۷ زن مشهور که با تغییرات ظاهری خود خبرساز شدند

۷ زن مشهور که با تغییرات ظاهری خود خبرساز شدند

بسیاری از سلبریتی ها برای بالا بردن اعتماد به نفس و افزایش جذابیت ظاهری، حاضرند دست به هر کاری بزنند، از ورزش هر روزه در باشگاه و پیروی از رژیم های غذایی سخت گرفته تا انجام انواع و اقسام عمل های زیبایی. و البته آن ها در تلاش برای داشتن یک ظاهر بی عیب و نقص اغلب دچار تغییرات بسیار عجیبی می شوند که از نظر بسیاری از مردم غیر طبیعی هستند.

مری کیت اولسن

مری کیت و اشلی اولسن یکی از مشهورترین دوقلوهای سلبریتی هستند که از کودکی وارد بازیگری شدند و خواهر کوچک ترشان الیزابت اولسن هم از بازیگران مشهور هالیوود است. شباهت دوقلوهای اولسن به قدری زیاد بود که زمانی تنها طرفداران پر و پاقرص شان می توانستند آن ها را از هم تشخیص دهند. در دهه ی ۲۰۰۰، چهره ی بامزه ی آن ها و چشمان درشت شان قلب های زیادی را ربوده بود. حالا اما آن ها دیگر شباهتی به هم ندارند، چرا که صورت مری کیت دیگر گرد نیست.

مری کیت خود تا به حال پاسخی به شایعات درباره ی عمل های زیبایی اش نداشته اما شاید دلیل ظاهر متفاوت حالای او، فعالیتش در حوزه مُد باشد.

دمی مور

برخلاف بسیاری از ستاره های هالیوود، دمی مور هرگز منکر انجام عمل هایی زیبایی نشده. او نزدیک به ۳۲۰ هزار دلار صرف عمل های زیبایی خود کرده است. به علاوه، او یک عمل زیبایی نامتعارف هم داشته، لیپومدلینگ زانو که در آن بخشی از چربی زانو به شیوه ی لیپوساکشن تخلیه می شود تا پوست زانو کمتر چین بیافتد.

نیکی میناژ

طرفداران نیکی میناژ او را نه فقط به خاطر آثارش، بلکه به این خاطر هم دوست دارند که علاقه ای به وزن کم کردن ندارد و اندامش را دوست دارد. اما با نگاهی به تصاویر جدیدتر او می توان متوجه شد که او کمی وزن کم کرده و حالا پاهایش کمی باریک تر به نظر می رسند، به همین دلیل تصور می شود که او احتمالاً لیپوساکشن انجام داده است.

نیکی میناژ علاقه ای به صحبت درباره ی عمل های زیبایی اش ندارد. او در یکی از مصاحبه های خود ادعا کرده که هیچ عمل زیبایی ای روی صورتش انجام نداده و هر تغییری در چهره اش صرفاً تأثیر آرایش است.

آریانا گرانده

آریانا گرانده خواننده ای با شهرت جهانی است. او از یک دختر نوجوان خنده رو تبدیل به زنی زیبا با میلیون ها طرفدار شد. گرانده حالا شبیه «بامبی»، شخصیت اصلی یکی از انیمیشن های قدیمی دیزنی است اما وقتی جوان تر بود چهره ی کاملاً متفاوتی داشت.

او خود درباره ی تغییرات ظاهری اش صحبت نکرده اما مدعی شده که هیچ عمل زیبایی ای روی بینی و سینه هایش انجام نداده است.

دیتا ون تیز

دور کمر دیتا ون تیز حدود ۵۶ سانتیمتر است. او خود به صراحت اذعان کرده برای دستیابی به کمری باریک، با جراحی زیبایی چند تایی از دنده های خود را برداشته است.

امانوئل بئار

امانوئل بئار، بازیگر مشهور فرانسوی، یکی از جذاب ترین زنان زمان خودش بود و به لطف چهره ی بامزه اش، بسیاری از مخاطبان سینما با یک نگاه شیفته ی او شده بودند. با این حال، بئار خود معتقد نبود ظاهر بی عیب و نقصی دارد و دلش می خواست لب های بزرگ تری داشته باشد. متأسفانه پزشکان مرتکب اشتباه شدند و ماده ی اشتباهی را به لب هایش تزریق کردند که باعث تغییر فرم دهانش شد. او بعد از این حادثه به یکی از مخالفان عمل های زیبایی بدل شد.

درو بریمور

درو بریمور یکی از معدود سلبریتی هایی است که عمل کاهش حجم سینه انجام داده اند. او این کار را در سال ۱۹۹۰ انجام داد. بریمور در سال ۱۹۹۸ در مصاحبه ای گفت: «من واقعاً بدنم و شکل حالایش را دوست دارم. یک چیز ناخوشایندی در مورد سینه ی خانم ها هست، اینکه مردها خیلی نگاهش می کنند. سینه ی بزرگ آدم را معذب می کند. پشت درد هم می گیرید. هر لباسی هم که می پوشید، چاق دیده می شوید. آدم همیشه اذیت است.»

دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • پریا رحمتی مهر ۲۵, ۱۴۰۲

    ممنون از مقاله خوبتون، اگر اخبار دلار، ارز دیجیتال و قیمت خودرو لازم داشتید حتما به ما سر بزنید:
    https://ofogeeghtesad.com

  • توفیق اجباری مهر ۲۶, ۱۴۰۲

    باید درو بریمور رو به جرمه جنایت علیه بشریت محاکمه کنن، اشک تو چشام جمع شد وقتی این مطلبو خوندم