پروژه ضد پیری جدید میلیاردر جنجالی؛ جوان سازی آلت تناسلی با شوک درمانی!

پروژه ضد پیری جدید میلیاردر جنجالی؛ جوان سازی آلت تناسلی با شوک درمانی!

برایان جانسون، کارآفرین آمریکایی و میلیاردر حوزه ی فناوری در ادامه ی تلاش هایش برای بازمهندسی بدن خود اعلام کرده شیوه ی درمانی جوان سازی آلت تناسلی را آغاز کرده است.

جانسون ۴۵ ساله که مالک سرویس پرداخت آنلاین Braintree است و میلیون ها دلار از آن کسب درآمد می کند، برای به حداکثر رساندن سلامتش و جوان سازی خود سنگ تمام گذاشته است.

این میلیاردر که هر روز مقادیر زیادی مکمل مصرف می کند، حالا اعلام کرده برای بهبود نعوظ های خود به سراغ شوک درمانی رفته است.

جانسون در توییتی نوشت: «اولین درمان جوان سازی آلت تناسلی را شروع کردم. درمان با موج شوک متمرکز، ۶ جلسه، هر هفته ۳ بار، با هزینه ی هزار تا ۲ هزار دلار.»

به گفته ی جانسون، آزمایشات کنترل شده نشان داده شوک درمانی اختلال نعوظ را بهبود می بخشد.

او همچنین نوشت: «ما داریم آزمایش می کنیم که ببینیم آیا این کار مجموع زمان نعوظ های شبانه، عملکرد جنسی و رضایت جنسی را بهبود می دهد یا نه.»

به گفته ی جانسون دستگاهی که با آن تحت شوک درمانی قرار می گیرد در هر جلسه ۴ هزار شوک به او وارد می کند.

به گفته ی محققان دانشگاه یوتای آمریکا شوک درمانی می تواند گزینه ای برای درمان مردان مبتلا به اختلال نعوظ باشد. با این حال، آن ها تأکید دارند که این شیوه یک گزینه ی آزمایشی است.

این محققان می گویند پژوهش ها نشان داده این درمان آزمایشی می تواند گردش خون را تحریک کند و باعث شکل گیری عروق جدید شود.

این شیوه هنوز از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان اختلال نعوظ مورد تأیید قرار نگرفته است.

به گفته ی محققان دانشگاه یوتا، این روش درمانی با ریسک هایی هم همراه است، از جمله درد، خونریزی یا کبود شدن روی آلت تناسلی و اطراف آن، ادرار خونی و خمیدگی آلت تناسلی.

آن ها همچنین می گویند بین یک تا ۳ ماه طول می کشد تا نتیجه ی درمان آشکار شود، اما نتایج اولیه می تواند چشمگیر باشد.

جانسون پیش از اعلام آغاز شوک درمانی گفته بود که امیدوار است که بتواند یک نعوظ شبانه ی ۳ ساعت و نیمه را تجربه کند.

او بعداً در توییت دیگری نوشت که در اینصورت ۳ ساعت و نیم از شب را در حالت نعوظ سپری خواهد کرد و کمبود خواب می تواند بر همین امر تأثیر بگذارد.

این جدیدترین بخش از برنامه ی جوان سازی مفصل و عجیب جانسون است که تخمین زده می شود سالانه ۲ میلیون دلار صرف آن می کند.

او علاوه بر مکمل های زیادی که هر روز مصرف می کند، یک رژیم غذایی گیاهی دارد که آن را به دقت ثبت و مستند می کند.

جانسون بیش از ۳۳ هزار عکس از وعده های غذایی خود گرفته و هر چیزی، از وزن استخوان ها گرفته تا تعداد نعوظ های شبانه ی خود را تحت نظر دارد.

جانسون و پزشکانش مدعی اند او در عرض ۲ سال توانسته سن بیولوژیک خود را بیش از ۵ سال کاهش دهد و حالا قلب یک فرد ۳۷ ساله، پوست یک فرد ۲۸ ساله و ظرفیت ریوی و آمادگی جسمانی یک فرد ۱۸ ساله را دارد.

او روز خود را از ساعت ۵ صبح آغاز می کند و بعد از آن به مدت یک ساعت به انجام ورزش های شدت بالا می پردازد. جانسون هر شب در یک ساعت ثابت به رختخواب می رود و البته از ۲ ساعت پیش از خواب، یک عینک مسدودکننده ی نور آبی (نور ساطع شده از وسایل الکترونیک و منابع نوری مصنوعی) به چشم های خود می زند.

به گفته ی جانسون بعد از آنکه آن سبک زندگی ای که منجر به راه اندازی شرکتش شد، او را درگیر افسردگی و افکار خودکشی کرد، تصمیم به آغاز مسیری تازه برای درک عملکرد بدنش گرفت.

جانسون که پدر ۳ فرزند است، در این راه چند بیو استارتاپ راه اندازی کرد تا ۲ سال پیش که کاری که شاید جاه طلبانه ترین پروژه ی او تاکنون باشد را آغاز کرد.

جانسون بر اساس یک برنامه ی ویژه زندگی می کند که بیشتر شبیه به یک شغل تمام وقت است.

او از امواج الکترومغناطیس برای بهبود تن عضلانی ماهیچه های کف لگن خود، در قسمت هایی که دسترسی به آن ها دشوار است استفاده کرد و هر شب پیش از رفتن به رختخواب در یک ساعت ثابت، به مدت ۲ ساعت به چشمان خود عینک مسدودکننده ی نور آبی می زند.

جانسون می گوید هدفش این است که مطمئن شود مغز، کبد، کلیه ها، دندان ها، پوست، موها، آلت تناسلی و راست روده اش مانند زمانی که ۱۸ سال داشت کار می کنند.

سر تیم پزشکان جانسون، اولیور زولمن می گوید: «هیچ کسی در دنیا نیست که سن تقویمی اش ۴۵ ساله اما سن تک به تک اعضای بدنش ۳۵ ساله باشد.»

جانسون و زولمن به همراه یکدیگر به سراغ جدیدترین تحقیقات علمی می روند و از جانسون همچون موش آزمایشگاهی برای آزمایش روش های درمانی پیشگامانه استفاده می کنند.

از نظر زولمن بهبودهایی که تا به حال توانسته اند در بدن جانسون ایجاد کنند هنوز در ابتدای راه قرار دارد. او می گوید: «ما هنوز به نتایج چشمگیری نرسیده ایم. نتایجی که در برایان به آن ها رسیده ایم معقول و کوچک اند و همان چیزی هستند که انتظار می رفت.»

جانسون هر روز یک ساعت ورزش می کند و علاوه بر آن، ۳ بار در هفته ورزش های شدت بالاتری انجام می دهد. یکی از اجزای اصلی برنامه ی او آزمایش مداوم عملکردهای بدنش است.

او دمای بدن، قند خون، تغییرات ضربان قلب و سطح اکسیژن خون خود را در حین خواب تحت نظر دارد.

علاوه بر این ها، او به طور منظم آزمایشاتی مخصوص به کلیه ها، پروستات، تیروئید و دستگاه عصبی خود انجام می دهد.

جانسون حالا در خانه ای در کالیفرنیا زندگی می کند که آن را به قیمت ۵/۷ میلیون دلار خریداری کرد و بعداً تغییراتی در آن، از جمله ساخت یک واحد پزشکی کامل مختص به پروژه ی جوان سازی خود، ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید:

مولتی میلیونری که خون فرزند ۱۷ ساله‌اش را برای جوان ماندن به خودش تزریق می کند

شکست پروژه ضدپیری میلیاردری که خون پسر نوجوانش را به خود تزریق کرده بود

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود