قدرت بدنی فوق العاده زلاتان ابراهیموویچ در حرکت حلقه ژیمناستیک + ویدیو

قدرت بدنی فوق العاده زلاتان ابراهیموویچ در حرکت حلقه ژیمناستیک + ویدیو

زلاتان ابراهیموویچ، ویدیویی از تمرینات ژیمناستیک خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و نشان داده که آمادگی جسمانی خود را حفظ کرده است.

این بازیکن ۴۲ ساله، در اوایل سال جاری میلادی پس از دوران حرفه‌ای موفق ۲۴ ساله خود از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

ابراهیموویچ، در طول دوران حرفه‌ای خود به سطح بالای آمادگی جسمانی‌اش مشهور بوده و در ویدیویی که اخیراً به اشتراک گذاشته، نشان داده که آمادگی جسمانی خود را حفظ است.

این مهاجم سابق فوتبال، سراغ ورزش ژیمناستیک رفته تا توانایی‌های بدنی باورنکردنی خود را حتی بعد از بازنشستگی‌اش به نمایش بگذارد.

ابراهیموویچ در طول دوران حرفه‌ای خود در فوتبال، توانایی‌های آکروباتیک خود را چندین بار نشان داده بود؛ به ویژه، هنگامی که در سال ۲۰۱۲ با یک ضربه قیچی برگردان از راه دور به تیم انگلیس گل زد.

در این بازی، سوئد ۲-۴ انگلیس را برد که ابراهیموویچ هر ۴ گل را به ثمر رسانده بود. ضربه قیچی برگردان او در زمان مصدومیتش در فاصله ۲۷ متری، پیروزی سوئد را قطعی کرد.

ابراهیموویچ در طول دوران بازی خود بیش از ۵۰۰ گل را به ثمر رسانده و سابقه حضور در باشگاه‌های مطرحی مانند اینتر میلان، آ. ث. میلان، یوونتوس، پاری سن ژرمن، بارسلونا و منچستریونایتد داشته است.

او همچنین در بازی‌های زیادی در کشورش، سوئد شرکت کرده و در ۱۲۲ بازی ملی، ۶۲ گل به ثمر رسانده و در ۵ لیگ مختلف موفق به کسب جام شده است.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود