جلوبازوی غیرطبیعی و تزریقی این مرد کاربران تیک تاک را شوکه کرد + ویدیو

جلوبازوی غیرطبیعی و تزریقی این مرد کاربران تیک تاک را شوکه کرد + ویدیو

مردی در تیک تاک با تقریباً ۱۴۰,۰۰۰ دنبال کننده در این پلتفرم، ویدیوهایی از عضلات جلو بازوی برآمده خود به اشتراک می گذارد و هر بار مخاطبانش را بیش از پیش متعجب می کند. ویدیوهای او میلیون ها لایک گرفته است.

تیک تاکری که جلو بازوی برآمده اش باعث تعجب کاربران شد

علیرغم محبوبیت او در این پلتفرم، تعدادی از ویدیوهای او با یک هشدار محتوایی علامت گذاری شده است که نشان دهنده خطرات جدی برای سلامتی ناشی از تغییرات غیرطبیعی بازوهای اوست.

ویدیویی از او در حال رقصیدن و خم کردن ماهیچه هایش، بینندگان را به خاطر تغییر شدید سایز عضلات دوسر بازوی وی شوکه کرده است. یکی از کاربران در توییتر پس از دیدن ویدیوی این مرد به کنایه گفت: «به او می گویند مجازات کننده … حتی شب ها وقتی می خوابد، درهای خانه اش را هم قفل نمی کند.»

دیگری پرسید: «چطور لباس می پوشد؟»

فرد دیگری نظر داد: «با آن بازوها، شبیه باب اسفنجی باد کرده است.»

تیک تاکری که جلو بازوی برآمده اش باعث تعجب کاربران شد

بسیاری او را با یک سرباز سابق روسیه با نام مستعار پوپی که در سال ۲۰۱۹ به خاطر تزریق روغن سنتول، برای بزرگ کردن عضله های دوسر خود مجبور به جراحی شد، مقایسه کرده اند. جراحان مجبور شدند تا نزدیک به ۱ کیلو عضله‌ی مرده را از بازوی این ورزشکار روس خارج کنند. 

بازوهای کیریل ترشاین ۲۴ ساله، تنها در ۱۰ روز پس از تزریق چند لیتر سینتول به آنها، ۲۵ سانت بزرگتر شد. اما استفاده از سینتول می تواند منجر به آمبولی در ریه ها، سکته مغزی، کیست و زخم شود. جراح دیمیتری ملنیکوف که این ماده را از بازوهای ترشین خارج کرد، نسبت به این عمل هشدار داد و اظهار داشت: «من فکر می کنم که کیریل به طور کامل متوجه عواقب کاری که انجام می داد نبود.»

تیک تاکری که جلو بازوی برآمده اش باعث تعجب کاربران شد

سال گذشته نیز، شیمون کوماندوس، مبارز MMA و بدنساز معروف لهستانی که به داشتن بزرگترین عضله دو سر بازوی جهان معروف بود، پس از تزریق روغن سینتول به بازوهایش، به سرعت برای جراحی به بیمارستان منتقل شده بود.

منبع: dailymail
۴ نظر

ورود

 • میثم شهریور ۱, ۱۴۰۲

  یکی رو میشناسم به نام صادق بیات بچه مشهده.لونم همه جاش اینجوریه.البته طبیعی…

 • محمد شهریور ۱, ۱۴۰۲

  یارو کرم کرده ……ورم کرده.لطفا جای خالی را پر کنید.

 • نصراصفهانی شهریور ۲, ۱۴۰۲

  آدم یاد بازوهای ملوان ذِبِل میوفته

 • محسن شهریور ۶, ۱۴۰۲

  درود.وقتی نشسته و دستش در حال حرکته یک ثانیه تقریبا دقت کنید میبینید بازوش مثل ژله ای بافشارفرو میره.بازوی واقعی یعنی ماهیچه و اصلا بافشار معمولی خوردن به تن خودت فرو نمیره چه برسه فشارش بدی ولی این همینجور فرو رفت یه لحظه