۵ حقیقت در مورد رابطه عاشقانه جفری دین مورگان و همسرش هیلاری برتون

۵ حقیقت در مورد رابطه عاشقانه جفری دین مورگان و همسرش هیلاری برتون

جفری دین مورگان که به دلیل بازی در سریال مردگان متحرک (Walking Dead) شهرت زیادی پیدا کرده، زندگی عاشقانه خود را پنهان نگه داشته است. اگرچه این بازیگر قبلاً ازدواج کرده و چند رابطه ناموفق را پشت سر گذاشته، اولین باری که با هیلاری برتون ملاقات کرد، فهمید که او نیمه گمشده‌اش است.

جفری دین مورگان و هیلاری برتون توسط دوستان مشترکشان، جنسن اکلس و دانیل اکلس با هم آشنا شدند. جفری مجرد بود و دوستش می‌دانست که هیلاری برای او مناسب است و حق با او بود.

اولین فرزند جفری و هیلاری در ماه های اول آشنایی

جفری و هیلاری در سال ۲۰۱۰، صاحب اولین فرزندشان، آگوستوس شدند و ۸ سال بعد، دخترشان جرج ویرجینیا به دنیا آمد. جفری دین در زایمان هر دو فرزندش با کمک ماما حضور داشته است. 

برای تولد دخترانشان، او روال را از قبل می‌دانست. جفری در این باره گفته است: «جرج داشت بیرون می‌آمد و ماما کنار رفت. من در عرض ۳ ثانیه او را بیرون آوردم.»

زندگی در مزرعه

در اولین قرار ملاقات هیلاری و جفری دین، آن‌ها از یکدیگر پرسیدند: «چه برنامه‌ای برای آینده داری؟» و هر دو پاسخ دادند: «زندگی و تشکیل خانواده در مزرعه». با گذشت بیش از ۱۰ سال، رویای آن‌ها به حقیقت پیوسته است. خانواده دین-برتون، شهر لس آنجلس را برای داشتن یک زندگی آرام‌تر و ساده‌تر ترک کرده و به مزرعه‌ای در شمال شهر نیویورک نقل مکان کرده‌اند.

آن‌ها حیوانات مختلفی را مانند گاو کوهستانی، الاغ مینیاتوری، سگ، مرغ و حتی لاما پرورش می‌دهند. جفری و هیلاری، از این سبک زندگی لذت می‌برند.

ازدواج برای آن ها فقط یک قرارداد نیست

حتی قبل از گذراندن بیش از یک دهه با هم و پدر و مادر شدن، هیلاری معتقد بوده که جفری از همان لحظه آشنایی شوهر او بوده است.

او گفته است: «به جای این که بلافاصله ازدواج کنیم، با هم برای بیش از ۱۰ سال زندگی کردیم. روز‌های خوب و بد را در کنار هم گذرانده‌ایم. برای سال‌ها، نشریات گزارش می‌کردند که ما در سال ۲۰۱۴ یا ۲۰۱۵ ازدواج کردیم و من قبلاً ازدواج کرده و طلاق گرفته‌ام. همه این‌ها خلاف واقع بود؛ اما ما حقیقت زندگی‌مان را می‌دانستیم. بنابراین تلاش برای اصلاح هر چیزی احمقانه بود.»

پیام‌های محبت‌آمیز هیلاری و جفری دین برای یکدیگر

جفری دین مورگان ۵۷ ساله و هیلاری برتون مورگان ۴۱ ساله، با وجود ۱۶ سال اختلاف سن رابطه‌ خوبی با هم دارند. هیلاری در مورد شوهرش صحبت کرده و گفته است: «او مثل یک سنگ قوی و محکم است.»

جفری نیز در مورد رابطه عاشقانه خود گفته است: «داشتن این همه عشق، هدیه شگفت‌انگیزی است. من زندگی که توانستم با هیلاری بسازم را دوست دارم.»

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود