سلبریتی های هالیوودی طرفدار کدام تیم های لیگ برتر انگلیس هستند؟

سلبریتی های هالیوودی طرفدار کدام تیم های لیگ برتر انگلیس هستند؟

بسیاری از سلبریتی های هالیوودی از طرفداران پر و پاقرص تیم های لیگ برتر انگلیس هستند و طی سالیان به علاقه ی خود به این تیم ها اذعان کرده اند. در ادامه با تعدادی از آن ها آشنا خواهیم شد.

آن هاتاوی

آن هاتاوی، بازیگر آمریکایی به تازگی از علاقه اش به تیم فوتبال انگلیسی آرسنال پرده برداشته است.

او که این روزها مشغول تبلیغ فیلم جدید خود به نام «ایده ی تو» (The Idea of You) است، در جریان مصاحبه ی تازه ای که با نشریه ی Interview در رابطه با فیلم جدیدش داشته، علاقه ی خود به این تیم را فاش کرد.

در میانه ی این مصاحبه که دیگر بازیگر فیلم «ایده ی تو»، نیکلاس گالیتزین هم در آن حضور داشت، هاتاوی یکباره رو به گالیتزین پرسید: «سؤال بعدی این است که آرسنال باید با چه سیستمی بازی کند؟»

گالیتزین که از سؤال غیرمنتظره ی هاتاوی جا خورده بود، گفت: «اینجا کسی نمی داند که هر دوی ما طرفدار سرسخت آرسنال هستیم.»

هاتاوی در پاسخ به گالیتزین درباره ی علت مطرح کردن این سؤال در میانه ی این مصاحبه گفت: «فکر کردم این فرصت خوبی برای جلب توجه مایکل (سرمربی تیم آرسنال) است.»

در ادامه گالیتزین نظرش را درباره ی سیستمی که سرمربی آرسنال باید برای تیم خود به کار بگیرد، گفت.

تام هالند

تام هالند، بازیگر انگلیسی در گذشته به صراحت از علاقه ی خود به تیم فوتبال انگلیسی تاتنهام گفته و حتی در سال ۲۰۲۱ در جریان مراسم نوپ طلا تلاش کرد کیلیان امباپه را ترغیب به پیوستن به تیم تاتنهام کند.

هالند سال گذشته در گفت که حمایت از تیم تاتنهام به او درس «تاب آوری و مقاومت» داده است.

او در اینباره گفت: «تاتنهام هیچ قهرمانی ای نداشته و طرفداری از آن ها خیلی سخت است.»

اما آن زمان هالند خبر نداشت که با پیوستن آنگه پوستکوگلو به تاتنهام به عنوان سرمربی جدید این تیم، جان تازه ای به پایگاه هواداری این باشگاه انگلیسی که در آرزوی دیدن فوتبالی مهیج بودند، بخشیده خواهد شد.

و علیرغم ناکامی های اخیر تاتنهام، احتمالاً هالند هنوز همان نظری را دارد که او همان سال گذشته مدتی بعد با وبسایت این باشگاه در میان گذاشت.

او گفته بود: «دارند واقعاً عالی کار می کنند. به نظر می رسد که بچه ها واقعاً دارند از کارشان لذت می برند. برای همین ما طرفدارهای تاتنهام هم واقعاً احساس خوبی داریم.»

هالند چند باری نیز برای تماشای بازی تیم محبوبش به ورزشگاه آمده است.

هری استایلز

هری استایلز، خواننده ی انگلیسی سال ها است که طرفدار تیم فوتبال انگلیسی منچستر یونایتد است و در زمان حضورش در گروه موسیقی وان دایرکشن هم با لباس این تیم دیده شده بود.

استایلز رابطه ی دوستانه ای هم با ریو فردیناند، کاپیتان سابق منچستر یونایتد دارد. فردیناند یکی از لباس هایش در منچستر یونایتد را به استایلز داده بود تا آن را در کنسرت سال ۲۰۱۳ گروه وان دایرکشن در آمفی تئاتر شهر منچستر به تن کند.

استایلز همچنین در سال ۲۰۱۵، با اسطوره ی تیم منچستر یونایتد، دیوید بکهام و پسرش، بروکلین درحال بازی فوتبال دیده شده بود.

کارا دلوین

کارا دلوین، مدل انگلیسی که از طرفداران قدیمی تیم فوتبال انگلیسی چلسی است، به تازگی بار دیگر در ورزشگاه برای تماشای بازی تیم محبوبش و حمایت از آن حضور پیدا کرده است.

مارگو رابی

مارگو رابی، بازیگر استرالیایی در سال ۲۰۱۴ برای تماشای یکی از مسابقات تیم فوتبال انگلیسی فولام در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

علیرغم باخت تیم فولام در آن بازی، رابی ۴ سال بعد در مصاحبه ای فاش کرد که هنوز طرفدار این تیم است.

او در اینباره گففت: «مدتی است که برای دیدن بازی های فولام نرفته ام ولی آن ها فردا با تیم مورد علاقه ی دوستم، استون ویلا بازی دارند. من هنوز به طرفداری از فولام پایبندم، برای همین دلم می خواهد که آن ها ببرند.»

تام هنکس

تام هنکس، بازیگر آمریکایی در سال ۲۰۰۸ از علاقه ی خود به تیم فوتبال انگلیسی استون ویلا پرده برداشت.

به گفته ی هنکس گفت نام تیم استون که برای او یادآور مناظر زیبایی تفریحی است، اولین دلیلی بود که سبب شد او طرفدار این تیم شود.

او مدت ها در تلاش بود تا بتواند یکی از مسابقات تیم محبوبش را ورزشگاه ویلا پارک تماشا کند، چیزی که بالاخره در فصل گذشته محقق شد و هنکس توانست در این ورزشگاه به تماشای بازی استون ویلا در برابر تیم آرسنال بنشیند.

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود