خادمی که تروریست حمله شاهچراغ را خلع سلاح کرد سپاهی شد + ویدیو

خادمی که تروریست حمله شاهچراغ را خلع سلاح کرد سپاهی شد + ویدیو

یکشنبه ۲۲ مرداد ماه بود که حرم شاهچراغ برای دومین بار پس از آبان سال گذشته، هدف حمله تروریستی قرار گرفت. پس از انتشار ویدیوی لحظه دستگیری عامل ترور توسط فرزاد بادپا، خادم حرم شاهچراغ در فضای مجازی، سپاه اعلام کرد که با درخواست این خادم مبنی بر عضویت در سپاه موافقت کرده است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: فرزاد بادپا، فردی که با فداکاری توانست تروریستی که به حرم شاهچراغ (ع) حمله کرده بود را متوقف کند از نیرو‌های خدماتی حرم شاهچراغ (ع) است که حدود یک سال و ۲ ماه است که در حرم مطهر مشغول به کار است.

خادمی که تروریست حمله شاهچراغ را خلع سلاح کرد سپاهی شد

خادم حرم مطهر شاهچراغ (ع) لحظه ورود فرد تروریست را به حرم این گونه تشریح می‌کند: «آن شب حرم زائران زیادی داشت، در زمان تیراندازی ابتدا فکر کردم صدای ترقه است، بیرون آمدم، دیدم زائری زمین افتاده است و خواهر زائری دیگری هم که تیر خورده بود و از پایش خون می‌آمد بر روی زمین افتاده بود.»

فرزاد بادپا، در ویدیوی دیگری ضمن معرفی خود، جزئیات حمله تروریستی به حرم شاهچراغ را توصیف می کند و توضیح می دهد پس از اینکه مجروحین حمله را دیده خشمگین شده و در همان لحظه «حضرت دستی پشت کمرم گذاشت و گفت حرکت کن، برو به سمتش و او (ضارب) داشت خشاب عوض می کرد که من به دنبالش دویدم.»

پس از این حادثه ابراهیم رئیسی در حاشیه نخستین همایش مردمی‌سازی دولت از فرزاد بادپا که موفق به خلع سلاح عامل حمله تروریستی به حرم شاهچراغ در شیراز شد، تقدیر کرد.

خادمی که تروریست حمله شاهچراغ را خلع سلاح کرد سپاهی شد

به گزارش سپاه نیوز، در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه از فرزاد بادپا خادم حرم حضرت شاهچراغ (ع) تجلیل شد. ظاهرا در پی درخواست این خادم شجاع و فداکار حرم شاهچراغ (ع)، مبنی بر عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه با درخواست این خادم، موافقت و دستور استخدام وی را صادر کرده است.

خادمی که تروریست حمله شاهچراغ را خلع سلاح کرد سپاهی شد

همچنین در این مجمع، یک سفر کربلای معلی به همراه خانواده به این خادم اهدا شد.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • پوریا مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  در مقابل اینهمه کشته ، تا حالا چند نفرو سره جمع شفا داده این شاهچراغ…؟🤔

 • بهزاد مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  این نمایش ها و دروغها دیگه برای نیروهای خودی هم قابل قبول نیست چه برسه به ملت

  • سعید مرداد ۳۱, ۱۴۰۲

   اره دقیقا، من خودم از اینترنشنال خوندم.