محمد صادقی بازیگر جنجالی از ایران مهاجرت کرد

محمد صادقی بازیگر جنجالی از ایران مهاجرت کرد

محمد صادقی بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون که تیر ماه ۱۴۰۲ به دنبال انتشار ویدئوهایی در اینستاگرامش در خصوص حجاب بازداشت و نزدیک به یک ماه بعد با قرار وثیقه آزاده شد، در مصاحبه ی دیروز خود با بی بی سی فارسی اعلام کرد به صورت قانونی از مرز ایران وارد ترکیه شده و هم اکنون در پاریس مستقر است.

محمد صادقی آذر ماه ۱۴۰۲ از محکومیت خود به ۵ سال حبس به‌ جرم تشویق به بر هم‌ زدن امنیت کشور خبر داده بود.

صادقی با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش اعلام کرد با رأی دادگاه به‌ جرم تشویق برای بر هم‌ زدن امنیت کشور به ۵ سال حبس محکوم شده است.

این بازیگر در ویدئوی خود گفت دادگاه انقلاب شعبه ۲۸ او را به اتهام «تشویق مردم به جنگ و کشتار علیه برهم زدن امنیت کشور» به ۵ سال زندان محکوم کرده است و این حکم به تأیید شعبه ۳۶ نیز رسیده است.

محمد صادقی روز ۲۵ تیرماه در منزل خود بازداشت و پس از ۳۵ روز، سی اُم مردادماه با صدور قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست رسیدگی به پرونده با قرار وثیقه موقتا آزاد شد.

صادقی پس از آزادی از زندان، ویدئویی از خود منتشر کرد که او را در حال خواندن ترانه معروف «قاب شیشه ای» با صدای سیاوش قمیشی نشان می‌دهد. او همچنین پس از آزادی تصویری از خود در آغوش مادرش منتشر کرد.

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

محمد صادقی اواخر تیر ماه ۱۴۰۲ در اینستاگرام خود ویدئوهایی منتشر کرد که در آن نسبت به درگیری گشت ارشاد با یک زن در خیابان اعتراض تندی با چاشنی تهدید داشت؛ موضوعی که منجر به بازداشت او شد.

او با انتشار چند استوری عصبانیت خود را نسبت به ویدئوی درگیری یک مامور گشت ارشاد با یک زن بر سر حجاب ابراز کرد. یک روز بعد، خبرگزاری میزان، رسانه ی رسمی قوه قضاییه اعلام کرد: «محمد صادقی، بازیگری که طی روز‌های گذشته با تولید محتوا‌ی غیرمتعارف و غیرقانونی در شبکه‌های اجتماعی مخاطبانش را به خشونت دعوت کرده بود، با دستور قضایی بازداشت شد».

او در ویدئوهای خود حرف‌های تندی زد که برخی رسانه‌ها آن را «تهدید به قتل پلیس» تلقی کردند.

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

انتشار این ویدئوها از سوی محمد صادقی باعث شد ماموران اطلاعات تهران برای دستگیری او راهی خانه اش در شرق تهران شوند. «همشهری» در همین رابطه نوشت: «گفته می‌شود بعد از حضور ماموران او با حضور در بالکن منزل تهدید به خودکشی کرده است اما در نهایت خود را تسلیم ماموران می‌کند.»

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

صادقی لحظه دستگیری‌اش توسط ماموران را در لایو اینستاگرامی خود ثبت کرده بود که در بخشی از آن دیده می‌شد بیرون پنجره ایستاده و در حال فیلم گرفتن از تلاش ماموران برای دستگیری خود بود.

این بازیگر پیش‌تر به خاطر نوع پوشش خود خبرساز شده بود.

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

بیوگرافی محمد صادقی

محمد صادقی متولد سال ۱۳۷۲ در تهران است. او اصالت مازندرانی دارد؛ پدرش بابلی و مادر او اهل آمل است. وی فارغ التحصیل مدیریت اجرایی با گرایش صنایع در مقطع لیسانس است.

ورزش تکواندو را به صورت حرفه ای دنبال کرده و تا تیم ملی نوجوانان ادامه داد اما به دلیل علاقه به هنر، آن را کنار گذاشت.

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

از دوران دانشجویی وارد نمایش های گروهی دانشگاه شد و بعد از پایان تحصیلات خود با گذراندن دوره های بازیگری در کلاس های آزاد، فعالیت خود را به صورت حرفه ای با حضور در صحنه تئاتر آغاز کرد.

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

در اولین تجربه بازی در مقابل دوربین، از طرف حسین سهیلی زاده برای ایفای نقش در سریال مانکن به عنوان نقش «آبتین» انتخاب شد که مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بسیاری از مخاطبان او را چهره جدید و با استعداد در بازیگری نامیدند.

آوازخوانی محمد صادقی پس از آزادی از زندان + ویدئو

بازیگر نقش آبتین پس از سریال مانکن، به جمع بازیگران سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی پیوست و در کنار بازیگران مطرح این مجموعه، نقش «پیمان» را ایفا کرد.

سریال بی همگان نیز تجربه همکاری مجدد محمد صادقی با بهرنگ توفیقی است که پخش آن از مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شد.

محمد صادقی مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است.

مطالب مرتبط
۸۶ نظر

ورود

 • ناشناس مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  این که رژ ولاک میزنه کاشکی ابروهاش برمی‌داشت آنقدر تو چشمش نباش 😬😄

  • ناشناس پریم مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

   هنوز نفهمیدی که نباید “آنقدر” تو کار مردم دخالت کنی؟

   • Mr.Saxobeat مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

    هنوز نفهمیدی کسی که به دست خودش عکس خارج از عرف جامعه میزاره و پخش میکنه،دنبال حاشیه سازی و دیده شدن هست و کاملا طبیعی(حتی اگر درست هم نباشه) هست که نقد بشه و در موردش نظر داد؟
    هنوز نفهمیدی طرف خودش خوب میدونه این کارها رو کنه نقد میشه اما باز عکس حاشیه ساز میزاره؟

    • شهرام مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

     سواد داشتی مفهوم اون عکس وچراییش رو متوجه میشدی درد اینه مطالعه ندارین و پامنبری بیسواداهستین

     • mr.saxobeat مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

      حالا تو که سواد داری بمن بگو ببینم منظور از این عکس ها و ارایش ها چی بوده اقای کنفرانس نشین.
      امثال اینا اصلا برای من ارزشی ندارن که من بخوام بهشون حتی فکر کنم چه برسه که نقلشون حرف بزنم. یهچوقت هم نقل بازیگر ها تز ندادم ولی تو باری من توضیح بده این کارهای طرف اگر برای حاشیه سازی و بولد شدن نبوده برای چی بوده ؟

     • Reza مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

      خب چرا چرا و پرت میگی

    • امیر مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

     هنوز نفهمیدی به تو ربطی نداره!؟ 😏😏😏

     • mr.saxobeat مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

      تو خودت الان با فضولی تو کامنت منی که به تو هیچ ربطی نداشته دخالت کردی.کامنت منم به تو ربطی نداره ریپلای میزنی اقای فضول

   • Aaaa مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

    تو خودت الان با فضولی در کامنت بالایی تو کارش دخالت کردی پس دم از دخالت نکردن نزن، یه چیزی شنیدین همه جا بدون توجه به کاربردش طوطی وار تکرار میکنید… دخالت نکردن تو کار و نظر دیگران رو اول از خودت شروع کن بعد به دیگران اندرز کن، ماها دلمون میخواد تو موضوعات مهم کشور دخالت کنیم و نظر بدیم تو دوست نداری خودتو بکش کنار ولی حق نداری چرت و پرت بگی…

   • Sima مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

    آره باید بزاری مردم کتم بخورن نباید تو کارشون دخالت کنی

   • طوسی زاده مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

    هنوز نفهمیدی دین چیه خدا چه گفته چه امر کرده هنوز تفهمیدی اینجا لندن و نیویورک و پاریس نیست اینجا کوچه به کوچه بوی شهید میده و شهدا هنوز زنده اند خلاف دین وشرع خدا عمل نکرد اگر مسلمون نیستی الان به دستورات ادیان دیگه عمل کنی اینجا سرزمین مقدسی اینجا سرزمین پاکان اگر لخ دین اسلام اعتقاد نداری به دین اجدادمان عمل کنی گفتار نیک و عمل نیک

   • سعیدی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

    هنوز نفهمیدی که این صادقی بوده که تو کار مردم و فرهنگ کشور دخالت کرده

   • امیرحمزه شیری قزاق از زاهدان مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

    دمتگرم

   • محسن مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

    آیا مسول یا بزرگواری هست کمک کنه، به امام حسین قسم من کلاهبردار نیستم، من کارگر سرگزر چند روزه کار گیرم نیامده دو تا بچه کوچیک دارم و سه ماهه اجاره ندادم و صاحبخانه داره بخاطر ۳میلیون بیرونم میکنه، به همین خدای بالای سر یکی از کلیه هام فروختم خرج بیماری زنم کردم و الان باز بیماریش برگشته و جلوی چشمام داره از بین می‌ره اما نمیتونم حتی دکتر ببرم و نجاتش بدم، به همین محرم عزیز دو تا بچه هام دو شبه چیزی نخوردن و الان با شکم گرسنه چشم انتظارن و نمیدانم با چه رویی دست خالی به خانه برم، بقرآن جز بغض هیچ کار نمیتونم کنم
    تو را به جون عزیزتون و بخاطر خدا کمکم کنید
    ۵۸۵۹۸۳۱۲۲۸۹۳۲۳۸۹
    محسن ب

    • پرهام مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

     این شماره چیه چجوری باید زنگ زد

    • Jams مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

     دو کار میتونی بکنی،یک بری پیش همون امام جمعه ای ک از امام حسین برات میگه و کمک بخای دو بری کف خیابون،مردم چ کاری ازشون ساخته س

   • 🐱Mahdi😼 اردیبهشت ۷, ۱۴۰۳

    آزادی بیان حکم میکنه که هرچی دوست داره بگه.

  • پدرام مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

   حداقل بو‌نمیده مثل …..

 • غزل مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  الان رفته بند خانوما یا آقایون آیا

  • سارا مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

   سوال خیلی خوبیه😂😂😂🤣🤣🤣

  • Sara مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

   🤣🤣🤣🤣

 • یورا مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  نزدیکانش کی بوده؟دوست بوده؟دختر یا پسر؟

 • داریوش مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  از بس پولای مفت میگیرن مست میشن

  • کوروش مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

   آره همه مثل فوتبالیستای تیم ملی باشرف نیستن که پول مفت نگیرن و نونشون تو خون مردم نباشه

 • پدرام مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  بنظرم همه ورزشکارارو سلبریتیها و نوازندها خاننده ها و دیگه کیا موند ……اعدام کنید

 • شهرام مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  چرا نمیگی پلیس اومد درش رو شکست اونم ازترس خودش رو میخواست پرت کنه خجالت بکشید دروغ اونم این مدلی تابلو سایبری

  • ناشناس مرداد ۱۸, ۱۴۰۲

   شهرام جان چند سالته ؟ شما از دنیا عقبی ؟ اصلا میدونی وظیفه پلیس چیه ؟ مثلا پلیس باید اول می رفت برای این مجرم خوراکی می خرید بعد می امد بوسش می کرد و بعد می بردش ؟ طرف خودش مقاومت کرده ، مگه فیلمش رو ندیدی ؟ نحوه صحبت کردن پلیس توی ویدیو کاملا مشخصه . اگه پلیس اقتدار نداشته باشه جامعه برای مردم ناامن میشه و دزدها و قاچاق چی ها و … به راحتی به من و شما ضرر می زنند ، یه سرچ کن ببین در دنیا با مجرمین و حتی متهمین چه طور رفتار میشه ، این اقا که انقدر می ترسه چرا انقدر در ویدیوهاش ادعا داشت و اراجیف می گفت ، بهت پیشنهاد میدم ویدیو های برخورد پلیس امریکا با مردم رو ببینی

 • Sh مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  پدرام نکنه خودت هم مثل این هستی که خیلی بهت بر خورده خودت حالا بوی خوب می دی ؟

 • سیامک مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  خیلی پر رو ، جلف و مشمئز کننده شده بود .
  واقعا . . .

 • مهدی مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  لحظه دستگیری آرایش نداشته وگرنه مامورین نمی‌تونستن دستگیرش کنن ایشون از دلاوران نام آوران خطه خودشونه

 • رضا مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  حالا که چی بقول دوستان هرکاری کرده میشه ازش گذشت الا رژلب زدنش رو😁

 • Ahmadreza مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  کسی که فکر می‌کنه می‌فهمه و اعتماد به نفس کاذب هم داشته باشه میشه این جماعت سلبریتی نون به نرخ روز خور

  • نفهم بفهم مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

   خدا وکیلی شمایی که مسخرش میکنین میگید اعدامش کنین اگه سایبری نیستید که احتمالا هستید . بابا خیلی نفهمید برید چند تا کتاب بخونید پخمه ها

   • در پاسخ به نفهم مرداد ۱۸, ۱۴۰۲

    داداش من رسما اعلام میکنم سایبری نیستم ، در مورد چی کتاب بخونم در مورد نحوه تهدید نیروی انتظامی مملکت ؟؟در مورد اینکه چه طور قاتل شویم ؟ در مورد به خطر انداختن امنیت یک کشور با این همه شهید اون هم به واسه یک بازیگر به درد نخور ؟ میدونی چه قدر جوون برای امنیت این کشور ، برای دستگیری قاچاقچی ها ، برای حفظ مرزهای کشور روزانه شهید میشن ؟؟ شماها که الگوتون غربه یه نگاه به رفتار پلیس غرب با شهروندان بیندازید ، پلیس شون حتی وقتی احساس خطر میکنه هم حق شلیک داره ، بعد طرف داره توی ویدیو مستقیما ارگان ها و مردم رو تهدید به کُشتن میکنه و جوان ها رو هم تشویق میکنه به داشتن سلاح . چی رو مطالعه کنیم ؟ خوبه ویدیوهاش هست ، پخمه اونی هست که داره یک فرد این چنینی رو تطهیر میکنه ، میدونی اگر به خاطر حرف های این اقا دو نفر با هم درگیر بشن چندتا خانواده داغدار میشه ، لطفا لطفا واقع بین باش و برای رسیدن به خواسته هات دیگران رو له نکن

 • وطن دوست مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  عرض ادب
  واقعادل آدم میگیره وقتی میبینه یه نفر که بعدازکلی تحصیل وتلاش توی یه فیلم یاسریال دیده میشه بلافاصله جوگیر میشه وفکر میکنه دیگه توهرزمینه ای میتونه اظهارنظر کنه وباعث دردسر برای خودش ویه عده دیگه توجامعه بشه…بابابشین زندگیتو بکن وبذار اهل فن ومتخصص این زمینه هادرباره ش حرف بزنن…والا

 • فروزان مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  چقد این موجود چندش و حال بهم زن هست؟!😖

 • ناشناس مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  خاک تو سرت تو بهترین بازیگر بودی دیدی همون خارجی ها فاتحه توخواندن نفهم

 • عاشق حسین طوری مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  صابا این کارهای مزخرف میخواست مطرح شود به غرب بیگه منم هستم گمگم کنید که اونور بیام

 • حسینی مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  حالا اگر خواست ازدواج کنه با توجه به شرایط زن زندگی و آزادی دسترسی به زنان این صادقی با لاکی که زده، میخواد زن بگیره یا شوهر کنه

 • مریم مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  جالب میکنم که بعضی ازاقایون جای خدا نشسته اند قضاوت می‌کنند حکم میدند ومنتظر اجراه هستند ههههه جناب اگر حرف نزنی کسی نمیگه تو لالی پس اینقدر قضاوت نکن حکم نده

 • جانباز مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  رسول خدا میفرمایند هیچ حکومتی با ظلم پایدار نمی ماند

 • علی مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  بدبخت مواد زیاد می زد بخصوص که از موتوری می خرید

  • مهدی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

   دوستان با هرچی شوخی میکنید با مواد مخدر اتهام به هیچ کس نزنید چون خیلی زود سراغ شما می آید .دمتون گرم .کوچک شما هستم

 • مم؟ مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  دلم سوخت

 • من مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  فیلم اقای ثقتی دراومده بعد این بدبخت دادگاهی میشه
  خدایی این مملکت زیبا نیست؟

  هشتگ باجناق هشتک ثقتی هشتک سعید طوسی و هشتک های بسیار

  • ناشناس مرداد ۱۸, ۱۴۰۲

   کمی صبر داشته باش ، اولاً هنوز نظر قطعی در موردش داده نشده دوماً نگران نباش یک سری مسائل مثل این ماجرای اخیر علاوه بر جنبه قانونی از نظر دینی هم منع شده و قطعا بهش رسیدگی میشه

 • رضوانی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  دلقکی بیش نیست، المی بزرگش نکنید، این میخواست خودش را بکشد ولی شهامت اینکار هم نداشت، این شماها هستید از آدمی بزدل قهرمان می سازید، یک میمون هم می تواند بهتر از این رفتارها را بازی کند،،، هر چند می دانم ایم مطلب را منعکس نمی کنید

 • اسفندیار رفیعی کشتلی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  یارب مباد گدا چو معتبر شود
  چو معتبر شود از خدا بی خبر شود

 • سولی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  از لواط بازها چه خبر

  • ناشناس مرداد ۱۸, ۱۴۰۲

   عه ؟ این حرف از مدعیان ازادی بعیده 😂😂 ، چیزی نشده که بالاخره همه ازاد هستند و می تونند راحت باشند . مگه چند ماه امثال شما برای ازادی یقه پاره نکردید ؟ لطفا انکار نکنید چون بارها خودتون حمایت کردید ، مگه این همه مراسم برای همجنس گرایی برگزار نکردید ؟ برای شما که بد نشد ، این عمل در دین مبین اسلام نهی شده پس قطعا برخورد خواهد شد

 • سعیدی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  از قدیم گفتن میمون هر چی زشت تره ، اداش بیشتره

 • امیرحمزه شیری قزاق از زاهدان مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  آخه تازه ب دوران رسیده خودت اول شخصیت خودتو پیدا کن بعد بیا نظر بده جوونهای معصوم رو تحریک و ب کشتن بده تو و امثال تو درحدی نیستی که نظر بدی تو اول از دو شخصیتی یعنی پسر یا دختر بودن خودت مطمئن شو بعد کسیو تحریک کن.خخخخخخ،،،خدایا کار ملت جمهوری اسلامی ایران بیچاره ب کجا رسیده ک اینو امثال این جور موجودات هرزه و شیشه‌ای نظر بدن موندم چرا رسانه ها شیشه‌ای بودنشو علنی نمیکنن

  • سامی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

   اخه ادم …تو زاهدان نشستی از اونجا تهمت شیشه ای بودن میزنی به کسی که حتی از نزدیک ندیدیش!! شما دیگه چه موجوداتی هستین!!؟ این صادقی هرچی هست اما دستکم دودی و.‌نیس..میخای یه چی بگی فکر کن به حرف بل معنی بزن وگرنه …خون بگیری سنگین تری!

  • اسماعیل مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

   لوط کاری که همه میدونن کیه هم بخاطر جرم هاش و تجاوزهش یا مربی فوتبال نوجوانان مشهد اینا هم دستگیر و در حال محاکمه هستند

 • محسن مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  خاک بر سرتون که به جای اینکه حمایتش کنید از قیافه و ظاهرش صحبت می‌کنید. بدبختها عقده‌ای کی می‌خواهید آدم بشوید چیکار دارید لاک میزنه یا چه لباسی میپوشه یا دختر یا پسر . لعنتی ها فقط شما سم بخورید بمیرید

 • امیرحمزه شیری قزاق از زاهدان مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  بخداقسم اینا آبروی هرچی انسان و ایران و ایرانی رو بردن 🥺

 • وطنم ایران مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  خودتون این اسکلا رو گندش کردید الان باید الگوی نوجوانان ما اینا باشند

 • علی گرمابی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  به نظر من اینهایی که اینکارها رو میکنن خیلی پست هستند.امنیت وآرامش بهترین چیزی هستش که آدم میتونه داشته باشه.آقای صادقی یا بهتر بگم …صادقی !اگه خیلی دوست داری توی ناامنی زندگی کنی خب برو تو سوریه. برو توی عراق .برو توی داعشیا زندگی کن .کسی جلوتو نگرفته. هنوز خیلی کوچولویی که خواسته باشی با چندتا ویدئو اغتشاش ایجاد کنی.

 • ناشناس مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  این نه تنها هیچی از اسلام نمیدونه بلکه حرف کوروش هم یادش رفته. خوب که گرفتنش . کسانی هم که میگن به شما چه بدونن که وقتی توی مجازی یا بیرون از خونه بری یعنی وارد جامعه شدی و نباید روی دیگران اثر منفی وارد کنی و تشویقشون کنی به خشم و درگیری . این قهرمان پوشالی هست که تا اومدن رو سرش شلوارشم نتونست بکشه بالا

 • رضا مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  ثقفی چی شد ؟ تفهیم اتهام شده ؟ کی اعدام میشه ؟

 • مهستی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  انگار یه عده هنووووووووز نفهمیدن که چقدر نفهم هستن که درباره این آقابااین روال زندگی و سطح فکری به عنوان فرد عادی صحبت میکنن. خدایا شفاعنایت بفرما

  • فرزاد مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

   قبل از زندانی کردن رضا ثقتی لازم است ایشان را به سلول آقای حسین فریدون برادر روحانی هدایت کنید شاید بتونن همدیگر را به صراط مستقیم هدایت کنن البته فرزند رفسنجانی هم معلوم نشد چه شد؟ پسر میر سلیم هم جاش خوبه مشخصه میرسلیم دور دور میکنه..

 • Ali latifi مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  هم وطنان عزیز اگر دوستانی در منزل داروهای آسپرین و مترال و آتورواستاتین و لووکسین اضافه دارند خواهشمندم برای اینجانب بیمار قلبی عروقی و… ارسال فرمایند (هزینه با خودم)۹۰۲۶۴۱۶۵۰۵با پیامک هماهنگی کنید لطفا ممنونم.

 • فقط خدا مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  مرگ بر دشمنان ملت شریف ایران. مخصوصا داخلیها ….

 • ..... مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  چندش تر از اینم داریم اصلا😐

 • مینا مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  حمایت؟؟؟!!! یعنی واقعا فکر میکنی از یه همچین شخصیت جوگیر باید حمایت کرد؟؟؟

 • MAH DiS مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  خب که چی:)🌱
  فازتون چیه آخه ۱۰۰ بار این مطلب رو گذاشتین چی شد هیچی تورو خدا بس کنین

 • مونیکا مرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  جماعتی که تقلید میکنن نه میدونن که خودشون کین و نه دیگران را خواهند دانست که چه هستن ، حکایت این پسر جوان شده … اینو جوِ “زن مترسک است ” گرفته ،خواسته نقش زن رو بازی کنه که مترسک بازی در اورده باشه

 • کاربر مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  برو بابا ،فقط تو می دونی نکنه انتظار داری اینجا کلاس درس بذارن چراییشو توضیح بدن

 • سرباز گمنام مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  زن های هر جایی پیش تو ای والله دارن حیف وقت و عمر که بخوای بزاری برای هنرپیشه ها و فیلم های دوزاری که تو و امثال تو بخوان بشن الگو برای دیگران

 • حسام زارعی مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  سلبریتی احمق…

 • ... مرداد ۱۸, ۱۴۰۲

  بابا اینا فرق گی با ترنس رو نمی‌فهمن که هر کی رو این شکلی میبینن میگن گی هست
  چه اتهام های مسخره ای که به این نزن ، نمیدونم چرا امسال و سال قبل این همه بازیگر و آدم های دیگه همش اغتشاش کردن و میخواستن قتل کنن ، خشونت داشتن ، شهر رو خراب کردن … ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • امیر مرداد ۱۸, ۱۴۰۲

  دقت کردین موقعی که از پنجره آویزونه شلوارشو کشیده پایین و تو تصویر سانسورش کردن🤣

 • ناشناس مرداد ۱۹, ۱۴۰۲

  خوشکله ولی ابروهاش رانمی دونم چه کار کرده 🤔🤔🤔🤔🤔😁😁

 • آرشیدا سپهری مرداد ۲۸, ۱۴۰۲

  سلام، بابا چکارش دارین ولش کنه همیار خرید

 • Jams مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  پسر جون اینهمه ادم جوابت و دادن از رو نرفتی میدونی چرا،چون بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست،علم افلاطون حریف جهل مادرزاد نیست

 • رعد شهریور ۷, ۱۴۰۲

  مهم نیست که چرندیاتی تو کامنتا گفتین.مهم اینه که خدا خوب رسواش کرده مردیکه ی زن نما رو،یادم نمیره چجوری از پنجره آویزون بود،فقط شلوارش.تا اون باشه نسخه نپیچه برا بقیه

  • امیر شهریور ۹, ۱۴۰۲

   شما ساندیست بخور سرد نشه 😏😏😏

 • احسان آذر ۲۰, ۱۴۰۲

  چه اقدام بسیار خوبی کاش مدت حبس به ۱۰ سال و یک هزینه سنگین هم جریمه میشود تا بساط این گی ها و لز ها و مردان زن نما و زن های مرد نما از ایران خیلی راحت تر جمع میشد طرفدار حکومت هم نیستم اما این واقعا خوب بود، در ضمن ۲۳ سالم هست و دهه هشتادیم که دارم از این اقدام حمایت میکنم که بعضی ها نگین شما نسل قدیم هستید و….