پرواز نمایشی در یک جشن تعیین جنسیت منجر به مرگ خلبان شد + ویدیو

پرواز نمایشی در یک جشن تعیین جنسیت منجر به مرگ خلبان شد  + ویدیو

در ویدیویی که در فضای مجازی منتشر شده است، یکی از مهمانان یک جشن تعیین جنسیت در حال ثبت لحظه ای است که به گمان خود یکی از شیرین ترین لحظات زندگی یک زوج خواهد بود، اما به فاجعه ای تراژیک تبدیل شد. هواپیمایی که قرار بود با مانور نمایشی اش و پاشیدن دودی رنگی که جنسیت نوزاد را آشکار می کند، از بالای سر زوج در انتظار فرزند و مهمانانشان عبور کند، به طرز فاجعه باری سقوط کرد و در نتیجه‌ این حادثه، خلبان جوان، جان خود را از دست داد.

سقوط هواپیما در پروازی نمایشی در یک جشن تعیین جنسیت منجر به مرگ خلبان شد

ویدیوی منتشر شده، زوجی را نشان می‌دهد که در حالی که با شوق دست یکدیگر را گرفته اند و به هم لبخند می زنند، منتظر لحظه‌ی هیجان انگیز هستند. این ویدیو که توسط یکی از مهمانان فیلمبرداری شده است، لحظه ای را نشان می دهد که یک هواپیمای سبک که برای اجرای نمایشی باورنکردنی آماده شده است، در معرض دید قرار می گیرد. همانطور که هواپیمای کوچک نزدیک می شود، دود صورتی را پخش می کند که نشان می دهد این زوج اهل سن پدروی مکزیک، صاحب یک دختر شده اند.

سقوط هواپیما در پروازی نمایشی در یک جشن تعیین جنسیت منجر به مرگ خلبان شد

اما فاجعه زمانی رخ می دهد که به نظر می رسد خلبان، هواپیمای Piper PA-25-235 Pawnee را به سمت بالا می کشد و بال چپ ناگهان می شکند و هواپیما به سمت دم بر می گردد. نکته عجیب ماجرا اینجاست که شرکت‌کنندگان در این رویداد از فاجعه ای که بالای سرشان رخ داده بود غافل بودند و به جشن تعیین جنسیت ادامه دادند.

رسانه‌های محلی گزارش می‌دهند که عکس‌های این سانحه که چنان خونبار هستند که قابل انتشار نیستند، نشان می‌دهند که خلبان ۳۲ ساله به نام لوئیس آنجل اِن، در لاشه هواپیما قبل از انتقال سریع به بیمارستان جان باخته است.

سقوط هواپیما در پروازی نمایشی در یک جشن تعیین جنسیت منجر به مرگ خلبان شد

ویدیوی این فاجعه در فضای مجازی پخش شد و بینندگان نظرات متفاوتی نسبت به واکنش به ظاهر بی‌توجه مهمانان به وضعیت هواپیما داشتند.

یکی از آنها گفت: «طوری که دوربین بدون کوچکترین توجهی به خلبان به سمت این زوج برگشت، غم انگیز است.»

سقوط هواپیما در پروازی نمایشی در یک جشن تعیین جنسیت منجر به مرگ خلبان شد

یکی دیگر افزود: «چرا مردم اخیراً چنین کارهای افراطی ای برای تعیین جنسیت نوزاد انجام می دهند؟ چرا آنها نمی توانند به یک چیز ساده بسنده کنند؟»

یکی از کاربران توییتر اضافه کرد: «در وهله اول این کارها چه فایده ای دارد؟ من اخیرا شاهد اخبار تصادفات و حوادث زیادی بودم گه در مهمانی های تعیین جنسیت رخ داده است.»

سقوط هواپیما در پروازی نمایشی در یک جشن تعیین جنسیت منجر به مرگ خلبان شد

در سال ۲۰۲۱، جشن تعیین جنسیت یک زوج کالیفرنیایی، آتش‌سوزی را آغاز کرد که بیش از ۷,۰۰۰ هکتار زمین را سوزاند. ظاهرا دستگاهی که برای انتشار دود آبی یا صورتی برای اعلام جنسیت نوزاد مورد انتظار استفاده می‌شود، باعث شعله‌ور شدن این آتش‌سوزی شده است. سخنگوی اداره جنگلداری و کنترل آتش کالیفرنیا گفت که این خانواده می تواند مسئول کل هزینه خاموش کردن آتش که بالغ بر میلیون ها دلار است، باشد.

در همان سال یک پدر آینده، جان خود را از دست داد و برادرش در انفجاری که بنا بر گزارش‌ها هنگام ساخت دستگاهی برای استفاده در یک مهمانی تعیین جنسیت نوزاد در میدل‌تاون نیویورک رخ داد، زخمی شد.

منبع: thesun
دیجیاتو
بدون نظر

ورود