روایت آنجلینا جولی از تأثیر مخرب طلاقش از برد پیت بر خود و فرزندانش

روایت آنجلینا جولی از تأثیر مخرب طلاقش از برد پیت بر خود و فرزندانش

آنجلینا جولی می گوید این فرزندانش بودند که باعث شدند بعد از طلاقش از برد پیت، به «جاهای تاریک تری» نرسد. او که مادر ۶ فرزند است در اقدامی نادر در یک گفتگوی جدید با نشریه ی ووگ به صحبت درباره ی زندگی شخصی اش پرداخته است.

فرزندانش همه ی زندگی او هستند

آنجلینا جولی و برد پیت که در سال ۲۰۱۶ بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی گرفتند، ۶ فرزند دارند که ۳ تای آن ها فرزندان بیولوژیک شان هستند و ۳ تای دیگر فرزندخوانده شان: مدکس ۲۲ ساله، پکس ۱۹ ساله، زهارای ۱۸ ساله، شایلو ۱۷ ساله و ویوین و ناکس ۱۵ ساله که دوقلو هستند.

جولی در مصاحبه ی جدید خود در اینباره صحبت کرد که چطور مراقبت از فرزندانش طی دوران طلاق دشوارش از برد پیت به او کمک کرد تا در تمام این سال ها قوی بماند.

او در اینباره گفت: «اولین باری که مادر شدم ۲۶ سالم بود. تمام زندگی ام تغییر کرد. بچه داشتن نجاتم داد و به من یاد داد که در این دنیا حضور متفاوتی داشته باشم. اگر نمی خواستم به خاطر آن ها زندگی کنم، به جاهای بسیار تاریک تری می رسیدم. آن ها بهتر از من هستند چون این خودتان هستید که می خواهید بچه هایتان بهتر از شما باشند.»

روزهای سختی را پشت سر گذاشته اند

جولی همچنین در این مصاحبه گفت که اخیراً کمی غمگین است. او در توضیح آن گفت: «هنوز کاملاً درک نکرده ام که ۴۸ سالم شده. فکر می کنم در مرحله ی گذار باشم. احساس نمی کنم که یک دهه ی گذشته را توانسته باشم خودم باشم به آن شکلی که نمی خواهم وارد بحثش شوم.»

جولی همچنین بدون پرداختن به جزئیات به این موضوع اشاره کرد که چند سال اخیر برای تمام خانواده ی او دشوار بوده است. او اذعان کرد: «چیزهای زیادی داشتیم که باید التیام پیدا می کرد. ما هنوز هم داریم سعی می کنیم راه خودمان را پیدا کنیم.»

جولی رابطه ی تحسین برانگیزی با فرزندانش دارد. و اخیراً هم معلوم شده کوچک ترین دخترش، ویوین ۱۵ ساله به عنوان دستیار شخصی او مشغول کار شده است.

بیشتر بخوانید:

اصول تربیتی ویژه ای که آنجلینا جولی برای فرزندان خود دارد

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود