شوخی جیسون موموآ در پشت صحنه «آکوامن‌۲» درباره عضلات کریس همسورث + ویدیو

شوخی جیسون موموآ در پشت صحنه «آکوامن‌۲» درباره عضلات کریس همسورث + ویدیو

چند وقت پیش کریس همسورث بازیگر نقش ثور در مجموعه فیلم های ابرقهرمانی مارول که به خاطر عضلات ورزیده اش شناخته می شود، ویدیویی از تمرینات بدنی خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. حالا ویدیویی جدید از پشت صحنه فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده (Aquaman and the Lost Kingdom) منتشر شده که در آن جیسون موموآ با تلاش های کریس همسورث برای داشتن عضلاتی قابل توجه، شوخی می کند.

این ویدیو مربوط به اولین روز فیلمبرداری آکوامن و پادشاهی گمشده است و موموآ لباس ابرقهرمانی جدید خود را به تن کرده است. جیسون موموآ در حالی که لباسش را می‌پوشد، درباره هیکل کریس همسورث شوخی می‌کند و به این نکته اشاره می‌کند که در حالی که بازیگر نقش ثور باید سخت تمرین می‌کرد تا عضلات یک ابرقهرمان را داشته باشد، لباس آکوامن، عضلات مصنوعی دارند که پس از پوشیدن، او را عضلانی تر از آنچه هست نشان می دهد. با وجود اینکه خود موموآ، بدون لباس ابرقهرمانی هم بسیار ورزیده است، شوخی بامزه ای بود.

هر آنچه در مورد آکوامن و پادشاهی گمشده می دانیم

شوخی جیسون موموآ در پشت صحنه «آکوامن‌2» درباره عضلات کریس در نقش «ثور»

تریلر آکوامن و پادشاهی گمشده نشان داده است که یحیی عبدالمتین دوم در نقش بلک مانتا، دشمن آکوامن بازی ظاهر می شود. این شخصیت شرور به دنبال انتقام از آرتور است که پدرش را در فیلم اول رها کرد تا بمیرد و حالا، بزرگ‌ترین دشمن آکوامن شده است.

شوخی جیسون موموآ در پشت صحنه «آکوامن‌2» درباره عضلات کریس در نقش «ثور»

آرتور در آکوامن ۲ با مرا که نقش آن را امبر هرد بازی می‌کند ازدواج کرده و پدر پسر جوانی به نام آرتور کوری جونیور شده است. با توجه به اینکه به دنیا آمدن این بچه با ارتقا قدرت بلک مانتا همزمان است و این شخصیت شرور در تریلر فیلم می‌گوید خانواده آرتور را خواهد کشت، احتمال دارد سرنوشتی تراژیک برای پسر آرتور رقم بخورد.

آکوامن و پادشاهی گمشده بر روی ماجرایی متمرکز است که آرتور و اورم با بازی پاتریک ویلسون مجبور می‌شوند برای شکست دادن بلک مانتا با هم متحد شوند. همانطور که تریلر فیلم نشان داده، پویایی بین این دو برادر باعث ایجاد لحظات طنزآمیز زیادی در این فیلم خواهد شد. در مورد وضعیت نقش مرا با بازی امبر هرد در فیلم، جنجال‌های زیادی وجود دارد و گفته می‌شود صحنه‌های این شخصیت در آکوامن ۲ حذف شده‌اند. با توجه به اهمیت زیاد نقش مرا در فیلم اول، باید دید آکوامن ۲ چطور می‌تواند کم‌رنگ‌ شدن نقش او را جبران کند.

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود