جزئیات تازه و تکان دهنده از پشت پرده قتل هولناک ۱۲ عضو یک خانواده در کرمان

جزئیات تازه و تکان دهنده از پشت پرده قتل هولناک ۱۲ عضو یک خانواده در کرمان

روزنامه «اعتماد» به اطلاعات تازه و تکان دهنده ای درباره ی پشت پرده ی قتل خانوادگی رخ داده در فاریاب ِ کرمان دست یافته است. بر اساس گزارش این روزنامه، انگیزه ی قاتل، گرفتن انتقام خون خواهرش بوده است که سال ها قبل به دست پدر و برادران خود به قتل رسیده بود.

«اعتماد» در گزارش خود نوشته است:

یکی از نزدیکان خانواده که تمایلی نداشت نامش در این گزارش قید شود در مورد جزییات حادثه می‌گوید: «قاتل ۲۲ سال داشت و معلم بود. قاتل با خانواده اختلاف داشت و این اختلاف به نه الی ده سال قبل برمی‌گردد. آن هم قتلی که در این خانواده رخ داده بود. ماجرا هم این بود که پدر خانواده به همراه برادرهای بزرگ قاتل، خواهر خودشان را که آن زمان دبیرستانی بود به قتل می‌رسانند. پدر و برادرهای این دختر پس از اینکه متوجه می‌شوند مقتول با یک پسر در حال صحبت کردن است او را به قتل می‌رسانند. قاتل که اسمش بهرام بود آن زمان ۱۲ سال داشت و شاهد ماجرای قتل خواهرش بود. همین موضوع به کینه تبدیل شد و او روز حادثه پس از مشاجره لفظی به خانه خانواده‌اش می‌رود و ۱۲ نفر از آنها را با اسلحه کلاشینکف به قتل می‌رساند. سه نفر از همسایه‌ها نیز در جریان این اختلاف مجروح می‌شوند که خوشبختانه زنده ماندند. ۲ نفر از فوتی‌ها پدر و مادر، ۳ نفر از فوتی‌ها برادر، ۲ نفر از فوتی‌ها خواهر، یک نفر از فوتی‌ها زن برادر و ۴ نفر از فوتی‌ها برادرزاده‌های قاتل بودند.»

ماجرای قتل خانوادگی در فاریاب ِ کرمان

بامداد روز شنبه ۲۸ بهمن ماه، یک مرد ۲۲ ساله ی فاریابی در روستای مزرعه و امام ادوری از توابع شهرستان فاریاب ِ کرمان با انگیزه ی اختلاف خانوادگی با یک اسلحه ی کلاش، تعداد ۱۲ نفر از اعضای خانواده ی خود از جمله پدر، مادر، برادر و ۴ کودک را به قتل رساند و سپس متواری شد.

اندکی بعد پلیس کرمان از کشته شدن عامل این قتل خانوادگی در جریان عملیات دستگیری وی خبر داد.

سردار فرشید، فرمانده انتظامی استان کرمان درباره ی عامل قتل خانوادگی در فاریاب گفت: در پی اعلام وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از مناطق روستایی شهرستان فاریاب، بلافاصله واحدهای انتظامی به محل اعزام شدند و مشخص شد که یک مرد جوان، طی نزاعی که با خانواده‌اش شکل گرفته، با استفاده از سلاح کلاش، ۱۲ نفر از اعضای فامیل خود را به قتل رسانده و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: در این راستا، تحقیقات میدانی و پی‌جویی‌های پلیسی برای دستگیری این متهم در دستور کار قرار گرفت و این مورد به پلیس شهرستان‌های همجوار نیز گزارش شد. در نهایت، متهم متواری در روستای مهروییه همین شهرستان، شناسایی و در عملیات دستگیری‌اش کشته شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان تاکید کرد: سلاح مورد استفاده در قتل نیز که با همان سلاح به سمت ماموران تیراندازی هم داشته است، کشف شد.

همچنین ویدئویی از محل این قتل خانوادگی منتشر شد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • زن کشی اسفند ۲, ۱۴۰۲

  ان شا الله که این سرنوشت تمام کسانی باشد که “زن کشی” می کنند
  البته که مرگ همراه با زجر برایشان واجب تر است
  و البته که آن کودکان بی گناه بودند و تاوان جهالت بزرگترها را دادند

  • واقعا که اسفند ۲, ۱۴۰۲

   تو هم اندازه همون ها وحشی هستی که چنین حرفی رو میزنی. واقعا چقدر سخته که قبل از حرف زدن یک کم مغزت رو بکار بگیری؟ 🙄