رابرت دنیرو و کلیپی جالب که در آن از احساس تنفرش نسبت به ترامپ می گوید [تماشا کنید]

رابرت دنیرو و کلیپی جالب که در آن از احساس تنفرش نسبت به ترامپ می گوید [تماشا کنید]

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به اوج خود رسیده و هر یک از نامزدها تلاش می کنند شانس خود برای برنده شدن را افزایش دهند. احتمالا شما نیز مناظره اول دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون را دنبال کرده باشید. کارشناسان در مجموع اعتقاد دارند که خانم کلینتون عملکرد بهتری نسبت به رقیب جنجالی خود داشت و توانست بخشی از نظرات را به سوی خود جلب نماید.

اما مسائل این دو کاندیدا به همین جا ختم نمی شود. طی روزهای گذشته اخبار و حواشی زیادی پیرامون دونالد ترامپ شنیده می شود. عدم پرداخت مالیات برای چندین سال و صحبت های زشت و زننده علیه زنان، کار را برای ترامپ به حدی سخت کرده که عده از هم حزبی های وی خواهان کناری گیری مرد پرحاشیه جمهوری خواهان شدند.

در این میان، اظهار نظر شخصیت های مشهور در این رابطه نیز جالب توجه است. بازیگران و سلبریتی های سرشناس هر کدام نظرات متفاوتی دارند و می توانند با اظهارات خود بر روی رای مردم تاثیر گذار باشند. در یکی از تازه ترین و جنجالی ترین اظهار نظرها، «رابرت دِنیرو» بازیگر سرشناس هالیوود به صحبت درباره دونالد ترامپ پرداخته و آن را سگ و خوک خطاب کرده است. ظاهرا وی به شدت با رئیس جمهور شدن ترامپ مشکل دارد و بسیار تند درباره اش حرف می زند.

شرکتی که این ویدیو را تهیه نموده، تصمیم گرفته آن را به صورت آنلاین منتشر کند. این کمپانی می گوید: “هنگامی که کارگردان ویدیو از آقای دی نیرو پرسید «شما به چیزی توجه دارید؟»، وی به این صورت پاسخ داد.” اظهارات دِنیرو درباره ترامپ چندان هم عجیب نبود. بازیگر سرشناس، مرداد ماه نیز در اظهار نظری آقای ترامپ را با شخصیت افسانه ای خودش در فیلم «راننده تاکسی» مقایسه کرده و آن را احمق و دیوانه خوانده بود. پیشنهاد می دهیم ویدیوی زیر را تماشا کنید و اظهارات تازه دِنیرو درباره ترامپ را ببینید.

منبع: slate
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود