لحظه‌ی کتک‌کاری خشونت آمیز دو یوتیوبر در خیابان‌های آمریکا + ویدیو

لحظه‌ی کتک‌کاری خشونت آمیز دو یوتیوبر در خیابان‌های آمریکا + ویدیو

ویدیویی تکان‌دهنده ای درگیری هریسون سالیوان و جان زرکا، دو یوتیوبر معروف را ثبت کرده است. ظاهراً این درگیری به دنبال پرتاب بطری توسط زرکا به سمت میز سالیوان در رستوران آغاز شده است.

زرکا سعی داشته دعوا را شروع کند، اما سالیوان در حالی که مشت می‌زد و فریاد می‌کشید او را به زمین کوبید و به داخل خیابان کشید. اطرافیان سعی در متوقف کردن درگیری داشتند، اما بی‌فایده بود و درگیری ادامه یافت.

درگیری دو یوتیوبر

سپس درگیری از پیاده‌رو به خیابان کشیده شد و آن‌ دو ادامه دادند تا اینکه ویدیو قطع شد. در تصاویر مشخص است که هر دو طرف ضرباتی به یکدیگر وارد کرده و زخمی شده‌اند.

این یوتیوبرها پس از این نزاع، در شبکه‌های اجتماعی شروع به تمسخر یکدیگر کردند. سالیوان عکسی از خودش در حال زدن زرکا منتشر کرده و زرکا نیز با انتقاد از او واکنش نشان داده است.

درگیری دو یوتیوبر

زرکا ادعا کرده که سالیوان برای تحت تأثیر قرار دادن یک یوتیوبر دیگر به نام آدین راس این درگیری را راه انداخته است. اما سالیوان گفت که در زمان درگیری مست بوده و فکر می‌کرده زرکا بطری را به سمت نامزدش پرتاب کرده است.

درگیری دو یوتیوبر

مأموران امنیتی در طول درگیری به رستوران اعزام شدند، اما تاکنون هیچ‌یک از طرفین با اتهامات کیفری مواجه نشده‌اند.

درگیری دو یوتیوبر

این درگیری در فضای مجازی پخش شد و توجهات زیادی را جلب کرد به طوری که حتی خواننده مشهور رپ دریک نیز درباره آن اظهارنظر کرده و سالیوان را مورد تحسین قرار داده است. دریک، پس از دیدن این ویدیو گفته است که سالیوان استریمر مورد علاقه جدید اوست.

درگیری دو یوتیوبر

به نظر می‌رسد این درگیری ناشی از کدورت‌های قبلی بین این دو یوتیوبر بوده است. درگیری‌های فیزیکی بین ستارگان اینترنتی بی سابقه نیست، اما این نزاع به دلیل حضور در مکانی عمومی و پخش گسترده در شبکه‌های اجتماعی، توجهات بیشتری را جلب کرده است.

درگیری دو یوتیوبر

حال باید منتظر ماند و دید آیا این رفتارهای خشونت آمیز، پیامدهای قانونی برای طرفین درگیری خواهد داشت یا خیر.

منبع: dailymail
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • Amir آبان ۲۶, ۱۴۰۲

    زرکا واقعا زرتید با این هیکلش خجالتم نمیکشه