این ۹ سلبریتی اگر به طور طبیعی پیر شده بودند چگونه به نظر می رسیدند؟

این ۹ سلبریتی اگر به طور طبیعی پیر شده بودند چگونه به نظر می رسیدند؟

اگرچه هرکسی حق دارد هر اندازه که صلاح می‌داند عمل جراحی زیبایی انجام دهد، اما در ادامه پیری طبیعی برخی از افراد مشهور را بدون هیچ یک از این مداخلات به تصویر می کشیم تا ببینیم اگر این سلبریتی ها سراغ هیچ روشی برای جوانسازی نمی‌رفتند، چگونه به نظر می رسیدند.

۱. سیندی کرافورد

این مدل زیبا در مورد این واقعیت که ظاهرش را به کمک رژیم غذایی سالم و برخی از عمل های زیبایی حفظ کرده است، پیش از این صحبت کرده بود. این مدل توضیح می‌دهد: «من به خودم دروغ نمی‌گویم، از یک سن خاصی به بعد، شاید کرم‌ها روی بافت پوست شما تاثیر بگذارند، اما برای بازگرداندن خاصیت ارتجاعی، تنها چیزی که واقعاً می‌توان روی آن حساب کرد تزریق ویتامین، بوتاکس و کلاژن است. من زندگی بسیار ساده و سالمی دارم که معجزه می کند. من آب زیادی می نوشم، مراقب آنچه می خورم هستم و ورزش می کنم… اما کیفیت پوستم را مدیون جراح زیبایی ام هستم.»

۲. کریستی برنکلی


کریستی برنکلی اعتراف کرده است که وقتی به سن خاصی رسید، به این نتیجه رسید که زمان آن رسیده است که برای حفظ ظاهرش به روش‌های غیرتهاجمی متوسل شود. او می‌گوید: «در یک زمان خاص، ممکن است به چیزی اضافی نیاز داشته باشید. وقتی در آینه نگاه می‌کنم، می‌خواهم احساس کنم به همان خوبی که همیشه بودم به نظر می‌رسم. اگر بتوانید کاری انجام دهید تا احساس اعتماد به نفس بیشتر و بهتری نسبت به خودتان داشته باشید، احساس می کنید چهره شما با روحیه شما مطابقت دارد و روحیه من پر از انرژی است.»

۳. رابین رایت


این بازیگر فاش کرده است که از بوتاکس و همچنین روش های دیگر استفاده می کند. او می‌گوید: «من هر چند وقت یک‌بار، بوتاکس انجام می دهم. من همچنین یک درمان دیگر به نام سوب‌لایم (Sublime) انجام می دهم. این درمان غیرجراحی جدیدی است که از گرما برای تولید کلاژن استفاده می‌کند. من مطمئناً متوجه تغییر کیفیت پوستم شده ام.»

۴. لیندا اوانجلیستا


لیندا اوانجلیستا سلبریتی دیگری است که در مورد عمل های زیبایی که استفاده می کند صحبت کرده است. علاوه بر این، او به این موضوع افتخار می کند و می گوید: «من طرفدار عمل های زیبایی هستم. من از بوتاکس استفاده می کنم و از گفتن این حرف نمی ترسم. من همچنین از ترماژ (Thermage)، برای تحریک کلاژن استفاده می کنم. من این کار را برای بهبود هیکلم انجام می دهم، به همان ترتیب که شما رنگ مو یا آرایش خود را تغییر می دهید تا احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.»

۵. جین فوندا

جین فوندا بازیگر سینما فاش کرد که جراحی پلاستیک انجام داده است و این کار، ۱۰ سال او را جوان تر کرده است.

۶. شارون آزبورن


شارون آزبورن سلبریتی دیگری است که اعتراف کرده است که چند عمل های زیبایی انجام داده است و توضیح داده است که چقدر به او احساس شادابی و اعتماد به نفس می دهند.

۷. ملانی گریفیث


اگرچه ملانی گریفیث در مورد جراحی هایی که انجام داده، صحبت کرده است، اما اعتراف کرد که از اینکه زیاده روی کرده، پشیمان است.

۸. شر


شر خود را «دختر پوستر جراحی پلاستیک» توصیف می‌کند و همچنین اعتراف کرده است: «بله، من لیفت صورت انجام داده‌ام، اما چه کسی این کار را نکرده است؟»

۹. دوناتلا فرانچسکا ورساچه


طراح مد، تاجر، مدل ایتالیایی و معاون فعلی گروه ورساچه، جراحی های زیادی انجام داده است. او حتی اعتراف کرده است که ظاهر او ربطی به آنچه باید باشد ندارد، بلکه به روتینی که شامل کرم‌ها، درمان‌های مو و پوست و بوتاکس می‌شود، ربط دارد.

منبع: brightside
بدون نظر

ورود