چهارمین ناک اوت نوه محمد علی کلی در راند اول مبارزه MMA + ویدیو

چهارمین ناک اوت نوه محمد علی کلی در راند اول مبارزه MMA + ویدیو

بیاجیو علی والش نوه محمد علی کلی یک ناک اوت دیگر در راند اول ثبت کرد، در شرایطی که به مبارزه و درخشش برای رسیدن به جایگاهی شبیه پدربزرگش ادامه می دهد. این بوکسور سبک وزن آماتور در آتلانتا با تراول میلر روبرو شد و در چهارمین مسابقه آماتور خود در دنیای هنرهای رزمی ترکیبی موسوم به The Professional Fighters League موفق به شکست حریف شد. بیاجیو ۲۴ ساله چهارمین ناک اوت پیاپی خود را در راند اول و در یک سری ضربات مشت ویرانگر به حریف کسب کرد.

چهارمین پیروزی پیاپی نوه محمد علی کلی در mma

چهارمین پیروزی پیاپی نوه محمد علی کلی در mma

بوکسور آمریکایی در همان راند اول بود که با یک ضربه مشت راست و ترکیبی متعاقب از ضربات مشت دیگر، میلر را به زمین انداخت. او به خوبی پایان مسابقه را حس کرده و به یک سری ضربات مشت پیاپی روی زمین حریف را کاملاً درمانده کرد تا اینکه داور میانجیگری کرده و دستور توقف مبارزه را داد. بدین ترتیب بیاجیو که در گذشته فوتبال را به صورت حرفه ای دنبال می کرد، رکورد خود را به ۴ برد و یک باخت بهبود بخشیده و در پایان مسابقه گفت: «وجود من، تنها وجود داشتن و مرتبط بودن با کسی که با او مرتبط هستم باعث فشار می شود. وقتی فوتبال بازی می کردم نیز فشار را حس می کردم و آن ورزش بسیار متفاوتی بود. قطعاً با شرکت در ورزش مبارزه ای فشار بسیار بیشتری خواهم داشت. اما من از زمانی که بچه بودم این فشار را تحمل کرده ام. اهمیتی نمی دهم، فکر می کنم سبک مقابله تان با فشار بسیار مهم تر است».

چهارمین پیروزی پیاپی نوه محمد علی کلی در mma

چهارمین پیروزی پیاپی نوه محمد علی کلی در mma

بیاجیو هنوز علاقه ای به ورود به دنیای حرفه ای ندارد و تنها به دنبال برد و کسب تجربه است. وی در ادامه افزود: «می خواستم صبر بیشتری داشته باشم، این چیزی است که قطعاً رویش کار خواهم کرد. من هنوز آماتور هستم، تجربه کسب می کنم، سعی می کنم که در هر مبارزه بهتر شوم». بیاجیو این پیروزی را در مقابل چشمان برادر کوچکترش، نیکو علی والش ۲۲ ساله کسب کرد که یک بوکسور میان وزن است و فلاور فلاو، پدرخوانده آن ها نیز نظاره گر مبارزه بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود