بدون نظر
کیش تور

اتفاقات زندگي ستاره ها توسط پاپاراتزي ها به سرعت بازتاب داده مي شود. حتي اگر اين اتفاق در زندگي شخصي آنها رخ دهد. ستاره ها هميشه زير ذره بين قرار دارند و همه رفتارهاي آنها توسط رسانه ها رصد مي شود بنابراین بديهي است اتفاقات شخصي و خانوادگي آنها نيز در رسانه ها بازتاب داشته باشد.

در حقيقت ستاره ها در يك اتاقك شيشه اي زندگي مي كنند كه همه اسرار آن براي مردم عيان است و حتي اگر مشكل و يا اختلاف شخصي و خانوادگي داشته باشند نيز از پشت ديوارهاي شيشه اي به سرعت رسانه اي مي شود. اتفاقي كه در زندگي شخصي “پابلو آرمرو” مدافع کلمبیایی رخ داد، در همين دسته طبقه بندي مي شود.

مدافع کلمبیایی اودینزه به خاطر کتک زدن همسرش دستگیر شد. اين مدافع شاغل در سري A در هتل متروپولیتان شهر میامی به خاطر کتک زدن همسرش بازداشت شد. پلیس پس از آنکه ساکنان هتل از سر و صدا شکایت کردند به محل درگیری رسیدند و همسر مدافع اودینزه را گریان و با موهای بریده پیدا کرد. این مدافع کلمبیایی در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل برای تیم‌ملی کشورش بازی کرد. او سابقه حضور در پالمیراس، فلامینگو، ناپولی و میلان را نیز دارد اما حالا با يك پرونده قضايي در آمريكا روبرو شده و احتمال محكوميت وي نيز زياد است. آرمرو اگرچه فعلا با قيد ضمانت آزاد است اما بايد بزودي در دادگاه فدرال آمريكا پاسخگوي خشونت خانوادگي اش باشد.

بدون نظر

ورود