کدام سلبریتی ها مشکل بهداشت دارند؟ از «مگان فاکس» تا «برد پیت»

کدام سلبریتی ها مشکل بهداشت دارند؟ از «مگان فاکس» تا «برد پیت»

شاید فکر کنیم که سلبریتی های به نظر «همه چیز تمام» بهداشت فردی را به دقت رعایت می کنند و حتی یک روز را هم بدون حمام سپری نمی کنند. اما همه ما، حتی سلبریتی ها عادت های مخصوص به خودمان را داریم. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام سلبریتی ها مشکل بهداشت دارند، سلبریتی هایی که بهداشت فردی را رعایت نمی کنند.

رابرت پتینسون

یکی از سلبریتی هایی که بهداشت فردی را رعایت نمی کنند، رابرت پتینسون است. رابرت پتینسون هیچ لزومی به هر روز شستن موهایش نمی بیند و حتی پیش آمده که ۶ هفته موهای خود را نشسته باشد. او در اینباره گفته: «تمیز بودن یا نبودنش برایم مهم نیست.» به عقیده او موهایش خودشان تمیز می شوند و جز اینکه روی سرش بمانند نقش دیگری ندارند.

مگان فاکس

مگان فاکس اذعان کرده آدم تمیز و مرتبی نیست، به طوری که هرگز کار نظافت انجام نمی دهد و وقتی لباس هایش را درمی آورد آن ها را روی زمین رها می کند. او گفته به ندرت بعد از دستشویی رفتن سیفون را می کشد، حتی وقتی دوستانش از این موضوع شکایت می کنند.

زک افران

جالب است بدانید که نام زک افران در میان فهرست هالیوودی هایی که بهداشت خود را رعایت نمی کنند، دیده می شود. زک افران با اینکه بسیار اهل ورزش است، اما روزها بدون حمام کردن سر می کند. او ترجیح می دهد با استفاده از دستمال های مرطوب کودک خود را تمیز کند.

برد پیت

برد پیت هم از طرفداران دستمال های مرطوب است. او گفته از آنجایی که همیشه سرش شلوغ است، فرصت حمام کردن ندارد و روزها بدون حمام سر می کند. او استفاده از دئودورانت و صابون را هم کنار گذاشته است.

میتو مک کانهی

متیو مک کانهی هرگز از دئودورانت یا ادکلن استفاده نمی کند. او گفته مادرش و دیگر زنان زندگی اش به او می گویند که بدنش بویی مردانه و مخصوص به خودش دارد.

کامرون دیاز

یکی دیگر از بازیگرانی که به بهداشت خود اهمیت نمی دهند، کامرون دیاز است. کامرون دیاز گفته وارد دوره ای از زندگی اش شده هیچ انرژی ای صرف ظاهرش نمی کند و خود را همانگونه که هست پذیرفته است. به گفته خودش، هرگز صورتش را نمی شوید. او در اینباره گفته: «به معنای واقعی کلمه هیچ کاری نمی کنم. میلیاردها محصول آرایشی بهداشتی دارم که اگر خوش شانس باشم، دو بار در ماه از آن ها استفاده می کنم.»

لئوناردو دیکاپریو

لئوناردو دیکاپریو به دلایل زیست محیطی به ندرت حمام می کند، یک یا دو بار در هفته. به علاوه، از دئودورانت هم به دلیل طبیعی نبودن استفاده نمی کند.

جسیکا سیمپسون

جسیکا سیمپسون به توصیه دندانپزشکان درباره ۲ بار مسواک زدن در روز عمل نمی کند. او دوست ندارد دندان هایش غیرواقعی به نظر برسند، به همین دلیل تنها ۳ بار در هفته دندان های خود را مسواک می زند. با وجود این، به گفته خودش دهانش هرگز بو نمی دهد و از طرفداران دهانشویه است.

منبع: brightside
۲ نظر

ورود

  • یادت گرامی استاد آبان ۲۰, ۱۴۰۱

    یه استاد ریاضی داشتم تو دبیرستان. حموم نمیکرد. اول پیش پیش بگم استاد کمی نبود. فکر کنم اتریش یا هلند فوق ریاضی خونده بود. میگفت برید غرب به ندرت مردم حموم میکنن. اونقدر بو میدن نیم متری حس میکنی. فقط چون لباس هر روز نو میپوشن فکر میکنی تمیزن.
    شورت شون باعث میشه بوی مدفوع بیرون نیاد. مثلا مهمونی بری و طرف تو اتاق خوابش لباس عوض کنه بوی مدفوع تا اتاق نشیمن میاد. اکثرا همین دستمال مرطوب استفاده میکنن.

  • علیرضا خرداد ۲۵, ۱۴۰۳

    آمریکایی ها بیشتر از اروپایی ها اهل حموم رفتنن حالا چرا این بازیگرهای آمریکایی بهداشت رو رعایت نمی کنن جای تعجب داره