آغاز فصل جدید زندگی امبر هرد پس از ترک هالیوود در یک کشور جدید

آغاز فصل جدید زندگی امبر هرد پس از ترک هالیوود در یک کشور جدید

امبر هرد، هنرپیشه آمریکایی، پس از سپری کردن دورانی پرتلاطم در کانون توجهات، ظاهرا تصمیم گرفته است هالیوود را رها کند و فصل جدید زندگی‌اش را در کشوری جدید آغاز کند. این بازیگر دو سال پیش از طریق رحم اجاره ای صاحب یک دختر شد و اخیرا تصمیم گرفته او را به دور از سروصدا در اسپانیا بزرگ کند.

یکی از دوستان امبر هرد اخیرا تصمیم او برای ترک هالیوود و نقل مکان به اسپانیا با دختر کوچکش را رسانه‌ای کرد. به ادعای این دوست، امبر در آنجا احساس راحتی می‌کند زیرا زبان اسپانیایی را بلد است: «او دوزبانه است و به زبان اسپانیایی هم تسلط دارد. در آنجا خوشحال است و دخترش را به دور از تمام سر و صداها و جنجال‌ها بزرگ می‌کند.»

خوشحالی امبر هرد از ترک هالیوود و زندگی در یک کشور جدید

او در مورد برنامه‌ امبر هرد برای بازگشت به بازیگری گفت: «فکر نمی‌کنم عجله‌ای برای بازگشت به کار یا هالیوود داشته باشد، اما احتمالا در زمان مناسب برای پروژه‌ای مناسب بازخواهد گشت.»

خوشحالی امبر هرد از ترک هالیوود و زندگی در یک کشور جدید

گزارش ها حاکی از آن است که این بازیگر سال گذشته خانه خود در کالیفرنیا را فروخت و از آن زمان، زمان قابل توجهی را در مادرید سپری کرده است.

خوشحالی امبر هرد از ترک هالیوود و زندگی در یک کشور جدید

امبر هرد از زمانی که از هالیوود جدا شد، تصمیم گرفت وقت خود را به بزرگ کردن دختر دو ساله‌اش اختصاص دهد. در چند وقت اخیر پاپاراتزی ها مدام او را در حال وقتگذرانی با دختر کوچکش دیده‌اند و او واقعا خوشحال به نظر می‌رسد. هرد ۳۷ ساله در حالی که با مهربانی با طرفدارانی که به او نزدیک شده بودند عکس می‌گرفت، شاد به نظر می‌رسید. او گفت: «من اسپانیا را خیلی دوست دارم. امیدوارم بتوانم اینجا بمانم، من عاشق زندگی در اینجا هستم.»

خوشحالی امبر هرد از ترک هالیوود و زندگی در یک کشور جدید

در حالی که تصمیم هرد برای نقل مکان به اسپانیا ممکن است برای طرفدارانش غافلگیرکننده باشد، به نظر می‌رسد که او از زندگی خصوصی‌تر و آرام‌تر به دور از توجهات عمومی راضی است. اینکه آیا او در نهایت به هالیوود بازخواهد گشت، هنوز مشخص نیست، اما در حال حاضر، هرد زندگی خود را در اسپانیا پذیرفته و از مادر بودن لذت می‌برد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • Naeen خرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  خوشحالم میبینم یه زندگیه خوب ساخته برای خودش و خوشبخته:)

  • ممم خرداد ۱۶, ۱۴۰۲

   اره بعد از اینکه ۷ سال گند زد ب کل زندگی یه نفر و نابودش کرد و اون ادم تازه بعد ۷ سال داره رو پای خودش وایمیسته ، این افریته خانوم بالاخره بیخیال شده و به هدفش ک نابود کردن جانی بود رسیده و حالا میخواد لششو تو اسپانیا زندگی کنه

 • ممم خرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  امیدوارم ک دیگه واااقعا بیخیال شه و ب چرت و پرت گفتناش خاتمه بده
  و اینو میدونم ک یروز تقاس تمام کارایی ک کردو پس میده