۱۵ نشانه در زبان بدن یک مرد که می گوید عاشق شما شده است

۱۵ نشانه در زبان بدن یک مرد که می گوید عاشق شما شده است

همچون هر چیز دیگری در دنیا، عصر فناوری مدرن هم مزیت ها و معایب خودش را دارد. با توجه به اینکه حالا بخش قابل توجهی از تعاملات ما با یکدیگر به شکل مجازی صورت می گیرد، رفته رفته داریم توانایی تشخیص احساسات دیگران و همینطور ابراز آن احساسات را از دست می دهیم، به ویژه در بحث عشق و عاشقی. خبر خوب آنکه حرکات و حالات بدنی ما می توانند چیزهای زیادی درباره ی ما بگویند و توانایی تشخیص سیگنال های بدنی می تواند پرده از حقیقت بردارد.

در ادامه از نشانه های بدنی ای خواهیم گفت که به شما کمک می کنند به احساسات واقعی یک مرد در مورد خودتان پی ببرید.

۱- ابروهایش را بالا می برد

 

هر وقت که شما را می بیند ابروهایش را بالا می برد؟ اگر از شما خوشش بیاید، هر چه که از شما می بیند و می شنود را هم دوست دارد و ناخودآگاه دلش می خواهد بیشتر از شما ببیند و بشنود. به همین دلیل است که چشم هایش را بیشتر باز می کند و در نتیجه، ابروهایش را هم بالا می برد.

۲- دست هایش عرق می کند

دست های عرق کرده ی یک مرد ممکن است نشانه ی این باشد که او گرمش شده یا اینکه در حضور شما احساس اضطراب می کند. ممکن است نگران باشد که کار اشتباهی از او سر بزند و همه چیز را خراب کند یا حرف نامناسبی بزند که شما را از او زده کند. همه ی این ها باعث افزایش اضطراب و در نتیجه، عرق کردن دست ها می شود.

۳- به سمت تان خم می شود

شاید نشانه ی واضحی به نظر برسد، اما حرف های زیادی در پس آن وجود دارد. این با زمانی که در جای شلوغی هستید که صدایتان به هم نمی رسد فرق می کند؛ اگر او صدای شما را به طور کامل می شنود اما باز هم بدنش را به سمت شما خم می کند، معنایش این است که می خواهد هر چه می گویید را بشنود و حتی یک کلمه از آن را هم از دست ندهد.

۴- هنگام گرفت دست تان آن را فشار می دهد

اگر متوجه شده اید که هنگامی که دست یکدیگر را می گیرید، او کف دست تان را به کف دست خودش فشار می دهد، این امر میل باطنی او برای پیوند بیشتر با شما را نشان می دهد. در هم قفل کردن انگشتان هنگام گرفتن دست یکدیگر هم همین معنی را دارد.

۵- پاهایش را از هم باز می کند

این حرکت می تواند نشانه ی اعتماد (یا بی ادبی) باشد. این حرکت برای مردان حالتی آسیب پذیر محسوب می شود و وقتی به این شکل می نشینند، حس اعتمادی که نسبت به شما دارند را نشان می دهد، البته به این شرط که این حرکت باعث معذب شدن شما نشود.

۶- نفس های عمیق می کشد

هر وقت که او را می بینید، نفس های عمیق می کشد؟ دلیل این امر نه تنها در نیاز او به دریافت اکسیژن بیشتر نهفته است، بلکه هم در میل او به پهن تر نشان دادن سینه ی خود و باریک تر کردن کمرش. او این کار را به طور ناخودآگاه انجام می دهد تا به چشم شما جذاب تر دیده شود.

۷- چشم از شما برنمی دارد

اگر با چند نفر دیگر در حال وقت گذرانی بودید و متوجه شدید که او دارد به شما نگاه می کند، می تواند نشانه ی علاقمندی او به شما باشد. مردان جسورتر از داشتن تماس چشمی طولانی تر خجالت نمی کشند و مردان محجوب تر ممکن است هر وقت که از جلویشان رد می شوید شما را تماشا کنند یا نگاه های دزدکی به شما بیاندازند. به علاوه، آدم ها اغلب هنگام خندیدن به کسی نگاه می کنند که از او خوش شان می آید. بنابراین بار دیگر هنگامی که پیش یکدیگر بودید و موضوع خنده داری پیش آمد، ممکن است ببینید که نگاه او به شما است.

۸- با یقه اش بازی می کند

این هم نشانه ی دیگری است که او در حضور شما احساس اضطراب می کند. بسیاری از افراد هنگام اضطراب با دست هایشان با چیزی بازی می کنند و این همان اتفاقی است که برای او می افتد. با این حال، از آنجایی که نمی خواهد شما متوجه این موضوع شوید، سعی می کند طوری این کار را انجام دهد که چندان به چشم نیاید.

۹- خنده های از ته دل می کند

مردان اغلب بعد از پا به گذاشتن به بزرگسالی، خنده های کنترل شده تری دارند اما هنگام وقت گذرانی با کسی که از او خوش شان می آید خنده های واقعی تری می کنند. جدا از نشان دادن دندان ها، نشانه های دیگری هم مانند نیمه بسته شدن چشم ها و چین خوردن پیشانی می تواند به این معنی باشد که او از شما خوشش می آید.

۱۰- صدایش تغییر می کند

اگر هنگام مخاطب قرار دادن شما لحنش به یک لحن ملایم تر و دلپذیرتر تغییر می کند، می تواند نشانه ی این باشد که دل او پیش شما است. علاوه بر این، ممکن است هنگام صحبت با شما آهسته تر صحبت کند که دلیلش راحتی و آرامشی است که کنار شما احساس می کند.

۱۱- کنارتان راه می رود

اگر مردی دو قدم جلوتر از شما راه می رود، واضح است که بیشتر به خودش علاقه دارد تا شما. برعکس، اگر درست کنارتان راه می رود، نشان می دهد که او به شما علاقه دارد و به دنبال یک تعامل متقابل است. او باید فقط درصورتی جلوتر از شما راه برود که در موقعیت یا جایی باشید که امکان راه رفتن کنار هم نباشد، مثل یک جای شلوغ یا یک موقعیت خطرناک.

۱۲- با وسایل تان با احترام رفتار می کند

دقت کنید که با وسایل تان چطور رفتار می کند؛ آیا کت تان را به سمت تان پرت می کند یا آن را با دست به شما می دهد؟ میزان احترام او برای متعلقات شما، میزان احترامی را نشان می دهد که او برای خود شما قائل است. حتی اگر با خودتان مثل یک ملکه رفتار می کند اما این رفتار را با وسایل تان ندارد، نشان می دهد که احساسش به شما واقعی نیست.

۱۳- تماس های فیزیکی تصادفی با شما دارد

اگر دائماً تماس های فیزیکی تصادفی و سهواً با شما دارد یا گهگاه از زیر میز با پایش به پایتان می زند، این امر میل درونی او به نزدیک تر شدن به شما را نشان می دهد. ما به طور کلی سعی می کنیم از کسانی که از آن ها خوش مان نمی آید دوری کنیم. این قانون اما برعکسش درمورد زمانی صدق می کند که به کسی احساس مثبتی داریم.

۱۴- تلفن همراهش را کنار می گذارد

اگر وقت هایی که پیش او هستید می تواند تلفن همراهش را کنار بگذارد و به هر نوتیفیکیشنی که دریافت می کند واکنش نشان نمی دهد، نه تنها نشان می دهد برای شما احترام قائل است، بلکه به شما علاقمند نیز هست. تا زمانی که شما پیشش هستید، تمام دنیا می توانند منتظر بمانند.

۱۵- لب هایش را از هم باز می کند

شما می دانید که با دیدن شما حالت صورت او به کلی تغییر می کند اما اگر هنوز شک دارید، به لب هایش دقت کنید. احتمالاً به محض دیدن تان لب هایش را از هم باز می کند یا ممکن است کمی طول بکشد تا این کار را انجام دهد، اما در هر صورت، به خاطر احساسی که نسبت به شما دارد، این کار را انجام خواهد داد.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
۴ نظر

ورود

 • حاج حشمت آبان ۵, ۱۴۰۲

  این آموزه های غربی با فرهنگ اسلامی ما سازگار نیست
  زن و مرد وقتی همدیگر را میبینند باید زمین را نگاه کنند. اگر خواستند با یکدیگر هم صحبت کنند با واسطه این کار را کنند. البته با طرح های جدید دیگر هیچ مرد و زن نامحرمی همدیگر را نخواهند دید

  • شایان آبان ۵, ۱۴۰۲

   آدمی پست تر از تو ندیده بودم کاش حالت از خودت به هم بخوره که مردمو حیووناتون میبینین حالا میبینم امثال شما نه تنها طرفدار بردگی هردو جنسیت بلکه از بین بردن عشق هستین

  • Mahdi آبان ۶, ۱۴۰۲

   😂😂😂😂😂

  • مهرناز آبان ۶, ۱۴۰۲

   برو بابا چرت و پرت نگو برو بمیر خودت میفهمی چی میگی؟