فرم بینی تان درباره شخصیت شما چه می گوید؟

فرم بینی تان درباره شخصیت شما چه می گوید؟

بینی هر کسی در نوع خودش منحصر به فرد است و هیچ دو بینی ای دقیقاً شبیه به یکدیگر نیستند. با این حال، تحقیقات نشان داده همین بافتی که بینی ما را تشکیل می دهد می تواند چیزهای زیادی را درباره ی شخصیت مان آشکار کند. محققان با بررسی فرم های مختلف بینی به نتایج جالبی دست یافتند.

۱- بینی رومی

کسانی که این نوع بینی کشیده و سر پایین را دارند، شجاع اند، از قدرت تصمیم گیری برخوردارند و می توانند درباره ی مسائل به طور واضح فکر کنند. آن ها افراد بسیار بلند پروازی هم هستند و شیفته ی چالش اند. دستیابی به موفقیت با رسیدن به میانسالی برای آن ها امری عادی است.

۲- بینی کوتاه

کسانی که بینی کوتاهی دارند معمولاً از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند. آن ها علاقه ی ویژه ای به آزادی دارند اما می توانند حسود باشند.

۳- بینی خمیده

داشتن بینی خمیده اغلب نشان دهنده ی استراتژیک بودن یک فرد است. علاوه بر این، نشان می دهد که یک شخص از روحیه ی کارآفرینی برخوردار است و انگیزه ی روانی و استقامت زیادی دارد.

۴- بینی تخت

کسانی که چنین بینی کوچک و سربالایی دارند که اغلب، حفره های آن دیده می شود، شاید ادعا کنند که درباره ی دنیا و آدم ها چیزهای زیادی می دانند ، اما در حقیقت، افراد بی خیالی هستند، امری که گاهی آن ها را به دردسر می اندازد.

۵- بینی سر بالا

بینی سر بالا شبیه به بینی تخت است. با این حال، نوک آن عمودی و گرد است. داشتن این نوع بینی اغلب به این معنی است که فرد اهل عمل، قابل اعتماد و میانه رو است.

۶- بینی یونانی

کسانی که بینی صاف و مستقیمی دارند، معمولاً صبورند و می توانند به طور واضح درباره ی مسائل فکر کنند. آن ها برای رسیدن به اهداف خود ثابت قدم اند و قابل اتکا محسوب می شوند.

۷- بینی عقابی

بینی عقابی میان کسانی که رایج است که آرزوی موفقیت دارند. زنانی که بینی عقابی دارند می توانند در زمینه ی تحصیلات از بقیه پیشی یگیرند و ممکن است از حس ششم قوی ای هم برای یافتن فرصت های خوب تجاری برخوردار باشند.

۸- بینی گوشتی

کسانی که بینی گوشتی دارند معمولاً دست و دلباز، احساسی و حساس، اما در عین حال، محتاط اند. در زندگی شخصی، آن ها مشتاق کمک به دیگران اند. زنانی که از این نوع بینی برخوردارند می توانند در رشته ی اقتصاد خانه (که با اقتصاد و مدیریت خانه، خانواده و جامعه مربوط است) و دیگر رشته های مرتبط مانند هتل داری بسیار رشد کنند.

۹- بینی قوزدار

بینی قوزدار شاید فردا را قوی و مصمم نشان دهد اما کسانی که این نوع بینی را دارند معمولاً بسیار دست و دلبازند.

۱۰- بینی تخت

داشتن بینی تخت به این معنی است که فرد از انواع مختلفی از توانایی ها برخوردار است و شیفته ی تفریح و خوشگذرانی است. این افراد را حتی اگر خیلی خوب هم نشناسید، به نظر می آیند که نگاه خوش بینانه ای به زندگی دارند.

۱۱- بینی باریک

کسانی که بینی باریکی دارند از اعتماد به نفس برخوردارند. آن ها معمولاً مصمم و آسیب پذیرند و علاقه ی ویژه ای به مسائل معنوی دارند.

۱۲- بینی کشیده

کسانی که این نوع بینی را دارند معمولاً از درک زیادی در زمینه ی هنر و زیبایی شناسی برخوردارند. آن ها شخصیت مغرور اما بی قراری دارند و تنهایی و خلوت را به شلوغی ترجیح می دهند.

منبع: brightside
۱۵ نظر

ورود

 • احسان شهریور ۱۶, ۱۴۰۲

  این چرت و پرتارو از کجا ترجمه کردید؟ پست نزارید بهتره از اینکه این مزخرفات رو بنویسید

  • غزی شهریور ۱۶, ۱۴۰۲

   اصن دماغ من توش نبود😂😂

  • دهن احسان رو صاف میکنم شهریور ۱۶, ۱۴۰۲

   چی داری برا خودت میگی خفه شو بینیم بابا اَه دوست دارن میزارن به تو چه ؟؟ درسته دخترم ولی بهتر از تو می‌دونم که روان شناسی چی هست حتما از شخصیتت خوشت نیومده که اومدی اینو میگی 😂🤣 و اینم بدون که ایران رو خیلی دست کم گرفتی

   • اکبر شهریور ۱۸, ۱۴۰۲

    یواش بابا خوردیش

   • چرت پرت مث تو شهریور ۲۰, ۱۴۰۲

    چرت پرت مث شخص تو
    دخترم ولی میدونم روانشناسی چی هست😐
    فکر کنم روانشناسی رو رو با انواع فال قاطی کردی

  • مانی شهریور ۱۷, ۱۴۰۲

   رویکرد های ریخت شناسی بدنی سالهاست منسوخ شده ولی چون عامه پسنده سایت ها و رسانه های زردی مثل شما ازش برای جذب مخاطب استفاده می کنند.

   • . شهریور ۱۷, ۱۴۰۲

    البتا اینا رسانه های زرد نیستن….قهوه هستن

 • قندعلی شهریور ۱۶, ۱۴۰۲

  عجب.خخخخخخخخ. دماغ ژان وال ژان توش نبود

 • S شهریور ۱۷, ۱۴۰۲

  خیلی چرت و پرت بود خدایی

 • نیکی شهریور ۱۷, ۱۴۰۲

  حق با دهن احسان رو صاف میکنم

  • دارمین شهریور ۱۸, ۱۴۰۲

   بعقیده من وقتی با ابزارهای علمی منجمله روانشناسی جامعه شناسی و حتی تجارب فردی و معاشرت با اشخاص میشه در حد نسبی به شناخت آدما دست پیدا کرد عاقلانه و منصفانه نیست که با شکل ظاهری دماغ افراد یا ماه تولدشون و احیانا خطوط کف دست و گروه خونی و این قبیل فاکتورها که هیچ سندیت جامعی ندارن مردم رو قضاوت کرد

 • sara شهریور ۱۸, ۱۴۰۲

  چقدر بچه سال اینجاست 😉

  کاملا حق با احسانه

  چقدر میتونه یه آدم حقیر و بی افتخار باشه که به دماغش افتخار کنه….. ما هنوز درگیر مرسومات هزاران سال پیشیم… زیر این پست میشه عقل اکثر انسان هارو دید که به دماغشون افتخار میکنن که شکلش باعث میشه اینا تو زندگی مهارت داشته باشن….

 • نازنین شهریور ۱۸, ۱۴۰۲

  جمع کنید این چرت و پرتا دیگه چیه آدم بخاطر شکل بدنش هم اخلاق خاص پیدا میکنه؟ به حق چیزای نشنیده