تعقیب و گریز پلیس آمریکا با راننده تراکتوری که یک لاستیک جلو هم ندارد + ویدیو

تعقیب و گریز پلیس آمریکا با راننده تراکتوری که یک لاستیک جلو هم ندارد + ویدیو

مسئولین اداره پلیس شهر بون در کارولینای شمالی گفتند که در حدود ساعت ۹ صبح تماسی دریافت کردند که یک تراکتور با حرکات خطرناک در پارکینگی سعی می کرد به عابران پیاده برخورد کند، راننده خاطی، فردی به نام رونی هیکس بود.

تعقیب و گریز یک تراکتور در آمریکا

فیلم‌های این حادثه نشان می‌دهد که هیکس که سرعتش بیش از ۳۰ کیلومتر نبود توسط هشت ماشین پلیس با چراغ های چشمک زن تعقیب می شود. ظاهرا برای توقف او از سرعت گیر مخصوص که روی جاده در مسیر او قرار گرفت استفاده کردند، اما تاثیری بر لاستیک های تراکتور نداشت.

تعقیب و گریز یک تراکتور در آمریکا
این تراکتور که میانگین قیمت آن بین ۱۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ دلار است، در جریان تعقیب و گریز که توسط چندین ناظر در شبکه های اجتماعی منتشر شد، با عجله از چراغ قرمزها عبور می کند.

رئیس پلیس بخش، اندی لو بو، در پستی در فیس بوک گفت که به افسران دستور داده تا به چرخ های تراکتور شلیک کنند، اما هیکس، علیرغم از بین رفتن یک لاستیک، مصمم بود چند کیلومتر دیگر به فرار ادامه دهد.

تعقیب و گریز یک تراکتور در آمریکا
لو بو گفت: «ما سعی کردیم از مانع استفاده کنیم، اما آنها روی تراکتور تاثیری نداشتند. افسران ما نگران رفاه شهروندانمان بودند، زیرا هیکس عمداً تراکتور را به سمت ترافیکی که در حرکت بود، هدایت می‌کرد. ماموران مصمم بودند که اجازه ندهند او تا این حد پیش برود.»

تعقیب و گریز یک تراکتور در آمریکا

هیکس به یک وسیله نقلیه پلیس بون حمله کرد و زمانی که تراکتور در یک منطقه کم تردد قرار داشت، یکی از افسران به لاستیک های تراکتور شلیک کرد. به گفته پلیس، پس از چند کیلومتر رانندگی بدون لاستیک جلو، هیکس به یک ملک خصوصی نزدیک شد و در آنجا از جاده خارج شد.

تعقیب و گریز یک تراکتور در آمریکا

سپس هیکس با چاقویی در دست از تراکتور بیرون پرید. یک افسر پلیس، از یک تفنگ برقی استفاده کرد و در نهایت بدون هیچ آسیب جانی و تنها پس از برخورد با چندین خودرو، سطل زباله، خودروی پلیس این تعقیب و گریز به پایان رسید و متهم بازداشت شد.

هیکس توسط اداره پلیس شهر بون بازداشت شده است، اما اتهامات وی هنوز اعلام نشده است.

بیشتر بخوانید:

انتشار ویدیو جذاب تعقیب و گریز یک موتورسوار در تیک تاک باعث دستگیری اش شد + ویدیو

خنده دارترین حرکات رزمی در یک نزاع خیابانی که تا به حال دیده‌اید + ویدیو

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود