فرصت دوباره همسر سیلوستر استالونه به او بعد از تصمیم به طلاق

فرصت دوباره همسر سیلوستر استالونه به او بعد از تصمیم به طلاق

کمتر از یک سال قبل جنیفر فلیوین ۵۴ ساله فرآیند طلاق از همسرش سیلوستر استالونه ی ۷۶ ساله را آغاز کرد. چند روز بعد از آنکه استالونه خالکوبی بزرگی از صورت همسرش که روی بازوی راستش قرار داشت را با خالکوبی تازه ای از سگش پوشاند، فلیوین که ۲۲ سال جوان تر از او است نیز درخواست طلاق کرد. با این حال، بعد از چند ماه این زوج با یکدیگر آشتی کردند، اما رسانه ها کماکان رابطه ی پرفراز و نشیب آن ها را تحت نظر دارند.

استالونه و فلیوین بعداً در حال خرید از یک فروشگاه در لس آنجلس دیده شدند. این زوج که به تازگی با یکدیگر آشتی کرده اند، در حال خروج از فروشگاه دیده شدند. در حین برگشت آن ها به ماشین شان، به نظر می آمد تنشی میان این زوج صورت گرفته بود.

لازم به ذکر است که آن ها به فرآیند طلاق خود خاتمه داده اند، از جمله ادعای فلیوین درباره ی اینکه استالونه برخی دارایی های خود را پنهان کرده است. ثروت این زوج حدود ۴۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

استالونه و فلیوین که کمتر از یک سال قبل تا پای طلاق پیش رفتند، این روزها انتشار ریالیتی شوی خانوادگی جدیدشان را در کنار یکدیگر جشن گرفته اند. این میزان دگرگونی در زندگی این مشترک این زوج در عرض تنها ۹ ماه بسیار قابل توجه است.

این زوج در مراسم انتشار ریالیتی شوی خود به نام «خانواده ی استالونه» (The Family Stallone) لحظات شادی را در کنار یکدیگر ثبت کردند. این ریالیتی شوی ۸ قسمتی که از سرویس پارامونت پلاس منتشر می شود نگاه از نزدیکی به زندگی سیلوستر استالونه، همسرش جنیفر فلیوین و ۳ دخترشان، سوفیای ۲۶ ساله، سیستین ۲۴ ساله و اسکارلت ۲۰ ساله خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

روایت دختران سیلوستر استالونه از ترس پسرانی که با آنها قرار عاشقانه می‌گذارند از پدرشان

ثروت آرنولد شوارتزنگر در مقابل سیلوستر استالونه؛ کدام قهرمان ثروتمندتر است؟

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • علی اکبر خرداد ۱۹, ۱۴۰۲

    اقای سیلوستر استالونه بزار بیا خواستگاری دختر دومت
    من اونو خیلی دوست دارم