یک نظر

رئیس جمهور آینده آمریکا یعنی دونالد ترامپ، از زمان ثبت نام برای ریاست جمهوری همواره جنجال های زیادی به همراه داشته و این روند همچنان هم ادامه دارد.

اما علاوه بر دیدگاه های سیاسی غول املاک و مستغلات نیویورک، بحث برانگیزترین موضوعی که همیشه در رابطه با وی مطرح بوده، مدل و رنگ موهایش بوده است.

موهای زرد و بد فرم ترامپ همیشه برای مردم، رسانه ها و منتقدان جای سوال داشته. اما به تازگی، آرایشگر سابق وی موسوم به «امی لاش» رازهای تازه ای در رابطه با مدل موهای مشهور دونالد ترامپ مطرح کرده که شاید جالب باشد بدانید.

nintchdbpict000211465700

این آرایشگر ۵۲ ساله که در دو فصل از سال در برنامه تلویزیونی آمریکا به آموزش آرایشگری می پردازد در مورد مدل موهای ترامپ گفته: «من تصور نمی کنم که دونالد ترامپ از آرایشگر حرفه ای برای پیرایش و رنگ موهای خود کمک بگیرد. هنگامی که به پشت موهای او نگاه می کنید، بی نظمی و غیرحرفه ای بودنِ کات خوردن موها را به وضوح مشاهده خواهید کرد. این نمی تواند کار یک آرایشگر حرفه ای باشد.»

وی همچنین ادامه داده: «حدس من این است که همسر یا دختر ترامپ موهای او را کوتاه کرده و رنگ می کنند. زیرا حتی رنگ موها هم یکدست نیست و این طور به نظر می رسد که ریشه ها اصلا رنگ نشده اند.»

nintchdbpict000280990990-w900

«امی لاش» همچنین موهای ترامپ را فاجعه خوانده و گفته که: «او از تافت زیادی برای ثابت نگه داشتن موهایش استفاده می کند که به هیچ عنوان قابل تحمل نیست. بعلاوه، پشت موهایش به قدری بلند است که می تواند آنها را شانه کرده و رو به بالا حالت دهد.»

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3 / 5. تعداد رای: 2

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: thesun
یک نظر

ورود

  • راحله آبان 24, 1395

    خیلی فیلمه است این ادم
    موهاش عجیبه