۹ چهره مشهور که ثابت می کنند هیچوقت برای شروع یک سرگرمی تازه دیر نیست

۹ چهره مشهور که ثابت می کنند هیچوقت برای شروع یک سرگرمی تازه دیر نیست

داشتن یک سرگرمی در کنار شغل خود هم ضروری است و هم مفرح، تا مطمئن شوید که دل تان از چیزی که دوست دارید محروم نخواهد ماند، چیزی شبیه به یک شغل دوم. این سلبریتی ها ثابت می کنند که شما می توانید هر کاری که دل تان بخواهد و دوست داشته باشید انجام دهید، حتی با وجود داشتن شغلی زمان بر و پر استرس. تنها چیزی که برای انجامش نیاز است این است که شیفته ی آن کار باشید و آرزویش را داشته باشید.

مایک تایسون – کفتر بازی

مایک تایسون، بوکسور افسانه ای، از قرار معلوم، در پشت آن ظاهر سرسخت و تنومند خود، روحیه ی لطیف و حساسی دارد.

تایسون در گاراژ خود ۱۰۰ عدد کبوتر دارد و در نیویورک هم چند هزار تایی. او از ۹ سالگی این سرگرمی را دارد و به ادعای خودش حتی می تواند احساسات کبوترها را تشخیص دهد. به گفته ی تایسون، پرورش و نگهداری از کبوتر برای او چیزی فراتر از یک سرگرمی است. او کبوتر مورد علاقه اش را هم از سال ۲۰۰۱ دارد.

جان لنون – جمع آوری تمبر

جان لنون در حالی بعد از تبدیل شدن به یکی از تأثیرگذارترین موزیسین های تاریخ موسیقی، صاحب تمبری مزین به تصویر خود شد که خودش شیفته ی جمع آوری تمبر بود. او که از یک کلکسیونر جزئی تمبر به موزیسینی بزرگ و بنیانگذار گروه موسیقی بیتلز بدل شد، تأثیراتش از هم‌نسلان خودش فراتر بوده است.

مگان تی استالیون – تحصیل در دانشگاه

مگان تی استالیون یکی از رپرهای زن مشهور و موفق حال حاضر است. او پس از آنکه مادر و مادربزرگش را در یک ماه از دست داد، احساس کرد که باید به خاطر آن ها تحصیلات دانشگاهش را تمام کند. او در دانشگاه تگزاس در رشته ی مدیریت سلامت تحصیل کرد و حالا یک رپر دانشگاه رفته است.

تری کروز – نقاشی

تری کروز از آن همه حریف ها است – او بازیگر و مجری تلویزیون است و پیش از این ها هم بازیکن حرفه ای ۶ تیم فوتبال آمریکایی بوده است. و چهارمین استعداد نه چندان سرّی او نقاشی است.

او از سال ۱۹۷۷ به نقاشی مشغول است. شغل رسمی کروز هر چه که بوده، نقاشی همیشه عشق ابدی او بوده است.

تیلور سوییفت – ساخت گوی برفی

یکی از سرگرمی هایی که تیلور سوییفت در کنار خوانندگی و ساخت آهنگ دارد، ساخت گوی های برفی است. او یک گوی برفی هم برای موزیک ویدئوی خود به نام Lover درست کرده بود.

اسنوپ داگ – مربی گری فوتبال آمریکایی

اسنوپ داگ رپر مشهور نه تنها موزیسینی موفق است، بلکه مربی رسمی تیم فوتبال آمریکایی جوانان خود به نام «اسنوپز استیلرز» (Snoop’s Steelers) هم هست.

هدف اسنوپ داگ برپایی لیگی برای کودکان بود تا پیگیر اهداف شان باشند، همان چیزی که خود در کودکی یاد گرفته بود. او با سرگرمی خود سعی می کند کودکان را متمرکز نگه دارد و چیزهای مختلفی یاد بگیرند.

سارا جسیکا پارکر – بافتن بافتنی

بافتنی بافتن به طور حتم یکی از آرامش بخش ترین سرگرمی های دنیا است. سارا جسیکا پارکر هم متوجه شد که این سرگرمی می تواند در زمان فیلمبرداری بین برداشت ها به او استراحت و آرامش دهد. او حتی بافتنی های خود را هم به تن می کند.

سوزان ساراندون – پینگ پنگ

سوزان ساراندون پینگ پنگ بازی می کند، چون به گفته ی خودش ساده و سرگرم کننده است. این ورزش به لباس و کفش خاصی نیاز ندارد و مختص به جنسیت، سن یا وزن بدنی خاصی نیست.

او حتی چند سالن پینگ پنگ به نام SPiN راه اندازی کرده و مالک یک باشگاه پینگ پنگ در نیویورک است.

هری استایلز – پخت نان

هری استایلز پیش از تبدیل شدن به خواننده ای با شهرتی جهانی، در ۱۶ سالگی در یک نانوایی کار می کرد. او هنوز هم این کار را گاهی به شکل یک سرگرمی انجام می دهد.

منبع: brightside
بدون نظر

ورود