نگاهی به چهره هنرپیشگان زن هالیوود قبل و پس از شهرت

کیت وینسلت، نیکول کیدمن و... پیش از شهرت بسیار متفاوت بوده اند

نگاهی به چهره هنرپیشگان زن هالیوود قبل و پس از شهرت

انسان ها وقتی برای خود زندگی می کنند، سبک و سیاق خاص خود را هم برای زندگی دارند که شامل نوع پوشش، آرایش و رفتار است. اما وقتی کسی به شهرت رسیده و نام و چهره اش برای بیشتر مردم جهان شناخته می شود، دیگر نمی تواند همان روند عادی و معمولی زندگی را ادامه دهد زیرا همیشه زیر ذره بین مردم، رسانه ها و پاپاراتزی هاست.

به همین خاطر، بسیاری از هنرمندان پس از به شهرت رسیدن سبک زندگی شان به طور کلی تغییر می کند. از جمله می توان به ستاره های زن هالیوود اشاره کرد؛ زیبارویانی که اکنون مورد تحسین و ستایش خیل وسیعی از مردم دنیا قرار دارند، زمانی بسیار معمولی بوده اند.

به همین جهت شاید برایتان جالب باشد تا تصاویر قبل و بعد از شهرت زنان زیبای هالیوود را دیده و آنها را با هم مقایسه کنید. برای این منظور از شما دعوت می کنیم در ادامه با روزیاتو همراه باشید.

نیکول کیدمن - 1983
نیکول کیدمن – ۱۹۸۳
سلن دیون - 1982
سلن دیون – ۱۹۸۲
دمی مور - 1988
دمی مور – ۱۹۸۸
 پنه لوپه کروز - 1991
پنه لوپه کروز – ۱۹۹۱
کاترین زتاجونز - 1986
کاترین زتاجونز – ۱۹۸۶
کیم کاترال - 1980
کیم کاترال – ۱۹۸۰
شر - 1965
شر – ۱۹۶۵
کیت بکینسل - 1994
کیت بکینسل – ۱۹۹۴
ونِسا پارادیس - 1988
ونِسا پارادیس – ۱۹۸۸
جنیفر آنیستون - 1988
جنیفر آنیستون – ۱۹۸۸
اوما تورمن - 1994
اوما تورمن – ۱۹۹۴
کایلی مینوگ - 1985
کایلی مینوگ – ۱۹۸۵
گون استفانی - 1999
گون استفانی – ۱۹۹۹
هیدی کلام - 2002
هیدی کلام – ۲۰۰۲
کیت وینسلت - 1995
کیت وینسلت – ۱۹۹۵
سارا جسیکا پارکر - 1980
سارا جسیکا پارکر – ۱۹۸۰

منبع: brightside
مطالب مرتبط
۵ نظر

ورود

 • Rman آبان ۱۱, ۱۳۹۵

  پارکر نابودم کرد

 • Mosi آبان ۱۲, ۱۳۹۵

  اکثر سوپراستارای هالیوود یه عمل زیبایی نداشتن! اونوخ تو ایران دخترای قلی میرزا الدنگم حداقل دماغشون عملیه، ۳۰% پلنگن. دیگه آمار بقیه که جای خود دارد…

 • علی آبان ۱۲, ۱۳۹۵

  عاغاااااااا
  خواهشا با کایلیه من ، کایلی مینوگ عسیس کار نداشته باشین.
  بیایید تا با هم و به کمک یکدیگر برای دنیایی زیباتر کایلی رو دوست بداریم.
  D:
  =))

 • 09339434229Samuel jamali آبان ۱۲, ۱۳۹۵

  درود ، که چی؟! شاید جالب باشه دیدن چهره ستاره های هالیوود قبل و بعد از شهرت اما هرکه برای رسیدن به هدفی شروعی داشته و از همان ابتدا وضعیت فعلیش رو که به هدفش رسیده نداره ، آره ((ستاره)) این یک واژه کوچک نیست و باید برایش کل زندگی و توان رو گذاشت ، اگر قصد برخی ها به نوعی مسخره کردن و کم ارزش کردن این واقعا ستاره های سینما(هالیوود) باشد اول به خود ظلم کرده و توهین و دوم به مخاطبین و سوم و در واقع خیلی حساس تر این ستاره ها ، جالب هست بدونید اکثر ستاره های هالیوود مانند خیلی ها عمل های زیبایی نداشتند و به طور کل از جانب خداوند یکتا از نعمت زیبایی که البته همیشگی نیست برخوردارن

 • soheil آبان ۱۳, ۱۳۹۵

  چه بیخود بود.الان شما هر شخصی رو با بیست سال پیش خودش مقایسه کنید میبینید که مثل همین هنرپیشه ها خیلی تغییر کردند.آرایش و تیپ اون موقع با الان خیلی فرق کرده.بیست سال پیش هم تو ایران سیبیل و شلوارهای سندبادی با ساسونهای زیاد مد بود اما الان هیچ کسی روش نمیشه اونجوری تیپ بزنه.