این تصاویر ثابت می کند برد پیت از استایل شرکای زندگی اش تقلید می کند

این تصاویر ثابت می کند برد پیت از استایل شرکای زندگی اش تقلید می کند

برد پیت که تاکنون ۲ بار در سال های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۰ از سوی نشریه ی پیپل به عنوان «جذاب ترین مرد زنده ی دنیا» انتخاب شده، ظاهر او طی سالیان دستخوش تغییرات زیادی شده است. با این حال، کشف جالب یکی از کاربران توییتر توجه ها را به نکته ای ویژه درباره ی روند تغییر استایل او جلب کرد؛ اینکه پیت همچون یک آفتاب پرست، ظاهر خود را با هر زن جدیدی که وارد زندگی اش می شد، هماهنگ می کرد.

شالین مک کال

برد پیت در زمان بازی اش در سریال «دالاس» (Dallas) در سال ۱۹۸۷ که آن زمان ۲۴ ساله بود، با همبازی خود در این سریال، شالین مک کال وارد رابطه عاشقانه شد. با این حال، بعد از پایان نقش پیت در سریال، رابطه ی او و مک کال دیگر ادامه پیدا نکرد.

کریستینا اپلگیت

کریستینا اپلگیت، بازیگر ۱۷ ساله و برد پیت ۲۵ ساله رابطه عاشقانه ی خود را در سال ۱۹۸۹ آغاز کردند. در آن زمان هر دوی آن ها بازیگرانی تازه کار بودند که برای رسیدن به شهرت در هالیوود تلاش می کردند. رابطه عاشقانه ی آن ها عمر کوتاهی داشت و زمانی به پایان رسید که اپلگیت یکباره پیت را به خاطر مردی دیگر ترک کرد.

جولیت لوییس

برد پیت وقتی با جولیت لوییس، بازیگر ۱۷ ساله وارد رابطه عاشقانه شد، ۲۷ سال داشت و هنوز به موفقیت چشمگیری در هالیوود دست نیافته بود. رابطه ی آن ها از اواخر سال ۱۹۸۹ آغاز شد و تا سال ۱۹۹۳ ادامه داشت. لوییس در سال ۲۰۱۰ در مصاحبه ای رابطه ی خود با پیت را بسیار عاشقانه و او را مردی شوخ و باهوش توصیف کرد.

جیتکا پولدک

برد پیت در اکران افتتاحیه ی فیلم خود، «افسانه های خزان» (Legends of the Fall) در سال ۱۹۹۴، به همراه جیتکا پولدک، مدل اهل جمهوری چک، حضور پیدا کرد. گرچه هیچ یک از آن ها تا به حال درباره ی رابطه ی کوتاه مدت خود صحبت نکرده اند، اما پولدک در سال ۲۰۰۰ در مصاحبه ای به تمجید از پیت پرداخت و او را «درخشان» توصیف کرد.

گوئینت پالترو

برد پیت و گوئینت پالترو بعد از آشنایی با یکدیگر در زمان بازی در فیلم «هفت» (Seven)، از سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۷ با همدیگر در رابطه عاشقانه بودند. رابطه ی آن ها توجه عمومی زیادی را به دنبال داشت و پیت و پالترو در سال ۱۹۹۶ با یکدیگر نامزد کردند. با این حال، تنها ۷ ماه بعد تصمیم به جدایی گرفتند.

پالترو سال ها بعد در مصاحبه ای فاش کرد که واقعاً به پیت دلباخته بود و او را مردی جذاب و مهربان توصیف کرد. پالترو که در زمان آشنایی با پیت تنها ۲۲ سال داشت، در مصاحبه ی خود اذعان کرد که آن زمان هنوز آمادگی چنان تعهدی را نداشت.

کلر فورلانی

بعد از جدایی برد پیت از گوئینت پالترو، در سال ۱۹۹۸ شایعه ی رابطه عاشقانه ی پیت با همبازی اش کلر فورلانی در فیلم «با جو بلک آشنا شوید» (Meet Joe Black) مطرح شد، زمانی که آن ها با یکدیگر در یک مراسم فرش قرمز شرکت کردند. به دنبال آن گمانه زنی هایی درباره ی وجود رابطه عاشقانه میان پیت و فورلانی مطرح شد.

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون و برد پیت که اغلب از آن ها به عنوان «زوج طلایی هالیوود» یاد می شد، اولین بار در سال ۱۹۹۸ در قراری که توسط ایجنت هایشان ترتیب داده شده بود، با یکدیگر آشنا شدند. آن ها فوراً مجذوب یکدیگر شدند و در نهایت به یکی از سرشناس ترین زوج های سلبریتی آن زمان بدل شدند. با این حال، در سال ۲۰۰۵، بعد از ۵ سال زندگی مشترک، خبر جدایی خود را رسماً اعلام کردند. پیت و آنیستون علیرغم پایان رابطه عاشقانه شان، از قرار معلوم توانستند به مرور زمان رابطه دوستانه ی خود را احیا کنند.

آنجلینا جولی

بعد از جدایی برد پیت و جنیفر آنیستون از یکدیگر در سال ۲۰۰۵، پیت و آنجلینا جولی به زوجی جداناپذیر بدل شدند و ۶ فرزند نیز با یکدیگر بزرگ کردند. خبر جدایی آن ها در سال ۲۰۱۶ بسیار غافلگیرکننده بود و گمانه زنی های زیادی درباره ی علت آن مطرح شد، از موافق نبودن جولی با روش های تربیتی پیت گرفته تا شایعه ی رابطه عاشقانه ی پیت با همبازی اش، ماریون کوتیار در فیلم «متفقین» (Allied).

بیشتر بخوانید:

همه روابط عاشقانه آنجلینا جولی؛ از بیلی باب تورنتن تا برد پیت

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود