بازیگران مرد مشهور هالیوود که شخصیت واقعی آن ها هیچ شباهتی به نقش هایشان ندارد

بازیگران مرد مشهور هالیوود که شخصیت واقعی آن ها هیچ شباهتی به نقش هایشان ندارد

فیلم های سینمایی مملوء از قهرمانان مرد جذابی هستند که از کاریزمای زیادی برخوردارند و تا سال ها مرد رویاهای بسیاری از زنان می شوند. با این حال، نقش های این بازیگران مرد معمولاً شباهتی به شخصیت واقعی آن ها ندارد.

جیسون موموآ

جیسون موموآ در اغلب فیلم ها ظاهر ترسناک و چهره ای خشن دارد. همه او را با نقش هایش در سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) و فیلم «آکوامن» (Aquaman) می شناسند.

اما در زندگی واقعی، موموآ کاملاً عکس شخصیتش در فیلم ها است. او مردی خنده رو و همیشه خوش خلق است. موموآ پدری مهربان است و پست های اینستاگرامش به همه حال خوبی می دهد. به همین دلیل هم هست که همکارانش او را بسیار دوست دارند.

جیمی دورنان

جیمی دورنان با نقشش در فیلم «۵۰ طیف خاکستری» (Fifty Shades of Grey) شناخته می شود. او از معدود سلبریتی هایی است که در شبکه های اجتماعی حضور ندارند و سعی می کند زندگی شخصی اش را از کانون توجه دور نگه دارد. دورنان معتقد است هر چه بیشتر از خود بگویید، افراد بیشتری از شما متنفر خواهند شد.

او جدا از بازیگری، در حوزه ی مدلینگ هم فعال است و در تبلیغات برندهای مشهوری همچون هوگو باس، دیور و کالوین کلاین حضور داشته است. با این حال، او دوست دارد اوقات فراغتش را با فرزندان خود و بازی گلف سپری کند. او بزرگ ترین تفریح زندگی اش را پدری کردن می داند.

تام هاردی

تام هاردی قبلاً شبیه کسانی بود که همیشه در خطرند و به دردسری افتاده اند. اما تشکیل خانواده او را دستخوش تغییرات زیادی کرد و حالا تنها در برابر دوربین اینگونه است.

علاوه بر این، او دوستی نزدیکی هم با لئوناردو دیکاپریو دارد و آن ها دائماً سر به سر یکدیگر می گذارند و موقعیت های خنده داری به وجود می آورند. به همه ی این ها باید علاقه ی فراوان هاردی به سگ ها و دوچرخه سواری را هم اضافه کرد.

جود لا

جود لا همیشه با جذابیت خود در فیلم هایش تماشاگران را تحت تأثیر قرار داده است. او حالا ۵۰ سال دارد اما هنوز هم با هر بار حضورش در برابر دوربین زنان را شیفته ی خود می کند.

جود لا در زندگی واقعی هم مرد محبوبی است. او از زنان متعدد زندگی اش ۶ فرزند دارد که ۲ تای آن ها ثمره ی زندگی مشترکش با همسر حالایش است. بنابراین جود لا نقاط اشتراکی هم با نقش هایش دارد، چرا که دائماً قلب زنان زندگی اش را می شکند.

جیک جیلنهال

جیک جیلنهال با آنکه بارها در فهرست خوش چهره ترین مردان هالیوود قرار گرفته، هنوز مجرد است. او که حالا ۴۲ سال دارد، هرگز ازدواج نکرده و هیچ فرزندی هم ندارد. با این حال، او پدرخوانده ی دختر هیث لجر و میشل ویلیامز است.

تام هیدلستون

تام هیدلستون همیشه در برابر دوربین ظاهر و رفتاری اشرافی دارد و بارها در فهرست جذاب ترین مردان هالیوود قرار گرفته است. او بعد از رابطه ی پر سر و صدا و البته نافرجامش با تیلور سوییفت، خواننده ی مشهور تصمیم گرفت زندگی خصوصی اش را از نگاه ها دور نگه دارد. و حالا همسری شاد و پدر یک فرزند است.

هیدلستون خود را یک فمینیست می داند و زمان زیادی صرف امور خیریه می کند. او به عنوان مردی باهوش با حس شوخ طبعی عالی شناخته می شود و رقصنده ی بسیار خوبی هم هست.

جیمز فرانکو

جیمز فرانکو گرچه به عنوان یک بازیگر شناخته می شود اما استعدادهای زیاد دیگری هم دارد که زیاد درمورد آن ها صحبت نمی کند، مثل نوشتن مطالب و مقالات برای نشریات مختلف. علاوه بر این، او علاقه ی زیادی هم به موسیقی دارد. فرانکو تدریس سینما و بازیگری هم می کند.

او شیفته ی اینترنت است و به ارتباطات مجازی اش با طرفداران زن خود مشهور است، امری که باعث شکل گیری حرف و حدیث ها و رسوایی هایی در زندگی این بازیگر شده است. جدا از آن، فرانکو علاقه ی زیادی به سلفی گرفتن دارد که اغلب آن ها بحث برانگیز بوده اند و بعد از آنکه این سرگرمی او با واکنش منفی کاربران مواجه شد، فرانکو مجبور به حذف صفحه ی اینستاگرام خود شد.

کریس همسورث

دیگر سخت می شود فیلم های پرفروش مارول را بدون کریس همسورث تصور کرد. با این حال، او در زندگی واقعی هیچ شباهتی به ابرقهرمانی که دنیا را نجات می دهد، ندارد. همسورث مردی متأهل و پدر ۳ فرزند است.

او علاقه ی زیادی به بدنسازی و سبک زندگی سالم دارد. این سرگرمی البته در شغل همسورث هم به کارش آمده، چرا که نقش های ابرقهرمانی ای که او ایفا می کند به آمادگی جسمانی بالایی نیاز دارند. علاوه بر این ها، او یک اپلیکیشن مخصوص راه اندازی کرده که به کاربران کمک می کند سبک زندگی سالمی داشته باشند و به شکل صحیح و مؤثر ورزش کنند.

کیت هرینگتون

کیت هرینگتون که یکی از نقش های اصلی سریال «بازی تاج و تخت» را برعهده داشت، بعد از پایان این مجموعه تلویزیونی، تقریباً کم کار بوده است.

او در یک خانواده ی اشرافی متولد شده و به همین دلیل سعی می کند طبق سنت های اصیل انگلیسی زندگی کند. برای مثال، او در یک عمارت قرن پانزدهمی زندگی می کند و مراسم عروسی خود را نیز در یک قلعه ی قرن دوازدهمی برگزار کرد. هرینگتون شیفته ی فوتبال است و مشارکت زیادی در امور خیریه دارد.

لئوناردو دیکاپریو

حالا صنعت سینما را سخت می شود بدون لئوناردو دیکاپریو تصور کرد. او با آنکه از سال ۱۹۸۹ تاکنون به بازیگری مشغول است، اما هنوز به توجهی که از سمت مردم و پاپاراتزی ها به او می شود عادت نکرده است. به همین دلیل همیشه در خیابان سعی می کند با عینک آفتابی یا کلاه صورت خود را بپوشاند.

دیکاپریو با وجود داشتن ۴۸ سال سن هنوز هیچ رابطه عاشقانه ی جدی ای نداشته است. او سعی می کند گهگاه از شهرت خود در جهت مثبت استفاده کند. او در پروژه های خیریه ی مختلف شرکت می کند تا توجه ها را به سوی مسائل زیست محیطی جلب کند. او حتی بعد از دریافت جایزه ی اسکار هم به جای خودش، درباره ی مشکلات زیست محیطی صحبت کرد.

رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ شاید بیش از همه با نقشش در فیلم «دفترچه خاطرات» (The Notebook) شناخته می شود. او در این فیلم مردی عاشق پیشه بود که تا همیشه عاشق یک زن ماند. بعد از این فیلم اما گاسلینگ نتوانست از این تصویر خلاصی یابد، اما همه چیز زمانی تغییر کرد که او با همسر آینده اش، اوا مندس آشنا شد. گاسلینگ به همسر و پدری مهربان تبدیل شد و نقش هایش هم جدیت بسیار بیشتری پیدا کردند.

گاسلینگ و همسرش بعد از بچه دار شدن تلاش کردند زندگی خانوادگی خود را دور از توجه نگه دارند. گاسلینگ هم مانند بسیاری از اهالی هالیوود در کارهای خیر شرکت دارد. او یک رستوران هم دارد.

بردلی کوپر

بردلی کوپر بعد از اجرای زنده ی مشترکش با لیدی گاگا در مراسم اسکار ثابت کرد که نه تنها بازیگر و کارگردانی خوب، بلکه خواننده و موزیسین بااستعدادی هم هست. او در زندگی واقعی هم مانند اغلب نقش هایش همیشه خنده رو است. با این حال، همکارانش می گویند او در زندگی واقعی آنقدرها بااعتماد بنفس نیست.

بردلی کوپر از شریک زندگی سابقش، ایرینا شایک، یک دختر دارد و بنابراین چیزی مهم تر از شغلش در زندگی خود دارد.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود