استریمر تیک تاکی که تعداد سوسک‌های اتاقش را به نمایش می گذارد + ویدیو

استریمر تیک تاکی که تعداد سوسک‌های اتاقش را به نمایش می گذارد + ویدیو

یک استریمر بازی رابلاکس کثیف با افتخار ویدیویی از خودش به اشتراک گذاشت و تمام سوسک‌هایی را که در اتاق خواب کثیف خود پیدا کرد را شمرد. جیکوب، که با نام powEnvy نیز شناخته می شود، در ادامه موش های خانگی خود را نشان که سوسک های اتاقش را به عنوان میان وعده می خورند. این استریمر، تصاویر اتاق نامرتب و کثیف خود را بارها منتشر کرده و مدعی است وضعیت اتاقش به خاطر استریمر بودن اوست. او همچنین اعتراف کرده است که فقط شنبه ها دوش می گیرد و هر ماه تنها از چهار دست لباس استفاده می کند.

استریمری که در تیک تاک تعداد سوسک‌های وحشتناک اتاقش را به نمایش گذاشت

در این ویدیو، powEnvy بینندگان را در اتاق فاجعه‌بار خود که پر از کیسه‌های غذای خالی و فنجان‌های نوشیدنی است، همراه می‌کند و هر سوسکی را که پیدا می‌کند می‌شمارد. او در ابتدای ویدیو در حالی که در اتاق وحشتناک خود می چرخد، می گوید: «سوسک چک».

او می‌گوید: «امروز می‌خواهم بشمارم چند سوسک در اتاقم دارم.»

PowEnvy سپس با پای برهنه راه می‌رود و دوربین را به سمت دو موش خانگی‌اش می برد که به گفته او از خوردن سوسک ها به عنوان میان وعده‌ لذت می‌برند. او با شمردن سوسک‌های روی زمین و روی یک حوله سفید شروع کرد و سپس به دنبال یافتن سوسک های بیشتری در کنار یک بسته بندی ساندویچ بود و در ادامه به سمت جعبه ای سفید حرکت می کند که تارهای مو به آن چسبیده شده بود. سوسک‌ها به جعبه هجوم آورده بودند و بیش از ۲۰ سوسک با اندازه‌های مختلف روی جعبه بود.

او ویدیوهای دیگری هم از سبک زندگی عجیبش به اشتراک گذاشته است. در یک ویدیو، او پنج سوسک برتری را که پیدا کرده بود نام برد و حتی تصمیم گرفت یکی از آنها را حیوان خانگی خود کند. در ویدیوی جداگانه ای او سوسک حیوان خانگی خود به نام آلبرت را به پیاده روی برد. همانطور که او این حشره را در یک بطری قهوه قدیمی استارباکس نگه می داشت، یک بند کفش دور آن پیچید و از آن به عنوان افسار استفاده کرد.

استریمری که در تیک تاک تعداد سوسک‌های وحشتناک اتاقش را به نمایش گذاشت

علاقه او به سوسک ها به همین جا ختم نمی شود زیرا جدیدترین ویدیوی تیک تاکش او را در لباس سوسک نشان می دهد. او گفت که قصد دارد از این لباس برای جشن هالووین آتی استفاده کند. او در حالی که لباس سوسک به اندازه انسان را پوشیده بود، گفت: «اگر سوسکی مرا در اتاقم ببیند، آیا فکر می‌کند من یکی از آنها هستم؟»

اگرچه وی قبلاً سعی کرده بود اتاق خوابش را تمیز کند، اما هرگز راضی نبود. در عوض، او تصمیم گرفت خدمتکارانی را استخدام کند تا اتاق کثیفش را برای او تمیز کنند. او در ویدیویی اتاق خود را قبل از تمیز شدن با ظروف کثیف و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و زباله نشان داد و گفت: «آنها مجبورم کردند پول اضافی بدهم زیرا واقعاً نامرتب بود.»

او حتی بیان کرد که چقدر از اینکه خدمتکاران کیسه زباله را در سطل زباله او قرار داده اند شگفت زده شده است، زیرا او ادعا می کند که هرگز از آنها استفاده نکرده است.

یکی از اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی گفت: «او روزانه از لانه کثیفی خود برای نفوذ در رسانه های اجتماعی فیلم می گیرد و اکنون با تمیز کردن آنها و فیلمبرداری از آن خدمتکاران را تحقیر می کند.»

ویدیوهای دیگر نشان می دهد که او مجبور است اتاقش را تمیز کند و کارهای خانه را انجام دهد زیرا مادرش به خاطر علاقه مندی های کثیفش از دست او عصبانی می شود. او همچنین اعتراف کرده است که والدینش او را تهدید کرده اند که اگر خودش را تمیز نکند، او را از خانه بیرون خواهند انداخت.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۱۹ نظر

ورود

 • حمید آبان ۴, ۱۴۰۲

  همینقدر فرهنگ کثیفی دارن که چند وقته ساس تمام شهرشونو گرفته

  • سعادت آبان ۵, ۱۴۰۲

   باورش سخته ولی اگر نظرات روزیاتو رو بخونی میبینی که خیلی‌ها کشته مرده همین فرهنگ هستند. اگر ببینند یک آمریکایی یا اروپایی مدفوع خودش رو میخوره اون‌ها هم با لذت تمام همون کار رو میکنند. چون اینقدر شستشوی مغزی داده شده‌اند که تصور میکنند امکان نداره فرهنگ غربی مشکلی داشته باشه ولی در مقابل از هرچیز فرهنگ ایرانی و شرقی ایراد میگیرند.

   • حمید آبان ۵, ۱۴۰۲

    صددرصد حقیقت

   • حسین آبان ۵, ۱۴۰۲

    مطمئنی هرشنبه دوش میگیره ؟من که سی ام هرماه دوش میگیرم

  • محمد طاها آبان ۶, ۱۴۰۲

   شما ساندیستو بخور تریاکم نکش که فرهنگ غربیو نری تحلیل کنی

 • محمود آبان ۵, ۱۴۰۲

  فرهنگ‌ امثال تو چیه از مال اینام بدتره

  • سمیرا آبان ۵, ۱۴۰۲

   منم همینم فقط وقتی خواستگار میاد برق میندازم بیخیال بابا تمیزی چیه

  • شایان آبان ۶, ۱۴۰۲

   حداقل فرهنگ ما از فرهنگ چرت شما خیلی بهتره که عین فاشیستی خودتونو برتر میدونین و بقیه رو
   تحت فرمانتون

 • liz آبان ۵, ۱۴۰۲

  باید اینو به مامانم نشون بدم
  پ‌ن : من چقد بچه خوبیم !💀

 • عشقی آبان ۵, ۱۴۰۲

  این ربطی به فرهنگ کشورای خارجی نداره…
  من وقتی داشتم این و میخوندم و چهره پسره و لرزش دستش. و موهای بلندش.. انگار خودم و دیدم.. من ۸ ساله که تو اتاق خونمون پای سیستم میشینم و کار میکنم از در خونه هم بیرون نرفتم..
  تمام این اتفاقا فقط بخاطره تنهای و افسردگی مردگیه..یعنی افسرده ای ولی بیخیالی چون سرت رو با یه چیزی فقط گرم کردی.اینکه اتاق کثیفه هم ربطی که اون کشور و اون ملیت نداره.. خیلی از جوونای مجرد چه دختر و چه پسر یا حتی خود خانواده شلخته و بیخیال هستن تو همین ایران

 • حمید آبان ۶, ۱۴۰۲

  خودتحقیرا بدویید، خودتونو کثیف‌تر نشون بدید که کثیفی اروپایی‌هارو بشوره ببره، از خودتون داستان‌ها کثیف تعریف کنید که گند بودن اروپایی‌هارو تمیز نشون بده، بدویید

  • محمد طاها آبان ۶, ۱۴۰۲

   پا منقلی تریاک میکشی درسته بوش نمیاد ولی چت که میتونید بخونیم

 • رحمان آبان ۶, ۱۴۰۲

  آقا حمید به خود تو هم پیشنهاد اقامت یکی از همین کشورهای اروپایی بدهند اولین نفر تویی داداش ، پس زیاد جوش نزن، منظورت رو فهمیدیم

  • محمد طاها آبان ۶, ۱۴۰۲

   نه ایشون کار به دلار نداره نون سبزی خودشو میخوره دلار که مال امریکاست والا ما ریالیم 🙂🤡

 • شاهین آبان ۶, ۱۴۰۲

  واقعا حال بهم زنه 🤢

 • مونا آبان ۶, ۱۴۰۲

  کدوم خونه زندگی ایرانی اینطوری نجاسته که حرف مفت میزنین

 • خدابابتو بیامرزه انگارافتخار داره که خودشونو تحقیقر کنن تا اونا روببرن بالا.انگاری اونا چه کی هستن آبان ۶, ۱۴۰۲

  ایرانیا هر چی باشن ازنظر تمیزی ازهمه دنیا بهترن

 • علیرضا آبان ۷, ۱۴۰۲

  با سلام دوستان من خوب بد همه جا هست توی هرکشوری ولی همین دستمال توالت این غربی هارو ببینید ینی بوی …می دن باسنو تاکه نشوری تمیز میشه مگه اگر راست میگین ازین ببعد شماهم نشورین اگر فرهنگ غربیا درسته شماهم با دستمال تمیز کنید کشور اسلامی همیشه برتر بوده از نظر نظافت هم بسیار تاکید کرده وسلام

 • سارا آبان ۱۹, ۱۴۰۲

  حالا بین این همه گیمر و افرادی که بازی آنلاین میکنن شما همین یکی رو پیدا کردی