تمرینات بدنسازی اختصاصی یوتیوبر معروف تناسب اندام زیر نظر رونی کلمن  + ویدیو

تمرینات بدنسازی اختصاصی یوتیوبر معروف تناسب اندام زیر نظر رونی کلمن  + ویدیو

جسی جیمز وست، یوتیوبر و اینفلوئنسر تناسب اندام به تلاش های خود در دنیای بدنسازی رقابتی ادامه می دهد و در جدیدترین ویدیوی کانال خود، شاید بهترین مربی را به خدمت گرفته است؛ در این ویدیو رونی کلمن، قهرمان هشت دوره مستر المپیا و اسطوره بدنسازی که با نام مستعار «پادشاه» شناخته می شود، جسی جیمز وست را تمرین می دهد. وست به باشگاهی مرفته است که کلمن، ۳۳ سال در آن تمرین کرده است تا تمرینات سینه را انجام دهد و هر چه می تواند از او یاد بگیرد.

رونی کلمن برای اینکه به جسی جیمز وست کمک کند، تعداد زیادی پرس سینه را تجویز می کند و از یک نیمکت صاف با یک هالتر شروع می کند و سپس سراغ پرس سینه زدن روی یک نیمکت شیبدار می رود و در نهایت هالتر را با یک جفت دمبل عوض می کند. کلمن به وست توصیه هایی برای مسابقات می کند، از جمله رفتن سراغ وزنه های سبک تر در تمریناتش و اطمینان از دریافت پروتئین کافی.

وقتی از کولمن پرسیده شد که آیا هنوز هم مثل روز اول به بدنسازی علاقه دارد، بدون تردید پاسخ مثبت می دهد. او به وست می گوید: «تا زمانی که اشتیاق داشته باشید، هرگز هیچ کدام از این کارها برای شما سخت نخواهد بود.»

کلمن توضیح می دهد که هنوز هر روز به مدت ۴۵ دقیقه با قدرت تمرین می کند و تا پایان عمر به تمرین ادامه خواهد داد. او به شوخی می گوید: «حتی ممکن است در باشگاه بمیرم.»

عضلات رونی کلمن، سایز و حجم خیره‌کننده‌ی اندامش و کاندیشنینگ تراز جهانی‌اش، نخست در اواخر دهه نود میلادی توجه جهان را به‌ خود جلب کرد. کلمن نخستین عنوان قهرمانی خود در مستر المپیا را در سال ۱۹۹۸ و با شکست فلکس ویلر، کریس کورمیر و لی پریست به‌دست آورد. در طی سال‌های بعد بود که رونی کلمن ثابت کرد یک قهرمان بلامنازع است و سرانجام با هشت عنوان قهرمانی متوالی مستر المپیا کار خود را در مسابقات بدنسازی به پایان رساند.

منبع: menshealth
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود