نقاشی ولادیمیر پوتین افسردگی و اضطراب او را آشکار کرد + ویدیو

نقاشی ولادیمیر پوتین افسردگی و اضطراب او را آشکار کرد + ویدیو

رئیس‌جمهور روسیه هنگام بازدید از یک نمایشگاه فناوری در مسکو یک صورتک کارتونی روی تخته کشید. شخصیت عجیب و غریبی که ولادیمیر پوتین در انجمن ایده های قوی برای زمان جدید خلق کرد ، بینندگان را به فکر وا داشت. تریسی تراسل، خط شناس برجسته و متخصص نقاشی های ناخودآگاه، می گوید نقاشی های ناگهانی که بدون فکر قبلی کشیده می شوند، به ناخودآگاه ما بر می گردند و تمام آن افکار و احساسات سرکوب شده را که پس ذهن ما پنهان شده اند را آشکار می کند و نقاشی ولادیمیر پوتین، یک رئیس جمهور پارانوئید، افسرده و مضطرب را به نمایش گذاشت.

چشم های باز
تروسل توضیح داد که چشمان درشت و خیره، بینشی را در مورد چگونگی برنامه ریزی پوتین از قبل نشان می دهد. او افزود: «چشمان‌ باز و درشت ناظر و محتاط هستند، اما در عین حال نمادی از پارانویای تماشا شدن هستند».

و به گفته این متخصص، خطوط مورب ساده برای ابرو نیز نشان دهنده قدرت است.

پوزخند 
اگرچه نقاشی پوتین، چهره ای خندان، مردی صمیمی و دارای حس شوخ طبعی را منتقل می کند، اما به گفته کارشناس، لبخند این نقاشی معنای تاریک تری دارد. «دهان خندان یک پوزخند است که سرسختی او را آشکار می کند، که اکنون با اضطراب و بی حوصلگی احاطه شده است.

خطوط مواج عمودی
صورت نقاشی ولادیمیر پوتین با دو خط موج دار قاب گرفته شده است. این خطوط علاوه بر انعطاف پذیری، نشانه‌هایی از فشار، تنش و اضطراب را نیز آشکار می کنند. خطوط مواج به ماهیت آشفته نقاشی می افزاید که به خودی خود به ما می گوید که پوتین احساس استرس و فشار می کند.

شکل صورت
این کارشناس توضیح داد که صورت رو به جلو و از نظر اندازه بزرگ نقاشی پوتین نشان دهنده اعتماد به نفس و طبیعت متمرکز و توجه به موقعیت است؛ او کاملاً خود را محور همه چیز دانسته و خودشیفته است.

استفاده از ماژیک قرمز
پوتین نقاشی عجیب و غریب خود را با استفاده از ماژیک قرمز کشیده است که می تواند اسرار پنهان رفتار او را فاش کند. تروسل می‌گوید: «استفاده از رنگ قرمز نیز قابل توجه است و نشان می‌دهد که پوتین چقدر شجاع و مشتاق است و چگونه می‌تواند جسور و البته بی طاقت باشد».

در کنار این ویژگی‌ها، این خط شناس تأکید کرد که بینی قلاب‌دار نمادی از پشتکار، اراده و سرسختی است و البته از طرفی سعی در پنهان کردن غم و نشان دادن چهره ای شجاع دارد».

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی که ویدیوی نقاشی کشیدن پوتین را دیده اند، معتقدند نقاشی پوتین شباهت زیادی به شخصیت کارتونی باب اسفنجی دارد.

منبع: the sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود