فن پرسی، عاشق چانه زدن

تصور ديدن ستاره هلندي پشت دخل در آینده عجیب نیست

بدون نظر
ranimania

شغل دوم ستاره ها هميشه يك سوژه جذاب براي هواداران بوده است. با اين وجود برخي از ستاره ها به شغل هاي عجيبي علاقه دارند. رابین فن پرسی مهاجم هلندی اسبق منچستریونایتد و آرسنال از آن دسته است. فن پرسي در يك گفتگوي جالب درباره شغل دلخواهش به جاي فوتبال پاسخ عجيبي داده است.

سوال جالب از او این بوده که اگر فوتبالیست نمی شد، چه حرفه ای را انتخاب می کرد. او در پاسخ این سوال گفت: دورانی بود که من مدرسه می رفتم و باید انتخاب می کردم و من فروشندگی را انتخاب کردم. این راحت ترین برنامه بود. اما من می خواستم در ورزش کاری کنم. تنیس، شنا، تنیس روی میز، بولینگ و … یا هر ورزشی که توپ داشته باشد و در نهايت فوتبال را انتخاب كردم و فكر مي كنم كه فوتباليست بدي هم نشدم!

فن پرسي البته به رغم معروفيت و محبوبيت و البته موفقيت در فوتبال اين علاقه تجاري خود را كماكان حفظ كرده چرا كه قصد دارد بعد از دوران بازنشستگي يك فروشگاه بزرگ زده و شخصا مديريت آن را بر عهده بگيرد. تصور ديدن ستاره هلندي پشت دخل در حال چانه زدن به مشتريان اصلا عجيب نيست!

وی در حال حاضر در فنرباحچه یکی از پرطرفدارترین باشگاه های ترک توپ می زند و البته پیشنهاداتی را هم از طرف برخی تیم ها برای بازگشت به جزیره دارد.

ranimania
بدون نظر

ورود