ماجرای ازدواج مجدد نفیسه روشن با همسر سابق خود + ویدئو

ماجرای ازدواج مجدد نفیسه روشن با همسر سابق خود + ویدئو

نفیسه روشن بازیگر مشهور تلویزیون که در روزهای گذشته با انتشار چند استوری مبهم عاشقانه شبهه ی ازدواج مجددش با همسر سابق خود را به وجود آورده بود، دیروز در یک لایو اینستاگرامی این شایعه را رد کرد.

روشن چند روز قبل چند استوری عاشقانه در اینستاگرام خود منتشر کرد که کاربران آن را به معنای بازگشت او به همسر سابقش که یک خلبان بود، تعبیر کردند.

با این حال، روشن روز گذشته در لایوی اینستاگرامی با رد این شایعه گفت که ۵ سال از جدایی اش از همسر سابق خود می گذرد و قصد بازگشت به گذشته را نیز ندارد.

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ماجرای ازدواج و جدایی نفیسه روشن

از سال ۹۹ شایعاتی مبنی بر جدایی نفیسه روشن از همسر خلبان خود مطرح شده بود که خانم بازیگر هرگز پاسخی روشنی به آن ها نداد.

پس از بالا گرفتن شایعات، نفیسه روشن در همان سال به مناسبت نهمین سالگرد ازدواج خود کلیپی از رقص خود و همسرش در شب عروسی شان منتشر کرد که جنجال برانگیز شد و به دلیل اعتراض کاربران به پخش این کلیپ در ایام ماه صفر، روشن پس از چند ساعت آن را از صفحه ی خود حذف کرد.

در حالی که بسیاری این اقدام نفیسه روشن را به معنای رد شایعه ی طلاق خود می دانستند، چند ماه بعد، روشن در لایوی اینستاگرامی صحبت های مبهمی را مطرح کرد که برخی آن را اشاره ای به پایان زندگی مشترک خود تعبیر کردند.

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ازدواج اول نفیسه روشن در سال ۹۱ بود. همسر او خلبان هواپیمای مسافربری بود و روشن در مصاحبه های خود از او با اسم بهنام نام می برد.

در مدت زندگی مشترک نفیسه روشن با همسر سابق خود چند باری شایعه ی جدایی آن ها مطرح شد که روشن واکنش تندی به این شایعات داشت و حتی یک بار اعلام کرد از طریق مراجع قانونی این مسأله را به جد پیگیری خواهد کرد.

نفیسه روشن در سال ۱۴۰۰ خبر ازدواج مجدد خود را اعلام کرد.

او که در ایام اربعین ۱۴۰۰ به کربلا سفر کرده بود، پس از بازگشت به کشور، با انتشار تصاویری در استوری اینستاگرامش از جمله عکسی از حلقه ی ازدواجش از ازدواج دوباره ی خود خبر داد.

ازدواج مجدد نفیسه روشن

ازدواج مجدد نفیسه روشن

بیوگرافی نفیسه روشن

نفیسه روشن متولد ۱۳۶۱ در تهران و دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

فعالیت هنری خود را از دوران دبیرستان با بازی در تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد.

در کلاس های بازیگری حمید سمندریان شرکت کرد و بازیگری را به طور حرفه ای از سال ۸۱ با نقش آفرینی در سریال «روزهای به یادماندنی» به کارگردانی همایون شهنواز آغاز کرد.

او با بازی در فیلم سینمایی «مادر زن سلام» ساخته ی خسرو ملکان در سال ۸۴ پا به عرصه ی سینما گذاشت.

وی در چندین تله فیلم نقش آفرینی کرده و شبکه نمایش خانگی را هم با بازی در چند فیلم و سریال تجربه کرده است.

نفیسه روشن در سال های اخیر فعالیت کمتری در حوزه ی بازیگری داشته است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود