اطلاعیه جنجالی وزارت کار درباره کمک هزینه شرکت در راهپیمایی اربعین

اطلاعیه جنجالی وزارت کار درباره کمک هزینه شرکت در راهپیمایی اربعین

عبدالرضا داوری، مشاور سابق محمود احمدی‌ نژاد با انتشار تصویری از اطلاعیه وزارت کار، درباره امتیازات ویژه سفر اربعین برای خانواده‌های این وزارتخانه نوشت.

عبدالرضا داوری در حساب کاربری خود در توییتر با انتشار اطلاعیه ای مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص امتیازات سفر اربعین برای کارکنان این وزارتخانه و سازمان‌های تابعه نوشت:

به پرسنل وزارت رفاه و سازمان‌هایش، ۳ روز مرخصی تشویقی، ۵ میلیون تومان کمک هزینه و یک میلیون تومان برای هریک از اعضای خانواده، جهت اعزام به راهپیمایی اربعین پرداخت می‌شود.

اگر فقط ۲۰% از پرسنل وزارت رفاه به راهپیمایی اربعین بروند، بار مالی آن برای دولت ۸۵۰ میلیارد تومان خواهد بود!

اطلاعیه وزارت کار درباره سفر اربعین جنجالی شد

او همچنین در توییت دیگری نوشت:

با ۸۵۰ میلیارد تومانی که قرار است وزارت رفاه برای سفر اربعین کارکنانش هزینه کند می‌توان ۱۵۰۰ واحد آپارتمان ۷۰ متری را در طرح مسکن ملی، از صفر تا صد ساخت و تحویل داد، می‌توان ۵۷۰۰ شغل با وام ۱۵۰ میلیون تومانی ایجاد کرد.

اطلاعیه وزارت کار درباره سفر اربعین جنجالی شد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • یا حسین مرداد ۲۲, ۱۴۰۲

    چرا اینقدر زر می‌زنید؟! شما از یزید و شمر بدترید شما از معاویه بدترید! ضربه ای ک شما ب اسلام می‌زنید از ضربه ای ک امثال معاویه زدند بدتره!
    اصلا ممکن نیست به ۲۰٪ پرسنل یک مجموعه همزمان مرخصی بدهند که حالا هرجا بخان برن. ماهم سرکار میریم چطور ب ما مرخصی نمیدن ؟ فقط یادگرفتن ی دو دو تا چهار تا کنن و پیرهن عثمان بلند کنند حالا اگر همین هزینه ها صرف سفرای امارات و ترکیه میشد هیچ مشکلی نبود