این پسر آلمانی ۷۳ هزار دلار خرج کرد تا شکل عروسک شود

این پسر آلمانی ۷۳ هزار دلار خرج کرد تا شکل عروسک شود

پاتریک ماست، پسر آلمانی به دلیل ظاهرش شهرت پیدا کرده است. او از ۱۸ سالگی شروع به تغییر ظاهرش کرده تا خود را شبیه به عروسک کند. او طی بیش از ۱۰ سال عمل های زیبایی زیادی انجام داده و پول فراوانی را صرف تغییر ظاهر خود کرده است.

دوست دارد شکل عروسک باشد

پاتریک ماست که تاکنون بیش از ۷۳ هزار دلار صرف عمل هایی زیبایی خود کرده، مسیر تغییر ظاهر خود را از ۱۸ سالگی آغاز کرد.

او همیشه دلش داشت ظاهری زنانه، شبیه به عروسک داشته باشد.

با این حال هیچ تمایلی به تغییر جنسیت خود ندارد

پاتریک تأکید کرده که هیچ قصدی برای تغییر جنسیت خود ندارد. او گفته: «تغییر چهره ام به یک چهره ی زنانه برای من چندان سخت نبود چون ویژگی های چهره ی اصلی ام خیلی مردانه نبودند.»

او از ۱۸ سالگی تحت تزریق ماهانه فیلر به نقاط مختلف صورتش مانند لب ها، چانه، زیر چشم ها و گونه ها قرار داشته و این جدا از تزریق بوتاکسی است که او هر ۳ ماه یک بار انجام می دهد.

تصمیم دارد انجام عمل های زیبایی را ادامه دهد

پاتریک طی این سال ها هزینه ی زیادی را صرف تزریق بوتاکس و دیگر انواع عمل زیبایی از جمله تزریق فیلر، عمل زیبایی بینی و لیفت صورت کرده است. او علاقه ی زیادی به داشتن ظاهری به اصطلاح پلاستیکی دارد و تلاش داشته مانند یک عروسک از ظاهری کاملاً متقارن برخوردار باشد.

پاتریک با الهام از ظاهر بی نقص عروسک ها، دائماً در حال تغییر ظاهر خود برای دستیابی به یک زیبایی بی عیب و نقص عروسکی است.

پاتریک معتقد است این ظاهر به اصطلاح پلاستیکی نه تنها از منظر زیبایی شناسی جذاب است، بلکه اهمیت خودمراقبتی و کمالگرایی برای او را اثبات می کند. او می گوید: «برای این دوست دارم این شکلی باشم که به دیگران نشان می دهد من خیلی به خودم می رسم و یک کمالگرا هستم. من پول زیادی خرج جراحی زیبایی کرده ام و به این زودی ها هم قصد ندارم دست از عمل کردن بردارم.»

پاتریک می گوید وقت هایی که در خیابان حضور پیدا می کند، بیشتر اوقات نگاه ها به سمت او جلب می شود، بسیاری به او خیره می شوند و بعضی هم به او می خندند، با این حال، نظر دیگران برایش اهمیتی ندارد. او می گوید: «من از توجهی که بعد از هر عمل زیبایی به من می شود، خوشم می آید.» اما همه ی این توجه ها مثبت نیست. او می گوید: «پیش آمده که به من گفته اند شکل هیولا هستم ولی در نهایت هر کسی این حق را دارد که ظاهرش همانطور که دوست دارد باشد.»

پاتریک همچنین می گوید: «ظاهر من برای دیگران بیشتر از خودم مشکل درست می کند. انجام عمل های زیبایی تصمیم من است و این من هستم که باید با پیامدهای آن زندگی کنم. من متوجه شده ام که مردم فکر می کنند من چون کل باربی هستم پس آدم احمقی هستم. اما اگر وقت بگذارند و با من صحبت کنند، متوجه می شوند که من باهوش و کاملاً نرمال هستم.»

یک نظر

ورود

  • حسن فروردین ۳۱, ۱۴۰۳

    بیایید مثل پاتریک نباشیم