درگیری ترسناک نوازنده گروه با یک طرفدار فوتبال بدون قطع کردن موسیقی + ویدیو

درگیری ترسناک نوازنده گروه با یک طرفدار فوتبال بدون قطع کردن موسیقی + ویدیو

یک ویدیو لحظه‌ای را نشان می‌دهد که نوازنده توبا گروه موسیقی دانشگاه تگزاس جنوبی در جایگاه تماشاچیان مسابقه فوتبال آمریکایی این دانشگاه و دانشگاه ایالتی جکسون، پس از مزاحمت یکی از طرفداران تیم حریف در حالی که همچنان ساز خود را می‌نوازد، با مشتی محکم، فرد مزاحم را ناک اوت می کند. این اتفاق در حالی رخ داده است که خشونت طرفداران در این فصل فوتبال آمریکایی تمام سطوح را دربر گرفته است.

طرفدار دانشگاه ایالتی جکسون با نوشیدنی در دست به توبا نواز نزدیک شد و شروع به داد و فریاد کرد در حالی که نوازنده سعی می‌کرد سازش را بنوازد. نوانده‌ی دانشگاه تگزاس جنوبی سعی کرد ابتدا با صحبت او را آرام کند، اما در نهایت به ضرب و شتم روی آورد. تمام این اتفاقات بدون اینکه این نوازنده، لحظه ای از نواختن دست بکشد، اتفاق افتاد.

این عضو گروه موسیقی به وضوح به مردی که با او درگیر شده بود می‌گوید: «گمشو بیرون… .»

مشخص نیست آیا پلیس به محل درگیری اعزام شده است یا خیر و اینکه آیا فرد مزاحم آسیبی دیده است یا نه. همچنین مشخص نیست که آیا به نوازنده اجازه داده شده است در ورزشگاه بماند یا با اتهامات جنایی روبرو شده است.

دانشگاه تگزاس جنوبی در زمین مقابل دانشگاه ایالتی جکسون ۲۱ بر ۱۹ باخت.

درگیری وحشتناک نوازنده گروه موسیقی دانشگاه تگزاس با یک طرفدار فوتبال آمریکایی

این حادثه روز شنبه با خشونت‌های طرفداران که در این فصل لیگ فوتبال ملی آمریکا سکوها را فرا گرفته است همزمان شده است. یکی از طرفداران ۵۳ ساله باشگاه پتریوت‌های نیوانگلند پس از ضرب و شتم توسط یک طرفدار دلفین‌های میامی جان خود را از دست داد، هرچند که آزمایش پزشکی‌قانونی نشان داد دلیل مرگ او «مشکل پزشکی» بوده است.

درگیری وحشتناک نوازنده گروه موسیقی دانشگاه تگزاس با یک طرفدار فوتبال آمریکایی

تا کنون در این فصل، صحنه‌های ناخوشایندی در سکوها یا اطراف ورزشگاه، به اشتراک گذاشته شده است.

در بیانیه‌ای لیگ فوتبال ملی آمریکا گفت: «اولویت اصلی ما ایمنی بیش از یک میلیون طرفداری است که هر هفته به ورزشگاه‌ها می‌آیند. ما اقدامات عده‌ای از طرفداران که باعث اختلال در آسایش دیگران می‌شوند را محکوم می‌کنیم.»

البته این مشکل جدیدی نیست و منحصر به فوتبال آمریکایی هم نمی‌شود. با این وجود آمار آن نگران‌کننده است.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود