میلیونر ایتالیایی نامزد خیانتکارش را در مقابل ۱۵۰ مهمان جشن نامزدی رسوا کرد + ویدیو

میلیونر ایتالیایی نامزد خیانتکارش را در مقابل ۱۵۰ مهمان جشن نامزدی رسوا کرد + ویدیو

یک بانکدار میلیونر ایتالیایی ۶۴ ساله به نام ماسیمو سگره، هنگام سخنرانی در جشن نامزدی اش با کریستینا سیماندی ۴۷ ساله، در مقابل ۱۵۰ مهمانی که برای پذیرایی مجللی در عمارت خود در تورین، ایتالیا دعوت کرده بود، به جای ابراز محبت و صحبت های رمانتیک که همه انتظارش را داشتند، به طرز تکان دهنده ای، خیانت نامزدش را بر ملا کرد. 

میلیونر ایتالیایی در جشن نامزدی خیانت نامزدش را برملا کرد

فیلمی از این سخنرانی ناخوشایند توسط یکی از مهمانان ضبط شده است که ماسیمو را در حال نطق این سخنرانی شوکه کننده نشان می دهد. در این ویدیو ماسیمو که کریستینا در کنارش ایستاده است می گوید: «امشب، می‌خواهم به کریستینا آزادی عشق ورزیدن را هدیه کنم. برای اینکه فرد دیگری را دوست داشته باشد، یک وکیل شناخته شده که به وضوح بیشتر از من به او اهمیت می دهد و فقط به خاطر اینکه من تحقیر نشوم، تظاهر به ناراحت بودن می کند.»

داماد ناراحت در ادامه می گوید: «کریستینای عزیزم، من می‌دانم که چه از نظر روحی و چه از نظر جنسی چقدر عاشق او هستی، چگونه توانستی خودت را کنترل کنی؟ و می دانم که قبل از او با یک صنعتگر سرشناس هم رابطه داشتی.»

میلیونر ایتالیایی در جشن نامزدی خیانت نامزدش را برملا کرد

کریستینا با ناباوری به مهمانان نگاه می کند و جمعیت در سکوتی معذب کننده، به حرف های ماسیمو گوش می دهند.

ماسیمو خطاب به مهمانان ادامه می دهد: «دوستان عزیزم، فکر نکنید اینکه خودم را جلوی شما احمق جلوه دهم، باعث خوشحالی من می شود. که این باعث خوشحالی من می شود که در مقابل همه شما یک زن شیطان صفت باشم، اما کریستینا آنقدر در گفتن حقایق دروغ های خود مهارت دارد که نمی توانستم توضیح دلیل ترک کردنم را به او بسپارم. همانطور که معلوم نیست به مادرش چه گفته است که زن بیچاره می ترسد دختش پیش من بخوابد و به شما چه گفته است تا حقیقت را جور دیگری جلوه دهد. این یک داستان پیش پا افتاده خیانت، حتی قبل از ازدواج است.»

میلیونر ایتالیایی در جشن نامزدی خیانت نامزدش را برملا کرد

همانطور که مهمانان در سکوت مرگ باری گوش می دهند، ماسیمو اعتراف می کند: «من بسیار ناامید هستم، دلم شکسته است. من خودم را سرزنش می‌کنم که نفهمیدم ازدواجی که شما را در مقابل فرزندانتان قرار دهد، بچه‌هایی که با زحمت فراوان سعی کرده‌ام رابطه‌ام را که در این سه سال بدتر شده بود، ترمیم کنم، به خاطر زنی است که نمی تواند شما دوست داشته باشد.»

وی در انتها خطاب به نامزد خیانتکارش می گوید: «کریستینای عزیزم، با وکیلت به میکونوس برو و با او شاد باش. می‌دانی که همه هزینه‌ها پرداخت شده است، مانند هزینه سفر به ویتنام با دخترت، یک بانوی جوان باشکوه که من بسیار ناراحتم که در آن نقش داشته‌ام. تأیید می‌کنم، وقتی برگشتی، اگر بخواهیی می‌توانیم نحوه رابطه حرفه‌ای خود را ارزیابی کنیم، اما داستان ما امروز به پایان می‌رسد. همچنان که در این سال ها درکنار هم شاد بودید، برای تو آرزوی خوشبختی با شریک تازه‌ات را دارم. با عرض پوزش از همه شما و شب بخیر.»

این زوج که به مدت سه سال نامزد بودند، از زمان انتشار این ویدیو، درگیر دعوای عمومی ای شدند که در سرتاسر ایتالیا خبرساز شد.

کریستینا در نامه ای به خبرگزاری ها گفت که نامزد سابقش مرتکب «خشونت روانی» شده و «با دقت برای انتقام خود برنامه ریزی کرده است».

او افزود که یک انگشتر با ارزش یاقوت کبود که توسط مادر ماسیمو به او داده شده بود، ۱۵ روز قبل از جشن به طور مرموزی ناپدید شد.

میلیونر ایتالیایی در جشن نامزدی خیانت نامزدش را برملا کرد
کریستینا سیماندی

مشاور کریستینا در گفتگو با تایمز گفت که او برای اعاده حیثیت، اقدام قانونی خواهد کرد: «کریستینا متحمل حملات بسیار جدی در رسانه های اجتماعی و تهدیدهای شهروندان ایتالیایی شده است.»

وکیل کریستینا گفت ماسیمو عمدا او را تحقیر کرده است: «این نامه در حضور ده‌ها نفر خوانده شد و در ویدیویی که برای روزنامه‌ها ارسال شد، ثبت شد. ما فکر نمی کنیم اقدامات او بدون برنامه ریزی قبلی بوده باشد.»

میلیونر ایتالیایی در جشن نامزدی خیانت نامزدش را برملا کرد
فرد سمت راست تصویر: ماسیمو سگره

در همین حال، وکلای ماسیمو، اشتراک‌گذاری ویدیو را رد کرده‌اند.آنها در بیانیه ای گفتند: «ماسیمو به طور قاطع انتشار این ویدیو را تکذیب می کند، چه رسد به اینکه اجازه فیلمبرداری را داده باشد.»
ماسیمو همچنین نامزد سابق خود را به برداشتن نزدیک به ۷۶۰,۰۰۰ دلار از حساب بانکی مشترک این زوج متهم کرده است.

اما کریستینا ادعا کرد که وجوه با رضایت او قبل از جدایی آنها منتقل شده است.

منبع: thesun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود