کُندترین تعقیب و گریز پلیس آمریکا به دنبال یک لیفتراک در یک محله‌ی مسکونی! + ویدیو

کُندترین تعقیب و گریز پلیس آمریکا به دنبال یک لیفتراک در یک محله‌ی مسکونی! + ویدیو

ویدیویی که منتشر شده، لحظه عجیبی را نشان می‌دهد که مأموران پلیس وارد تعقیب و گریز ۳۵ دقیقه‌ای با سرعت پایین با راننده‌ای در شهر ساکرامنتو شدند. به گفته پلیس‌ها، آن‌ها یک لیفتراک را در خیابان مشاهده کرده و وقتی راننده حاضر به توقف نشد، یکی از کندترین تعقیب و گریزهای پلیس در تاریخ آغاز شده است. این ویدیو نشان می‌دهد که لیفتراک زرد رنگی در خیابان‌های مسکونی محله ریور پارک در شب و زیر نور چراغ‌های گردان پلیس در حرکت بوده است.

کُندترین تعقیب و گریز پلیس آمریکا

شاهدان گفتند آنها با صدای آژیر پلیس کالیفرنیا که در تعقیب این وسیله نقلیه بودند، از خواب بیدار شدند. جیمز نانلی، یکی از ساکنان که در آن زمان از مادربزرگش مراقبت می‌کرد، گفت: «من از قبل بیدار بودم، اما به نظر می‌رسید تمام مأموران پلیس ساکرامنتو در محله حضور دارند.»

کُندترین تعقیب و گریز پلیس آمریکا

نانلی که این ماجرا را کندترین تعقیب و گریزی توصیف کرد که تاکنون شاهد بوده، گفت پلیس با تمام قوا وارد عمل شده بود. او گفت: «انگار تنها صدایی که می‌شنیدی آژیر بود. از هر طرف صدای آژیر می آمد.»

کُندترین تعقیب و گریز پلیس آمریکا

چلسی لبر، یکی دیگر از ساکنان گفت: «از پنجره بیرون را نگاه کردیم و دیدیم چیزی شبیه به لیفتراک با سرعت کم و به طور عادی از خیابان ما عبور می‌کند و پشت سرش هفت ماشین پلیس در تعقیبش بودند.»

پلیس گفت لیفتراک احتمالاً دزدیده شده، اما مأموران نتوانسته‌اند مالک آن را پیدا کنند. سخنگوی پلیس ساکرامنتو گفت: «کمی پیش از نیمه شب، ماموران یک لیفتراک را در حرکت در خیابان مشاهده کردند. ماموران تلاش کردند آن را متوقف کنند، اما راننده لیفترک از توقف خودداری کرد و تعقیب و گریز آغاز شد. لیفتراک به مسیر دوچرخه‌سواری وارد شده و نرده‌ای را در نزدیکی پارک گلن هال از بین برد و آن را تا پایان مسیر دوچرخه‌سواری با خود کشید تا اینکه دچار نقص فنی شد. راننده بدون حادثه‌ای در مسیر دوچرخه‌سواری متوقف و دستگیر شد.»

منبع: dailymail
دیجیاتو
بدون نظر

ورود