۱۳ سلبریتی هالیوودی که همیشه عاشق افراد شبیه به هم می شوند

۱۳ سلبریتی هالیوودی که همیشه عاشق افراد شبیه به هم می شوند

دانشمندان پی برده اند ما معمولاً نوع بخصوصی از آدم ها را برای رابطه عاشقانه ترجیح می دهیم. حتی بعد از تمام شدن یک رابطه هم بسیاری از ما دوباره افرادی را برای رابطه جدید خود انتخاب می کنیم که از جهاتی شبیه به شریک عاطفی قبلی مان هستند. و سلبریتی هایی که در ادامه از آن ها صحبت خواهیم کرد هم این امر را به خوبی ثابت کرده اند.

برد پیت

برد پیت بعد از پایان زندگی مشترک طولانی اش با آنجلینا جولی، هر از گاهی با شایعات روابط عاشقانه ی جدیدش تیتر اخبار می شود. تصادفی است یا نه؛ تمامی زنانی که بعد از جولی شایعه ی رابطه عاشقانه شان با پیت مطرح شده، ظاهری شبیه به او دارند، مثل نیکول پولتوراسکی (وسط)، یا اینس درمون (سمت راست) که گفته می شود پیت در حال حاضر با او در رابطه است.

لی لی راینهارت

لی لی راینهارت به تازگی رابطه عاشقانه اش با جک مارتین، بازیگر و کمدین (سمت راست) را علنی کرده است. با این حال، طرفداران تیزبین راینهارت متوجه شباهت فراوان مارتین با شریک عاطفی سابق راینهارت، کول اسپراوس (سمت چپ) شده اند. جالب است که مارتین پیش از آنکه با راینهارت وارد رابطه شود، یکی از مصاحبه های اسپراوس را در یک ویدئو مورد هجو قرار داده و وانمود کرده بود قُل سوم برادران اسپراوس (کول و دیلن اسپراوس) است.

کیتی پری

کیتی پری و اورلاندو بلوم که با یکدیگر نامزد هستند، حالا مشغول بزرگ کردن اولین فرزند مشترک خود که یک دختر است، هستند. با این حال، با دیدن شریک عاطفی قبلی پری، جان مایر (سمت راست) شاید به این فکر کنید که پری هم سلیقه ی بخصوصی در انتخاب شریک عاطفی دارد.

لئوناردو دیکاپریو

ژیزلی بینچنی، امبر ولتا، تونی گارن و ارین هترتون؛ چه نقطه ی اشتراکی میان آن ها وجود دارد؟ همگی آن ها مدل هایی بلوند هستند که زمانی با لئوناردو دیکاپریو در رابطه عاشقانه بوده اند.

کلویی کارداشیان

همسر سابق کلویی کارداشیان، لمار اودم، بسکتبالیت سابق (سمت چپ)، از نظر قد و ورزشکار بودن شبیه به شریک عاطفی سابق کارداشیان، تریستان تامپسون (سمت راست) است که او هم یک بسکتبالیست سابق است. کلویی کارداشیان خود نیز به این موضوع اشاره کرده و در مصاحبه ای گفته که تا به حال تنها با مردان سیاهپوست رابطه عاشقانه داشته است.

آدام لوین

آدام لوین، خواننده ی گروه موسیقی Maroon 5 و داور برنامه The Voice، به وضوح علاقه ی ویژه ای به سوپرمدل ها بخصوص مدل های ویکتوریا سکرت دارد. همسر حالای او، بهاتی پرینزلو (سمت راست) و شریک عاطفی قبلی اش، آنا وی (سمت چپ) شباهت های قابل توجهی به یکدیگر دارند.

نیکلاس کیج

اگر به آخرین روابط عاشقانه ی نیکلاس کیج نگاه کنید متوجه سلیقه ی بخصوص او در انتخاب شریک عاطفی می شوید. کیج وقتی ۴۰ ساله بود با آلیس کیم (سمت چپ) ازدواج کرد که آن زمان ۱۹ سال داشت. ازدواج آن ها چندان دوام نیاورد و کیج بعداً با ریکو شیباتا ازدواج کرد که شبیه به کیم است و او هم بیشتر از ۳۰ سال از کیج کوچک تر است.

جورج کلونی

در جذابیت امل علم الدین هیچ شکی نیست، زنی که جورج کلونی بعد از سال های طولانی تجرد با او پیمان زناشویی بست. با این حال، شرکای عاطفی قبلی کلونی مانند استیسی کیبر (وسط) و الیزابتا کنالیس (سمت راست) هم از جهاتی شبیه به امل علم الدین هستند.

رایان رینولدز

ازدواج نافرجام رایان رینلودز با اسکارلت جوهانسون و زندگی مشترک حالای او با بلیک لایولی نه تنها تمایل رینولدز به بازیگران زن خیره کننده ی هالیوود، بلکه علاقه ی او به زنان بلوند را هم نشان می دهد.

ایتن هاک

همسر اول ایتن هاک، اوما تورمن و همسر حالای او، رایان هاک (سمت راست)، هر دو بلوند هستند و شباهت هایی به یکدیگر دارند.

جنیفر لارنس

مشهورترین رابطه عاشقانه ی جنیفر لارنس با نیکلاس هولت (سمت چپ) بوده که بازیگری بلند قد با چشمان آبی یخی است. لارنس بعد از جدایی از هولت، با کریس مارتین، خواننده ی گروه موسیقی ColdPlay (سمت چپ) وارد رابطه عاشقانه شد که او هم چشمان آبی خیره کننده ای دارد. با نگاهی به این دو مرد به سلیقه ی لارنس در انتخاب شریک عاطفی می توان پی برد.

اِما استون

اِما استون و اندرو گارفیلد زمانی یکی از زوج های محبوب هالیوود بودند. با این حال، استون بعداً با دیو مک کری (سمت راست) ازدواج کرد که شباهت های ظاهری ای به گارفیلد دارد.

تیلور سوییفت

در میان روابط عاشقانه ی قبلی تیلور سوییفت، یک سلیقه ی بخصوص به چشم می خورد. اغلب شرکای عاطفی قبلی او موهای قهوه ای رنگ با مدلی راحت یا عقب داده دارند. چه موزیسینی مانند هری استایلز بوده، چه بازیگری همچون جیک جیلنهال و چه عضوی از طبقه ی اشراف آمریکا مثل کانر کندی، آن مدل موهای راحت یا ژولیده همیشه تکرار شده است.

منبع: brightside
بدون نظر

ورود