عجیب و باور نکردنی؛ دوستی جالب و شگفت انگیز غواص استرالیایی با یک کوسه

عجیب و باور نکردنی؛ دوستی جالب و شگفت انگیز غواص استرالیایی با یک کوسه

حتما شما نیز تا به حال درباره دوستی حیوانات و انسان ها ماجراهایی را شنیده اید. اگر بشر رفتار درستی با دیگر مخلوقات داشته باشد، می تواند با آن ها طرح دوستی بریزد. به این ترتیب، نه انسان ها از جانوران می ترسند و نه حیوانات از دیدن ما واهمه خواهند داشت.

سگ ها و گربه ها، از جمله بهترین دوستان بشر به شمار می روند و تقریبا در هر خانه ای یافت می شوند. در برخی موارد نیز شاهد برقراری رابطه با دلفین ها و یا دیگر موجودات اهلی بوده ایم. اما موضوعی که قصد داریم به آن بپردازیم، مقداری تفاوت دارد و شما را به حیرت وا خواهد داشت.

«ریک اندرسون» استرالیایی یک کوسه را به عنوان دوست و همراه خود انتخاب کرده است. او ۷ سال پیش زمانی که حیوان تنها ۱۵ سانتیمتر طول داشته، تصمیم گرفته با آن بازی کند و به گونه ای این کار را انجام داده که کوسه دچار ترس نشود. این مرد ۲۷ سال است که در زمینه غواصی فعالیت می کند. اکنون کوسه می تواند وی را به خوبی بشناسد و بدون هیچ مشکلی با آن بازی می کند.

کسانی که چنین چیزی را برای بار نخست مشاهده می کنند، بسیار حیرت زده می شوند و نمی توانند موضوع را باور کنند. آقای اندرسون به جانور غذا نمی دهد و تنها مانند سگ خانگی اش با آن رفتار می کند. تصاویر زیر جزئیات ماجرا را به شما نشان خواهند داد؛ دعوت می کنیم آن ها را ببینید.

70

71

72

73

74

75

76

77

منبع: boredpanda
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود