سام اصغری بعد از جدایی از بریتنی اسپیرز و ترک خانه اش چه می کند؟

سام اصغری بعد از جدایی از بریتنی اسپیرز و ترک خانه اش چه می کند؟

بر اساس گزارش ها، سام اصغری، همسر سابق بریتنی اسپیرز، در بحبوحه جدایی اخیرش از این خواننده، روی حرفه خود یعنی بازیگری تمرکز کرده است.

اوایل این ماه، سام ۲۹ ساله در اینستاگرام اعلام کرد که پس از ۱۴ ماه ازدواج و ۶ سال رابطه عاشقانه، در حال جدایی از بریتنی اسپیرز است. او خطاب به ۳ میلیون فالوور خود در این شبکه اجتماعی نوشته است: «پس از شش سال عشق و تعهد به یکدیگر، من و همسرم تصمیم گرفتیم به ازدواج خود پایان دهیم. ما عشق و احترامی را که برای یکدیگر قائل هستیم، حفظ خواهیم کرد و من همیشه بهترین‌ها را برای او آرزو می‌کنم. گاهی اتفاقات بدی در زندگی می‌افتند. درخواست برای حفظ حریم خصوصی ممکن است مضحک به نظر برسد، به همین دلیل من از همه، همچنین از رسانه‌ها، تنها می‌خواهم که مهربان و باملاحظه باشند.»

بریتنی و سام، در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶، سر صحنه یکی از موزیک ویدیو‌های بریتنی به نام “Slumber party” با هم آشنا شدند و مدت کوتاهی پس از آن، شروع به قرار گذاشتن با یکدیگر کردند. آن‌ها بعد از دور نگه داشتن رابطه عاشقانه خود از انظار عمومی، نامزدیشان را در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ اعلام کردند. سپس در ماه ژوئن همان سال ازدواج کردند.

تمرکز سام اصغری روی شغلش بعد از جدایی

پس از جدایی غیر منتظره آن‌ها، بر اساس گزارش‌ها، سام با تمرکز روی حرفه اصلی خود، «علاقه‌مند به میزبانی اجراهای زنده» و همچنین بازیگری است. منابع نزدیک به اصغری به خبرگزاری TMZ گفته‌اند: «سام اصغری قبل از اعتصابات هنرپیشگان آمریکا در پروژه نیمه تمامی شرکت نداشته است و بدیهی است که با توجه به تعطیلی هالیوود، در پروژه جدیدی شرکت نخواهد کرد. اما برنامه‌ای که دارد، حاکی از تمایل او به ادامه بازیگری است.»

تمرکز سام اصغری روی شغلش بعد از جدایی

این منابع همچنین ذکر کرده‌اند که سام “هیچ برنامه‌ای” برای فعالیت مجدد خود به عنوان مربی بدنسازی ندارد، شغلی که در “Royal Personal Training” در لس آنجلس، در زمانی که با بریتنی نامزد بود، به آن اشتغال داشت. در عوض، او تمرکز خود را روی گذراندن وقت با خانواده‌اش گذاشته است.

این منبع تصریح کرده است: «سام اکنون اکثر وقتش را برای مراقبت از مادرش در لس آنجلس صرف می‌کند. مادر سام چند هفته پیش از بیمارستان به خانه آمد و نیاز به مراقبت دارد. او در یک تصادف دچار جراحت شده، اما وضعیتش رو به بهبودی است.»

تمرکز سام اصغری روی شغلش بعد از جدایی

بر اساس این گزارشات، با توجه به تمرکز سام بر خانواده و از همه مهم‌تر حرفه‌اش، بعید به نظر می‌رسد که پولی بعد از طلاق خود از بریتنی دریافت کند. زیرا توافقنامه پیش از ازدواج این دو، سام را از حق دریافت “حمایت مالی توسط همسرش” محروم کرده بود. این احتمال وجود دارد که بریتنی برای جلوگیری از افشای اسرار رابطه‌شان توسط سام، مبلغی به صورت یکجا و تنها برای یکبار به او بپردازد. منبع دیگری گفته است: «او می‌تواند هدایایی را که بریتنی به او داده و ماشین‌هایش را نگه دارد، این کل چیز‌هایی است که می‌تواند تصاحب کند.»

تمرکز سام اصغری روی شغلش بعد از جدایی

ظاهراً یک «بند محرمانگی جامع» در توافقنامه پیش از ازدواج آن‌ها وجود دارد که گفته می‌شود سام را از صحبت در مورد رابطه خود با بریتنی منع می‌کند. به نقل از این منبع آگاه، «بنابراین ظاهراً به نظر می‌رسد که سام هیچ چیز مهمی دریافت نمی‌کند، اما اینطور نیست.»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • عارف شهریور ۱۶, ۱۴۰۲

    خیلی جالبه که در همه مواردی که یک مرد سلبریتی با یک زن جوان ازدواج میکنه در هنگام طلاق مرد به خاک سیاه میشینه و کلی باید از پولهاش رو به زن بده و جامعه و رسانه‌ها هم اون رو کاملا حق زن می‌دونند ولی در موارد برعکسش مرد چندرغاز هم گیرش نمیاد. اگر هم پولی بهش داده بشه طوری بیان میشه انگار زنه که ده‌هابرابر شوهرش پول داره لطف کرده چندرغاز بهش داده. جالبتر اینه که با وجود چنین قوانینی بازهم میگن به زنان ظلم میشه و جامعه مردسالاره و از این مذخرفات.

  • زهرا شهریور ۱۶, ۱۴۰۲

    بریتنی وسام هردوتاشون برن به درک آدم های ….

  • م شهریور ۱۶, ۱۴۰۲

    چه جالب مگه اونجا مرد مهریه می‌گیره