این بازی ترسناک شما را به چالش می کشد که برای ۱۸ دقیقه جیغ نزنید! + ویدیو

این بازی ترسناک شما را به چالش می کشد که برای ۱۸ دقیقه جیغ نزنید! + ویدیو

یک بازی ترسناک جدید، بازیکنان را با یک قانون به ظاهر ساده به چالش می‌کشد: «جیغ نزدن».

در بازی جیغ نزن (Don’t Scream) باید تقریباً ۱۸ دقیقه در جنگلی مرموز به نام Pineview کاوش کرده و سکوت کنید. حتی صدای نفس نفس زدن شما باعث می‌شود که از ابتدا شروع کنید.

در حالی که داستان خاصی در این بازی وجود ندارد، توسعه‌دهندگان جیغ نزن، جو هنسون و ژور ویسر می‌گویند که جنگل Pineview برای بازیکنان کنجکاو و شجاع پر از رمز و راز است.

در حالی که ۱۸ دقیقه ممکن است زیاد به نظر نرسد، تایمر درون بازی فقط در حال حرکت بازیکن پیشرفت می‌کند.

بنابر گفته توسعه‌دهندگان بازی، می‌توانید با دور زدن قانون روشن بودن میکروفون، بازی را بسیار آسان‌تر کنید، اما این کار هیجان را از بین می‌برد.

این بازی، با الهام از فیلم‌های ترسناک دهه ۹۰ مانند پروژه جادوگر بلر (The Blaire Witch Project)، از ظاهر VHSمانند خود برای ترسناک‌تر شدن استفاده می‌کند.

جو و ژور می‌گویند که این افکت را به دلیل عدم اطمینانی که برای بازی به ارمغان می‌آورد، دوست دارند: «ما ظاهر خام دوربین‌های فیلمبرداری را دوست داریم. این جلوه‌ها ترس را بیشتر کرده و شما را به فکر وا می‌دارند که آیا من واقعاً چیز ترسناکی در دوردست دیدم یا فقط دوربین مرا فریب داد؟»

طراحی بازی با موتور پیشرفته Unreal Engine 5 انجام شده و گرافیک آنقدر خوب است که تقریباً فراموش می‌کنید در حال بازی کردن هستید.

با بهینه‌سازی قابل توجهی که روی این بازی انجام شده، برای اجرای آن به حداقل ۸ گیگابایت رم و کارت گرافیک Nvidia GeForce 1080 TI یا AMD 6800-XT نیاز دارید.

بازی جیغ نزن در حال حاضر سر و صدای زیادی در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است.

یوتیوبر محبوب، جک سپتیک آی توییت کرده است: «من تا به حال فریاد نزده‌ام، می‌توانم این بازی را انجام دهم!»

کاربران می‌توانند در تاریخ ۲۷ اکتبر (درست در زمان هالووین) دسترسی زودهنگام به این بازی داشته باشند.

طبق گفته سازندگان، اگر بازی محبوبیت پیدا کند، محتوای بیشتری مثل دستاورد‌ها، پشتیبانی کامل از کنترلر و مکان‌های بیشتری را اضافه خواهند کرد.

با این حال، برنامه‌ای برای بازی چندنفره وجود ندارد و بازی جیغ نزن فقط به صورت آفلاین اجرا می‌شود.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود