گربه‌ی مهربانی که هر شب یک گربه ولگرد را برای با هم شام خوردن دعوت می‌کند + ویدیو

گربه‌ی مهربانی که هر شب یک گربه ولگرد را برای با هم شام خوردن دعوت می‌کند + ویدیو

روکو، گربه‌ای سیاه و سفید نژاد تاکسیدو، در دو سال گذشته غذای خود را با گربه ولگرد همسایه که یک گربه نژاد تابی است تقسیم کرده است. او هر شب کمی قبل از شام با صدای میومیو به صاحبش یادآوری می‌کند که برای دوست گربه‌اش هم یک کاسه غذای اضافه آماده کند. سپس روکو به سمت در می‌رود و از تابی دعوت می‌کند تا برای شام به او ملحق شود. مدتی نمی‌گذرد که تابی ظاهر می‌شود، اگرچه هنوز از انسان‌ها وحشت دارد، ولی با اینحال موفق می‌شود هر شب یک کاسه بزرگ غذا بخورد.

گربه‌ مهربانی که هر شب یک گربه ولگرد را به شام دعوت می‌کند

این صحنه‌ی دلگرم‌کننده در ویدیویی ثبت و در تیک‌تاک بارگذاری شده است و تاکنون ۴۴ هزار لایک از کسانی که از تماشای این ویدیوی زیبا لذت برده‌اند، دریافت کرده است.

صاحب روکو توضیح می‌دهد که این گربه ولگرد توسط برنامه های شهری عقیم شده و دوباره به محل زندگی اش بازگردانده شده است. او امیدوار است روزی این گربه نیز خانه‌ی آن‌ها را خانه‌ی خود بداند.

گربه‌ مهربانی که هر شب یک گربه ولگرد را به شام دعوت می‌کند

او می‌نویسد: «حدود دو سال است که به او غذا می‌دهم ولی هنوز از انسان‌ها بسیار می‌ترسد. اما ما دوستش داریم و همیشه آماده‌ایم تا هر زمان که آماده باشد، از او استقبال کنیم.»

<div style="position: relative; display: block; height: 0; padding: 0; padding-bottom: 56.25%;"><iframe src="https://www.namasha.com/embed/zPBY1d4K" style="position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; border: 0;" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true"></iframe></div>

افرادی که این ویدیو را مشاهده کرده‌اند، نظرات بسیار مثبتی در مورد این دو گربه ابراز داشته‌اند.

فردی نوشته است: «روکو واقعاً پادشاه مهربانی است.»

دیگری گفت: «اوه موجودات کوچولو! چقدر شیرین است که هردوی شما او را برای شام دعوت می‌کنید. مطمئنم او از اینکه هر شب با شکم پر می خوابد از شما سپاسگزار است.»

گربه‌ مهربانی که هر شب یک گربه ولگرد را به شام دعوت می‌کند

کاربری در کامنت دیگری نوشت: «گربه‌ها درک عمیقی دارند. او قبل از رفتن نگاهی به عقب می‌اندازد تا اجازه بگیرد.»

و دیگری نوشته: «ذوق کردم براشون!»

گربه‌ مهربانی که هر شب یک گربه ولگرد را به شام دعوت می‌کند

این ویدیو نشان می‌دهد گربه‌ها نیز می‌توانند بسیار مهربان باشند و همنوعان خود را دوست داشته باشند. رفتار روکو با این گربه ولگرد، الگوی زیبایی برای انسان‌هاست تا در جامعه به یکدیگر محبت کنند و از همدیگر حمایت نمایند.

منبع: dailymail
۲ نظر

ورود

  • omid مهر ۱۴, ۱۴۰۲

    والا ما به هر گربه ای دو روز غذا دادیم دیگه ازمون ترسی نداشته

  • غلام حسین حسن زاده طوفال مهر ۱۴, ۱۴۰۲

    سلام ،باید این را بدانیم که آنچه مارا متفاوت کرده است نسبت به حیوانات از نظر تکاملی همین زندگی اجتماعی وثبات داشتن در این زندگی اجتماعی بوده است، اگر ما هم در یک زندگی اجتماعی نباشیم هیچ ت‌آملی بیشتر از حیوانات نخواهیم داشت تمام تکامل فکری وامکانات تکنولوژی های آمروز همه محصول بودن وحضور در همین زندگی اجتماعی می باشد حی آنات چون نتوانستند خودرا به سطح یک زندگی اجتماعی با ثبات برسانند نتوانستند تکاملی مانند ما را کسب کنند وبه همین جهت هست که علی رغم اینکه این آدمها این فهم وشناخت درست را ندارند وبا حی آنات بگونه درست ومانند فرزندان خود نتوانسته اند رفتار کنند بازهم این موجودات تکاملهای خودرا بعلت همراه بودن با ما آشکار کرده اند،