داستان جالب مردی که نمی‌دانست کنار کیت وینسلت نشسته و آهنگ تایتانیک را پخش کرد

داستان جالب مردی که نمی‌دانست کنار کیت وینسلت نشسته و آهنگ تایتانیک را پخش کرد

یک اینفلوئنسر تیک تاکی در اکانت خود اعتراف کرد که بدون اینکه بداند در هواپیما کنار کیت وینسلت، بازیگر مشهور و ستاره فیلم تایتانیک نشسته، در حالی که فراموش کرده بود هدفون هایش را وصل کند موسیقی این فیلم مشهور با صدای سلین دیون را با صدای بلند پخش کرده و حالا از اتفاقی که افتاده خجالت‌زده است.

کریس اولسن اینفلوئنسر و خواننده که به خاطر روابط خود با چهره های معروف عرصه هنر شناخته شده است و روی فرش قرمز اسکار هم دیده شده در یک ویدئو در تیک تاک خود که تقریبا ۲.۵ میلیون بار دیده شده اعتراف کرد که باید به محیط اطرافش بیشتر توجه کند چون نمی‌تواند مرتب این‌طور خجالت‌زده شود.

او زیر ویدئوی خود در تیک تاک نوشت: «کیت، اگر این را می‌بینی، متاسفم، نمی‌دانستم» و در ویدئو توضیح می‌دهد که برای ردیف سوم بلیط داشته اما به دلایلی اشتباهی در ردیف دوم می‌نشیند و با خودش فکر می‌کند «چه عالی! جایم را پیدا کردم.»

اولسن داستان را این‌طور ادامه می‌دهد: «یک زن کنار پنجره نشسته و صندلی بین ما خالی است. در این مرحله آماده‌ام کمی موسیقی گوش بدهم و ریلکس کنم و کسی جز سلین دیون در ذهنم نیست. چون با لغو تور کنسرت هایش در این مدت یک‌سری آهنگ‌هایش مدام در اخبار پخش می‌شد.»

در ادامه او توضیح می‌دهد که متوجه نبوده که ایرپادهایش به گوشی وصل نیستند و برای همین سلین دلیون را با صدای خیلی بلند در هواپیما پخش کرد: «داشتم آهنگ‌های برترش را یکی یکی جلو می‌دادم و کمی روی My Heart Will Go On (آهنگ فیلم تایتانیک) مکث کردم. و همه این‌ها داشت بلند پخش می‌شد و من متوجه نبودم.»

همین زمان بود که متوجه شد روی صندلی اشتباهی نشسته و زنی که کنار پنجره نشسته به او جوری نگاه می‌کند که انگار کار اشتباهی انجام داده است. او می‌گوید: «با خودم فکر کردم شاید یکی از طرفدارانم است.» و بعد تازه فهمید ایرپادش هم وصل نبوده. او در ویدئو سعی می‌‌کند به خودش بقبولاند که این اتفاق زیاد طول نکشیده تا زیادی شرمنده نشود.

سوتی جالب اینفلوئنسری که نمی‌دانست در هواپیما کنار کیت وینسلت نشسته است

اولسن سپس به ردیف سوم و جای اصلی‌اش رفت و همان‌طور که از زن کنار پنجره عذرخواهی می‌کرد تازه فهمید او کیست. او این‌طور ادامه می‌دهد: «به نظر آشنا می‌رسید. مغزم را زیر و رو کردم تا بفهمم کجا ممکن است او یا کسی شبیه به او را دیده باشد.»

سرانجام اولسن جوان متوجه شد که این زن کسی نبود جز کیت وینسلت، بازیگر برنده اسکار و ستاره فیلم تایتانیک که او آهنگ فیلمش را با صدای بلند پخش کرده بود.

سوتی جالب اینفلوئنسری که نمی‌دانست در هواپیما کنار کیت وینسلت نشسته است

این ویدئو مانند بسیاری دیگر از ویدئوهای اولسن که وایرال می‌شود، مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

یکی از کاربران زیر ویدئوی او نوشت: «احتمالا کیت با خودش فکر کرده عمدا اون آهنگ رو پخش کردی.»

و دیگری نوشت:‌ «چطور این چیزها برای شماها اتفاق می‌افته؟»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • عباس مرداد ۱۳, ۱۴۰۲

  وقتی برای جذب بیننده حاضری هر دروغی به خورد جهان بدی.

 • تف به کمونیست مرداد ۱۳, ۱۴۰۲

  چرا نفهمیدی؟

 • احسان مرداد ۱۴, ۱۴۰۲

  تابلو تر از اینم مگه میشه؟
  وای یعنی کسی هم هست که باور کنه اتفاقی بود؟
  یک نفر؟ دونفر؟

 • آزاده مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  داداش از قصد رو صندلی اشتباهی نشستی و از قصد آهنگ رو بلند پخش کردی، کیت وینسلت هم آدم حسابت نکرد… دیگه به ما که دروغ نگو😂🙄