لحظه‌ی فراری دادن رهبر یک شبکه قاچاق مواد مخدر در فرانسه و کشتن دو پلیس + ویدیو

لحظه‌ی فراری دادن رهبر یک شبکه قاچاق مواد مخدر در فرانسه و کشتن دو پلیس + ویدیو

ویدیویی تکان‌دهنده، لحظه‌ای را نشان می‌دهد که مردان مسلح به پلیس فرانسه حمله می کنند و خودروی حامل زندانی ملقب به «مگس» را متوقف کرده و او را آزاد می‌کنند.

یک خودروی سیاه رنگ به ون پلیس برخورد می‌کند و آن را متوقف می‌سازد. سپس چهار مرد نقاب‌دار که پایین گیت عوارضی پنهان شده بودند، به سمت ماموران حمله می‌کنند و شروع به تیراندازی می‌نمایند. این افراد که از سر تا پا سیاه پوشیده بودند و اسلحه‌های بزرگی در دست داشتند، به سمت خودروهای پلیس می‌روند، درب‌ها را باز می‌کنند و محمد امرا (Mohamed Amra)، این قاچاقچی مواد مخدر خطرناک را که دستبند به دست داشت، آزاد می‌کنند.

لحظه‌ی فرار رئیس یک شبکه مواد مخدر در فرانسه که منجر به مرگ دو پلیس شد

امرا که در میان پلیس با نام مستعار «مگس» شناخته می‌شود، اکنون تحت یک تعقیب و گریز سراسری در فرانسه است. پیش از آزادی امرا و همدستانش، یک انفجار در داخل خودروی سیاه رنگ رخ می‌دهد. سپس همه آنها پشت گیت‌های عوارضی ناپدید می‌شوند و فرار می‌کنند.

لحظه‌ی فرار رئیس یک شبکه مواد مخدر در فرانسه که منجر به مرگ دو پلیس شد

این حمله برای فراری دادن امرا که به دلیل قاچاق مواد مخدر، سرقت و قتل محکوم شده بود، در حال انتقال به زندان دیگری رخ داد. این مجرم حرفه‌ای که گفته می‌شود رئیس یک شبکه مواد مخدر در فرانسه است، به تازگی برای یک پرونده سرقت دیگر در دادگاه حاضر شده بود.

لحظه‌ی فرار رئیس یک شبکه مواد مخدر در فرانسه که منجر به مرگ دو پلیس شد

حمله به کاروان انتقال امرا حوالی ساعت ۱۱ صبح در نزدیکی شهر اور در نرماندی، در محل گیت عوارضی اینکارویل رخ داد.

لحظه‌ی فرار رئیس یک شبکه مواد مخدر در فرانسه که منجر به مرگ دو پلیس شد

یک ویدیوی تکان‌دهنده، گرفته شده از یک اتوبوس عبوری، مهاجمان مسلح را نشان می‌دهد که پلیس آنها را به داشتن کلاشینکف متهم کرده است. این تیراندازان حرفه‌ای که از سر تا پا سیاه پوشیده بودند و کلاه و دستکش به دست داشتند، به سمت کاروان می‌دوند، درحالی‌که ویدیو صحنه را به تصویر می‌کشد.

لکه‌های خون در مقابل خودورهای پلیس دیده می‌شد. ویدیویی دیگر نشان می‌دهد که پلیس‌ها در حال کمک به یک همکار زخمی و خونین هستند.

سه مامور پلیس در این حمله جراحات جدی برداشتند و دو نفر دیگر کشته شدند.

همچنین در تصاویر، دو خودروی سفید رنگ پلیس با درب‌های باز و شیشه‌های شکسته دیده می‌شوند.

فرمانده پلیس اور، عملیات گسترده ای را برای دستگیری این افراد شروع کرده است که برای آن تمامی مقامات در آماده‌باش کامل قرار دارند.

امرا هفته گذشته به ۱۸ ماه حبس برای سرقت‌های مسلحانه از سوپرمارکت‌ها و سایر مشاغل در حومه اوروز در تابستان ۲۰۱۹ محکوم شده بود. او همچنین در ارتباط با قتلی در مارسی در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ نیز بازداشت شده بود. یک منبع پلیس گفت: «او متهم است که دستور قتل یک نفر را در مارسی در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ صادر کرده است. جسد سوخته یک مرد در یک خودروی سوخته در شهر لوروو، در همسایگی مارسی پیدا شد. قربانی قبلاً با یک گلوله در سر کشته شده بود.»

یک منبع آگاه به سوابق جنایی امرا گفت: «امرا ملقب به مگس است، زیرا همه جا مانند یک مگس آزاردهنده حضور دارد. او برای هر چیزی از سرقت و دزدی گرفته تا جرایم متعدد علیه اشخاص دستگیر شده است. او یک مجرم خیابانی کلاسیک است و دقیقاً از همان نوعی است که از داشتن لقب لذت می‌برد.»

منبع: thesun
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • حسین اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳

    بعد وقتی که میگن این مهاجرت رو نزارین برن به خاطر همین انگل های سرطانی هست تازه مسلمونه مثلا

  • . اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳

    مراکشی هستن. حالا این مهاجرای افغانی تو کشورمون خوبن. این مهاجرای مراکشی و افریقایی از توحش خیلی بدنامن. قشنگ چاقو تو جیبشونه حال نکردن میرن دو سه نفر رو میکشن.