چگونه متیو پری برای بازی در نقش چندلر در سریال «فرندز» انتخاب شد؟

چگونه متیو پری برای بازی در نقش چندلر در سریال «فرندز» انتخاب شد؟

می‌توان گفت که انتخاب متیو پری برای بازی در نقشی که او را به یک سوپراستار تبدیل کرد، نتیجه الهامات او بوده است.

متیو پری که روز شنبه در سن ۵۴ سالگی درگذشت، در کتاب خاطرات خود نوشته که ۳ هفته قبل از تست بازیگری‌اش برای نقش چندلر بینگ در سریال کمدی محبوب فرندز (Friends)، در آپارتمان کوچک خود در لس آنجلس بوده و مطلبی در روزنامه راجع به چارلی شین می‌خواند.

پری در کتاب «دوستان، عشق و آن چیز وحشتناک بزرگ» گفته است: «شین به خاطر چیزی دچار مشکل شده بود. اما من فکر می‌کردم که چرا باید به مشکلاتش اهمیت دهد؟ او مشهور است.»

«ناگهان متوجه شدم که زانو زدم، چشمانم را محکم بسته‌ام و دعا می‌کنم. قبلاً هرگز این کار را نکرده بودم. گفتم: خدایا، تو می‌توانی هر کاری که بخواهی را انجام دهی. فقط لطفاً مرا معروف کن. ۳ هفته بعد، برای بازی در فرندز انتخاب شدم.

قرار بود در سریالی به اسم «LAX 2194» بازی کنم که در مورد باربرهای فرودگاه لس آنجلس در سال ۲۱۹۴ بود. سپس فیلمنامه‌ای برای سریالی به نام «دوستانی مثل ما» را خواندم. این که نمی‌توانستم بخاطر LAX 2194 در این سریال بازی کنم، داشت دیوانه‌ام می‌کرد.»

«خوشبختانه مدیران تلویزیونی که LAX 2194 را دیدند، گفتند که این سریال افتضاح است و توانستم در نقش چندلر بازی کنم.»

پری گفته که این سریال زندگی او را تغییر داده و با جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت له بلانک و دیوید شویمر پیوندی مادام‌العمر داشته است.

این بازیگر، در سال ۲۰۲۱، زمانی که او و همکارانش برای فیلم فرندز: تجدید دیدار (Friends: The Reunion) دور هم جمع شده بودند، گفت: «بهترین شکلی که می‌توانم آن را توصیف کنم این است که بعد از پایان برنامه، اگر همدیگر را در یک مهمانی یا هر جای دیگر می‌دیدیم، تا پایان شب با هم وقت می‌گذراندیم.»

«شما از افرادی که همراهتان بودند عذرخواهی می‌کردید؛ اما آن‌ها باید درک می‌کردند که شما با فردی خاص ملاقات کرده‌اید و قرار است تا پایان شب با آن شخص صحبت کنید.»

منبع: edition
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود