۱۰ نمونه از کارهای روزمره معمول که می توان آن ها را به شکلی بهتر و ساده تر انجام داد

۱۰ نمونه از کارهای روزمره معمول که می توان آن ها را به شکلی بهتر و ساده تر انجام داد

همه ما در طول روز با مسائل گوناگونی مواجه می شویم. بسیاری از افراد در روزمرگی ها غرق شده اند و تنها از روی عادت کارهایشان را نجام می دهند. هر کسی تا به حال کارهای روزمره ساده ای مانند ریختن چای، پوشیدن کفش و یا به تن کردن لباس را تجربه کرده است. حال سوال اینجاست که آیا ما همین کارهای به ظاهر ساده را نیز به درستی انجام می دهیم و با به انجام اشتباه آن ها عادت کرده ایم؟

تصاویر و توضیحاتی که در ادامه قرار داده شده، ۱۰ کار روزانه معمول و ساده که بیشتر افراد به اشتباه انجام می دهند را پیش روی چشمان شما می گذارند. شما به طور حتم از دیدن آن ها تعجب خواهید نمود و شگفت زده خواهید شد. پیشنهاد می دهیم مطلب را تا پایان دنبال کنید تا با روش صحیح انجام کارهای روزمره آشنا گردید.

نوشیدن نوشابه با نِی

کارهای روزمره

اگر نی را درون حفره درب بطری قرار دهید، نوشابه دیگر بیرون نمی ریزد و می توانید از نوشیدنی خود لذت ببرید.

درست کردن نیمرو

کارهای روزمره

نیمروهای ما معمولا گرد از آب در نمی آیند و به سختی از تابه جدا می گردند. برای حل این مشکل کافیست یک حلقه پیاز را جدا کنید، آن را درون تابه قرار دهید و تخم مرغ را در آن بشکانید.

وصل کردن سیم ها به یکدیگر

کارهای روزمره

برای آن که از جدا نشدن سیم ها هنگام کشیده شدن اطمینان حاصل کنید، در نقطه اتصال گره ای کوچک ایجاد نمایید تا مشکل برطرف گردد.

درآوردن پودر سیر

کارهای روزمره

سیر را درون یک شیشه بیاندازید و درب آن را ببندید. سپس تا آنجا که می توانید آن را تکان دهید. خواهید دید که پوست سیر به راحتی کنده می شود.

انجام مانیکور

کارهای روزمره

تصویر بالا شما را قدم به قدم برای انجام صحیح این کار راهنمایی خواهد کرد.

خنک کردن سریع نوشیدنی

کارهای روزمره

برای آن که یک نوشیدنی را سریعا خنک کنید، دور آن دستمالی مرطوب بپیچید و آن را در یخچال قرار دهید. نوشیدنی شما ۱۵ دقیقه بعد آماده خواهد بود.

بستن بند کفش

کارهای روزمره

با این روش دیگر هیچگاه بند های شما باز نخواهند شد. تصویر بالا مراحل را به ترتیب به شما نشان می دهد.

درست کردن ساندویچ بستنی (نونی)

کارهای روزمره

جعبه بستنی را با خود بستنی برش دهید. سپس آن را روی نان قرار داده و کاغذهای دورش را جدا کنید. به این ترتیب شما یک بستنی ساندویچی ایده آل خواهید داشت.

باز کردن بسته بندی های پلاستیکی

کارهای روزمره

بسته های پلاستیکی حتی با قیچی هم به راحتی باز نمی شوند. استفاده از درب باز کن قوطی کنسرو می تواند کار شما را بسیار راحت تر کند.

تا زدن صحیح تی شرت

کارهای روزمره

بسیاری از ما روش صحیح انجام این کار را بلد نیستیم. تصویر متحرک بالا مراحل تا زدن تی شرت همانند یک حرفه ای را به شما نشان می دهد.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود