تصاویر با طعنه نوشتند: «عکس و خبر را به دست میرسلیم برسانید تا بفهمد فرق ماشین ایرانی و لندکروز چیست!»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • شهروند خرداد ۸, ۱۴۰۲

    بدون شوخی:
    اون اسب چی شد؟
    چرا هیچی درباره ش ننوشتید که شرایطش چطوره!